Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да решим проблема с играта на Уин7

Go down 
+95
stefcho651
Zipp0
didok
luboslav5
Jerremyx
tedo43
kashkavalich
r0shLio
ShadowBG
Th3MickeyBG
vladko77
slavi1234
strelata
free_drift
radoooyo
nokiac300
Rado_Drift
ivelin0047
Vulcheeev
Dellux
scroller
dimaka1991
Pitbula13
galskain
Unlimited
marin111
AspirinCho
oleleff
xaust041
Borko2000
kosko98
Jordanowski
I Love Lfs
JustHonda
NborNSH
kosi421
FolloweR
Pionner
Nikolai Belchev
B34RZ0R
addidas12351
wladi01
GRedy
eimas128
kikosss
CeciiChaa
hibert
smile096
hris4uu
branko123
nikriss
free_dirt2
gogoftw
Zagorkata
Neskuik
just*player
yannis
ivanivan123
Goofy95
0utwalz
Spirit
vankatabg55
Ventspils
free_drifts
OxEdaN2
mertcho
Trevi4ko
dakataa980
JDMWorks
chiko
salamsalam
poikol
y0Ji
krusteww_
BgViko
KpuCk0
pu6olin
I'm King
iliikata
Daytona
hgpanayotov
BuRn0u7
James0nn
scorpi1998
BoRk0o
noobcho
MattDrift
dikey92
rogueman
Dr1f73R
s7oil
BaceOne
БоМбАтА
Yasen
Acord
99 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
salamsalam
Нов потребител
Нов потребител
salamsalam


Брой мнения : 6

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 15:37

моля ви кажете и за моя проблем. всичко правя както трябва но пистите С1 и С2 са сиви

[You must be registered and logged in to see this link.]


колите в гаража ми са бели
[You must be registered and logged in to see this link.]

като стартирам IP PATCH ми дава тая грешка
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
salamsalam
Нов потребител
Нов потребител
salamsalam


Брой мнения : 6

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 16:47

сега наново преинсталирах всичко и като вляза в мулти-то ми пише ТВОЕТО ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ НЕ БЕШЕ НАМЕРЕНО

ънлокнах наново с потребителско име регистрирано в официалниа сайт и пак същия проблем от горния пост ... не мога да вляза в с1 и с2 сарварите


немога да играя и в демо сърварите - CPW eror
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 19:52

Де-инсталирай всички версии на играта,които имаш и инсталирай на ново и следвай точно инструкциите [You must be registered and logged in to see this link.]

Колкото до ип-пача всичко ти е ОК
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
salamsalam
Нов потребител
Нов потребител
salamsalam


Брой мнения : 6

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 20:27

най-малко 10 пъти реинсталирах играта но все тая :pale:
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 21:06

Много просто е, дори и без реинсталиране на играта. След като си пачнал играта с IP Patch в папката на играта ти се появява файл LFS.exe.BAK. Това е Back-Up файл, копие на оригиналното .exe. След като искаш да влезнеш в официалните демо сървъри и мастър сървъра ти трябва чисто .ехе. Изтриваш LFS.exe, след това LFS.exe.BAK го преименуваш на LFS.exe и имаш чисто .ехе с което можеш пак да влизаш в мастър сървъра. В играта просто си вкарваш данните(регистрацията) от lfs.net. Това е. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
salamsalam
Нов потребител
Нов потребител
salamsalam


Брой мнения : 6

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 21:32

е за какво тогава пачвах с IP Patch-a като сега отново използвам оригиналното LFS.exe

между другото след като сложих оригиналното LFS.exe мога да играя в демо сърварите но все още С1 и С2 сървърите ми излизат в сиво и не мога да играя в тях.... а вътре в играта ми пише че имам С2 лиценз.
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 22:45

Ехее ...
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 22:58

Чакай сега.. ти с кракното S2 ли искаш да играеш или в демо сървърите. Защото не става в двете едновременно.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
salamsalam
Нов потребител
Нов потребител
salamsalam


Брой мнения : 6

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 23:14

искам да играя в S2 сърварите само че ми ги дава в сиво и като цъкна на тях не ме вкарва вътре в тях

ето screenshot : [You must be registered and logged in to see this link.]

дори когато съм пачнал с IP-Patch-a пак ми ги дава в сиво и не мога да вляза в тях
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 23:18

Тези сървъри са за платеното S2(де да можеше с крака там..)
[You must be registered and logged in to see this link.] Виж това тук, и ще намериш сървъри в раздела със сървъри.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
salamsalam
Нов потребител
Нов потребител
salamsalam


Брой мнения : 6

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 10 Авг 2012 - 23:45

ееееееее успях да вляза в някакъв сървър дето не иска регистрация. мерси много пичове Cheers
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyСъб 11 Авг 2012 - 17:34

Оспамихтеми урока деба :@
Върнете се в началото Go down
chiko
Нов потребител
Нов потребител
chiko


Брой мнения : 1

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyВто 14 Авг 2012 - 1:12

мерси много ми помогна
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyВто 14 Авг 2012 - 20:21

Стига с тези не нужни мнения,"помогна ми,браво,мерси" и т.н. няма нужда от тях на ясно сме,че урока помага на доста от вас и за това е качен,не създавайте излишна работа на екипа Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyСря 15 Авг 2012 - 18:20

Meн ми изписва като влизам в сървар Няма Писта и това ProductID го нямамм!!!
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyЧет 16 Авг 2012 - 0:41

Скайп имам нали който има "ЗОР" ме намира и решавам проблема както при предишните 20 Smile Няма човек на който да не съм помогнал можеш да попиташ
Върнете се в началото Go down
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyЧет 16 Авг 2012 - 0:52

Сичко си оправих с помоща на един приятел !!! Благодаря все пак!!
Върнете се в началото Go down
dakataa980
Нов потребител
Нов потребител
dakataa980


Брой мнения : 4

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 17 Авг 2012 - 1:19

Извинете ,когато вляза в Regedit ,влизам в HKEY_LOCAL_MACHINE - и няма Software. - има само някакъв файл ,,default'' и не мога да продължа
Върнете се в началото Go down
dakataa980
Нов потребител
Нов потребител
dakataa980


Брой мнения : 4

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПет 17 Авг 2012 - 21:59

Супер си Акорд , всичко е наред !
Върнете се в началото Go down
Trevi4ko
Нов потребител
Нов потребител
Trevi4ko


Брой мнения : 1

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyНед 19 Авг 2012 - 1:07

правих го вече доста пъти но без ефект , с 64 бита съм , преди ставаше сега не ми зарежда пистите и колите от С2 .... ако някой има решение да драсне ;)
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПон 20 Авг 2012 - 1:18

Решението е само едно нали съм го поствал 10тина пъти ...
Върнете се в началото Go down
mertcho
Нов потребител
Нов потребител
mertcho


Брой мнения : 2

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПон 20 Авг 2012 - 10:55

поставил си го ама не действа !
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyСря 22 Авг 2012 - 22:44

Кое не действа , не си ме намерил в скайпа не съм го оправил , вземи прочети малко стига църкахте :@
Върнете се в началото Go down
OxEdaN2
Нов потребител
Нов потребител
OxEdaN2


Брой мнения : 1

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПон 10 Сеп 2012 - 0:13

здравейте нека и аз да не намеся нов съм .. Acord Добре си дал уроци баце но не става :С излиза ми 4е неможе да зареди героя тоест ника на играча OxEdaN2 такъв ми е ника и не иска отключил съм си всичко не неиска ни карти ни коли ... ако може да помогнеш тоест ти си помогнал видях по нагоре ком. кадето са ти казали че си господ :Д както и да е ... ако можеш пиши ми ;) или даи отговор
Върнете се в началото Go down
free_drifts
Изгонен
Изгонен
free_drifts


Брой мнения : 1

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 EmptyПон 10 Сеп 2012 - 8:17

bratLe nesht kat natisna unclocara mi otwarq LFS ina4e napraih kwot trqashe :XX pishi pls

  • Писането на кирилица е задължително!Прочети правилата! by Ventspils
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как да решим проблема с играта на Уин7
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 2 Проблема
» Проблеми на уин7
» Как се отключва лфс на уин7
» Кажете как решихте проблема си!
» Rims manager

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Уроци-
Идете на: