Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Nayuka Factory Server

Go down 
+4
dikey92
KpuCk0
star94
GoPeToWe
8 posters
АвторСъобщение
GoPeToWe
Нов потребител
Нов потребител
GoPeToWe


Брой мнения : 59

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 15:33

Пишат ми или да се стягам или да се махам защото не към можел да правя дрифт щях да им пиша че сега се уча на правя дрифт а пък те ме махат от сървъра хем искам да се науча на дрифтя хем те ме махат No Comment No Comment Racing
Върнете се в началото Go down
http://tuningcarbulgaria.weebly.com/
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 15:36

Еми за това си има сингъл пич ;) Ходи потренирай там и след тва влизай да играеш с останалите... Вярно е че си е дискриминация ама иначе пречиш Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 16:20

Тъй като си още нов и нямаш умения. Не пазиш другите, блъскаш се и се буташ в стени/предмети(надявам се не нарочно). Някой от хората от отбора ми ти е казал, да се оправиш. Нормално е като пречиш, следователно да те кикнат от сървъра. Каква дискриминация, какви 5 лева, каква полиция, какви наркотици, какъв затвор?! Всеки играе в сървъра, щом нарушава правилата и нормите за държание, бива отстранявам, който не играе. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 17:32

Вики говориш глупости,аз лично не мисля,че новаците трябва да си седят в сингъл,така няма да разберат нищо за играта и няма да намерят приятели в нея,ако пречат в даден сървър,обясняваш им,като човек кое как е и как да го прави,ако не разбере от дума и умишлено пречи на останалите тогава вече да се вземат мерки.А не както е сега в повечето да не кажа и във всички наши сървъри,блъснал си някой без да искаш,завъртял си се и директен бан,не говоря за "Nayuka Factory Server",а въобще за всичките, в които караме,а проблема идва от тези,които си мислят,че съм и дадени админ права в сървърите за да раздават kick/ban
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 17:42

Ами да ама така всички сърдити остават ;) Не разбират че админите си имат работа която изпълняват... Аз първите си месеци в ЛФС вобще не влизах в сървъри! Според мен е хубаво предимно в сингъл да тренира... Не казвам да не кара онлайн но просто докато по - малко почне да се завърта и такива да потренира това нещо в сингъла щото в мултито най - малкото което може да стане е някой да го напсува а момчето не е виновно щото от няколко дни кара. Пък и вярвам че момчето ще си намери дружки в лфс с които да движи ;) Те ще му обяснят как да се държи Smile А дори и да не е така като му се направи забележка 1 или 2 пъти той сам ще започне в правия път да ходи Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 18:24

dikey92 написа:
Вики говориш глупости,аз лично не мисля,че новаците трябва да си седят в сингъл,така няма да разберат нищо за играта и няма да намерят приятели в нея,ако пречат в даден сървър,обясняваш им,като човек кое как е и как да го прави,ако не разбере от дума и умишлено пречи на останалите тогава вече да се вземат мерки.А не както е сега в повечето да не кажа и във всички наши сървъри,блъснал си някой без да искаш,завъртял си се и директен бан,не говоря за "Nayuka Factory Server",а въобще за всичките, в които караме,а проблема идва от тези,които си мислят,че съм и дадени админ права в сървърите за да раздават kick/ban

+1 имате на предвид че дикей (както и всички нас де) преди време беше като GoPeToWe Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 29 Юли 2012 - 18:53

Вярно е и това, което вие казвате, но сега са едни такива... Блъскат те, вярно не са свикнали да пазят, но няма "Извинявай", няма нищо.. дори в повечето случаи обвиняват теб... Няма дисциплина..
Аз бях в сървъра, когато Светльо kick-на въпросния играч! (GoPeToWe).. еми пич ти караше FXO и само блъскаше насам-натам предмети.. направо си пречеше.. Аз нямам повече какво да кажа. Вярно всички сме тръгнали от нулата, но...
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyНед 5 Авг 2012 - 2:09

Незнам дали знаете но пича не е виновен за това че само се блъска и че неможе да кара, виновни сме ние или вие както искате го разбирайте казах ние щото се имам за "игРАЧ" въпреки че не съм цъкал отдавна но това е друга тема , трябва да се набляга повече на новите в играта не да се чудиш като влезеш с кого да си губиш времето в безсмислено каране а да отделиш 5 минути от времето си , да му обясниш , туковиш те разбрал и готово , и двете страни ще са доволни , едно че няма да се псувате взаимно и пича ще може да кара , друго че няма да се блъска като кретен ( колкото и болезнено да боли тва) в вас и ще си карате спокойно !!! Тва е друго решение няма това с сингъл режима просто го заебете като идея , вярно докато се научиш да различаваш десен от ляв мигаш може , но в последствие по добре мултиплеара и дотам Smile
Върнете се в началото Go down
imbaalanced
Нов потребител
Нов потребител
imbaalanced


Брой мнения : 44

Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server EmptyЧет 25 Окт 2012 - 22:37

Когато си нов в сървар е трудно да намериш нови приятели наи много да намериш някои които да те псува защото задаваш много въпроси...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nayuka Factory Server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nayuka Factory Server   Nayuka Factory Server Empty

Върнете се в началото Go down
 
Nayuka Factory Server
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Nayuka Factory Drift Server
» Сървър Nayuka Factory Server
» Nayuka Factory
» Nayuka Factory Videos
» Nayuka Factory Videos

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: