Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Nayuka Racing Oval Challenge

Go down 
+6
KpuCk0
star94
Young Khalifa
dikey92
f0xsa
Ventspils
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Искате ли началния час всички състезания да бъде променен на 19.30?
Да
Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty50%Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty
 50% [ 10 ]
Не
Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty35%Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty
 35% [ 7 ]
Не съм доволен от посочения час(посочете удобен за вас в темата)
Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty15%Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty
 15% [ 3 ]
Общо гласове : 20
 
Poll closed

АвторСъобщение
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Racing Oval Challenge   Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 EmptyНед 5 Авг 2012 - 8:38

Осмото състезание е тази вечер в 21.Паролата ще бъде сложена след края на квалификацията.Успех на всички.

Времената часове преди началото на осмия challenge:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Racing Oval Challenge   Nayuka Racing Oval Challenge - Page 3 EmptyНед 5 Авг 2012 - 23:30

[You must be registered and logged in to see this image.]
Резултати
Повторение
Класиране при пилоти
Класиране при отбори


За пореден път казвам научете се да губите.Като казах никой да не пише като отпадне , никой от вас не ме послуша.Само знаете да правите каквото си знаете.Мисля , че написах няколко пъти на чист български как да карате по-безопасно, да не пишете след като отпаднете.Няма да се съобразявам с никой.Не ме интересува кой и от кой отбор.Няма да позволя на никой да се подиграва с труда ми.Аз си късам нервите, уж за да се забавляваме, а вие какво знаете само да се лигавите или като ви блъснат да псувате.Как един от вас след като беше блъснат не каза " Аз бях виновен , съжалявам и т.н." , но просто вашето его не го позволява може би.Заради всички състезания, които организирам имам сериозни проблеми със семейството ми и пада едно голямо викане по мен. За какво питам аз , няма никакъв смисъл неблагодарници като вас да получат състезания.Имах големи надежди и планове за това състезание, които ще си останат неизпълнени.Все пак благодаря на всички, които ме уважиха и които ми благодариха за всичко това, което правя.Победители в Nayuka Racing Oval Challenge са всички състезатели и всички отбори участвали досега.Повече организирано състезание от мен няма да видите БАНДА НЕБЛАГОДАРНИЦИ.Моля темата да бъде заключена.Съжалявам за изгубеното време
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
 
Nayuka Racing Oval Challenge
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nayuka Racing
» Nayuka Racing Server
» Nayuka Racing Hotlap League
»  Racing challenge №4
» Racing challenge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: