Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Spirit

Go down 
АвторСъобщение
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Spirit Empty
ПисанеЗаглавие: Spirit   Spirit EmptyСря 23 Мар 2011 - 15:05

Здравейте :) казвам се Димитър Георгиев и дрифтя в ЛФС от скоро.За ЛФС разбрах още лятото на 2010 година.Тогава се опитах да дрифтя в сингъл плеър,но с никакъв успех.Затова я изтрих.След време(някъде края на месец Декември) започнах да гледам много клипове на ЛФС и ми стана доста интересно.Поразгледах форуми и започнах да играя :).Към началото на месец Март ме приеха в Fox Team,но след 3-4 дни ме изгониха. Попринцип немога да правя клипове в ЛФС,затова и нямам .Надявам се някой ден да се науча , и да изкарам много добри приятели.Това е моята история досега :) :P


Последната промяна е направена от Spirit на Вто 8 Май 2012 - 16:03; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Spirit Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spirit   Spirit EmptyСря 30 Мар 2011 - 21:16

На 30.03.2011 година стартирах Deadly Team заедно със ExeCu7eD.. .
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Spirit Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spirit   Spirit EmptyПон 23 Яну 2012 - 0:38

Deadly Drifters се задържа 2 месеца и го затворихме :) По-късно стартирахме обаче Team Alpha но и той не се задържа ;( след много размисляния и работа - ПАК отворих Deadly Drifters - в отбора влязоха доста хора,макар и за кратко,поради причината,че те отидоха в други отбори и аз отидох в Bizzart Team :) През всичкото това време аз започнах повече да се занимавам с едит на снимки :) По-късно по собствено желание напуснах отбора и не след дълго ме поканиха в Nayuka Factory :) И до сега съм в този отбор. През всичкото това време създадох ДОСТА приятели . Това е историята ми досега :)


Последната промяна е направена от Spirit на Пон 23 Яну 2012 - 15:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Spirit Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spirit   Spirit EmptyНед 25 Ное 2012 - 13:41

През Април си купих Logitech Driving Force GT,с него съм и сега.През лятото нямах много прогрес Laugh .След което през края на август ме освободиха от Nayuka Factory,и не след дълго ме поканиха в Original Team.Няма много какво да казвам за интервала от Януари до Ноември Laugh
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Spirit Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spirit   Spirit Empty

Върнете се в началото Go down
 
Spirit
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Spirit videos
» Spirit's Gallery
» Spirit's Skins
» честит рожден ден на NF.SPIRIT
» Честит рожден ден на Spirit!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: