Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
LoN1
Начинаещ
Начинаещ
LoN1


Брой мнения : 124

Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев EmptyСъб 17 Мар 2012 - 7:26

Здравейте. За LFS разбрах през лятото на 2009,когато Румен(///RONI) ме светна за играта и ми показа някой свои снимки на телефона си.Инсталирах я и играех single player.Не знаех за нито форума на Xauty, нито на Митко(Dominate). Когато RONI ми изпрати линк за LFS и там останалите работи,нужни за да го инсталирам, започнах да карам през хамачи сървъра с Николай(Damex) и Росен(ROSEN). Промених си настройките на клавиатурата и започнах да свиквам. RONI ми прати няколко сета и започнах да се уча. След време , случайно попаднах на тогавашния форум на ExTaZy.Изтеглих си сетове,скинове и се запознах с нови хора.Намерих как да си направя LFS-то и да играя с S2 коли в сървърите от форума.Много се зарадвах.Първия ми отбор беше PIA.Тогава се запознах с Росен(drift4e).Задържахме PIAA,но на едно състезание на JDM(Тогава още съществуваше) се изцепихме и направихме лошо впечатление и затова не ни приемаха на състезанията на ZEX/DOTZ/Driftmonkey.С drift4e решихме да възвърнем DTB (Drift Team Bulgaria).Задържахме се около година(2010 края).Тогава се започнах с Митака(Dominate).Човекът който ми помогна изключително много, за което му благодаря.Той направи скиновете на DTB Team.Пращаше ми различни програми,скинове и никога не ми е отказвал за помощ.Благодаря ти отново Мите.Но аз напуснах DTB, понеже всички бяха неактивни/несериозни/лигави.След като се разпадна се запознах се Десислав Дамянов(Desko_1998).С него направихме Speed Hunters Team.Не беше много успешен, но се задържахме.Имаше отбор с такова име вече в S2, затова Dominate,отново ни помогна и даде идеята за Avangers(Отмъстителите).Той ни помогна за скиновете.Maticakes направи скин за отбора също.Аз напуснах Avangers,понеже Десислав стана много не сериозен, започнахме да се караме и се стигна до това решение,че отбора ще е по-добре без мен.След като напуснах Avangers се разпаднаха(Но сега отново са налице.)Ice_Cube(Kido) ме покани в Project 441.Тогава Dominate отново ни помогна със скиновете..Аз приех.След време бях повишен на заместник лидер.Но това не изтрая дълго.Kido започна да кани много хора, като Pecata( или както му е ник-а).Реших да напусна.През 2012 се "запознах" с Tommy,Ventspils,Maticakes,Enemyx,Plamen,MATRIx и Desperado.И така стигнах до тук без отбор и си карам сам когато ми се прикара :)
Върнете се в началото Go down
gogala
Нов потребител
Нов потребител
gogala


Брой мнения : 5

Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев EmptyПон 6 Авг 2012 - 1:23

Не си направил лошо но искам да те попитам дали може да ме намериш в скайп и да ми дадеш пачове за С2 лиценз?? Smile
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев EmptyПон 6 Авг 2012 - 14:11

Голям роман , добре дошъл Smile Божко :Д
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев EmptyПон 6 Авг 2012 - 16:19

Добре дошъл Smile
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев EmptyПон 6 Авг 2012 - 17:09

Мар 17 ... алоо?
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев EmptyПон 6 Авг 2012 - 17:23

Леле наистина... Крис ако не беше ти ;д извинявам се за мнението, както повечето правят изобщо не обръщам внимание на датата сри Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев   Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев Empty

Върнете се в началото Go down
 
Fantastix/LoN1 - Божидар Георгиев
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» LoN1's Videos
» Скинове от LoN1
» LoN1's Picture Factory

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: