Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Groney
Нов потребител
Нов потребител
Groney


Брой мнения : 30

Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit   Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit EmptyНед 26 Авг 2012 - 0:46

Здравейте,вчера се регистрирах в този форум, поради нещата със сървъра на Nayuka,за да мога да пиша в темата.. След като вече имаме парола и трябва да я даваме на одобрени от нас хора тук на лични съобщения и забелязах нещо много странно и някак глуповато, а бе направо си е тъпо. Като искам да пиша лично съобщение до някой потребител трябва да имам натрупани постове из форума?! Това поради каква причина е и след като аз нямам достатъчно постове(все пак съм от вчера тук) как да дам паролата на някой одобрен??? Няма да я давам или ще занимавам някой от отбора, който има "достатъчно постове" ,че да може да пише лично съобщение?!?! ROFL Не го разбирам това нещо и за първи път го срещам във форум.. Как изобщо ви е дошло нещо такова на акъла,че даже и да го приложите?!? Confused Ако може да ми разясните това чудо не виждано..че да ви бъда в крак с нещата,явно съм остарял,че не ги разбирам тези неща. HUH

Нищо лично,но dafuQ?!
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit   Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit EmptyНед 26 Авг 2012 - 0:54

да кажеме че искаш да направиш реклама на твой лфс форум или да разпращаш спам (линкове за клиповете ти в някой сайт,някоя онлайн игра и др.)
това нещо няма да се премахне само защото ти си си направил тема,съжалявам
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
 
Нещо между оплакване и въпрос... dafuQ is this shit
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» най-дразнещото нещо според мен!
» Оплакване от FcK oFF
» Оплакване от wiZ
» Нещо тъжно.... относно лфс
» искам да питам нещо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: