Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ами здравейте и от мен!

Go down 
+2
Daytona
sexidikei
6 posters
АвторСъобщение
sexidikei
Нов потребител
Нов потребител
sexidikei


Брой мнения : 71

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyСъб 6 Окт 2012 - 0:17

Здравейте с гордост ще се представя особено като знам ,че това е сайт на мой приятел който той си го знае ,че го уважавам много ,както и колегата ми (адаш)
Та да започна за мен .
Аз съм едно момче което винаги е мечтало за перфектния стимулатор и един ден случайно попаднах на клип на ЛФС ,не след време започнах да гледам повечко клипове на ЛФС и така докато се усетя
започнах дори да я играя ,да си призная отначало бях като индианец и космос,но постепенно разбрах лфс като игра и стимулатор тук искам да благодаря на FREE_DRIFTA за съветите и помощта за карането
защото имаше моменти когато карахме доста често заедно ,спомняйки си тези моменти ме засипват спомени ,знам това е само игра ,но аз в тази игра чрез колите виждам човека отсреща ,това съм го споменал и в мой клип за уважението Благодаря ти митак за всичко Smile
Както някои от вас четейки това знаят ,за името SDD ще обясня за него понеже във вбох7 се пиша sexidikei а в ЛФС DIKEI истинското ми име е Динко,така се зароди моя шифър с който ме познават повечето от вас още преди да започна да карам лфс също се писах така и затова когато напреднах в лфс реших ,че това е името ДИКЕИ без й-кратко накрая ,просто така .
За мен лично прекараното време тук е приятно и отговорно особено към правилата ,надявам се да не наруша някое ,разбира се ако допусна грешка надявам се да бъда извинен .
Е това е за мен надявам се да съм бил ясен -Карам от почти две години и мога да кажа,че винаги мие супер яко ;)
Ей старахотен сайт браво Smile

Динко год. 26 . Град Стара Загора, имам син ,дами е жив и здрав та тате да го учи да дрифти;)
разбрах за лфс от клип и от GOOGLE
ЛФС за мен е начин на живот Smile


Последната промяна е направена от sexidikei на Пон 8 Окт 2012 - 18:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:sexidikei
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyСъб 6 Окт 2012 - 9:13

Моля намали малко постовете си, за 1-ви ден си писал в всяка тема, все пак добре дошъл и не забравяй какво те помолих Smile
Върнете се в началото Go down
sexidikei
Нов потребител
Нов потребител
sexidikei


Брой мнения : 71

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyСъб 6 Окт 2012 - 13:05

kristian_pz написа:
Моля намали малко постовете си, за 1-ви ден си писал в всяка тема, все пак добре дошъл и не забравяй какво те помолих Smile


Разбира се малко се поувлякох за което се извинявам,надявам се да ме разберете !
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:sexidikei
insane_boy
Начинаещ
Начинаещ
avatar


Брой мнения : 139

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyСъб 6 Окт 2012 - 21:38

Взел си си поука, нещо, което малко хора правят от 1-2 съвета/забележки - това е важното Smile
П.С.: Добре дошъл Cheers
Върнете се в началото Go down
Pawlak
Редовен
Редовен
Pawlak


Брой мнения : 519

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyСъб 6 Окт 2012 - 22:31

Здравей Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyНед 7 Окт 2012 - 15:13

Завръщаш се а Laugh Добре дошъл във форума Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! EmptyНед 7 Окт 2012 - 15:14

Добре дошъл във форума и приятно прекарване Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ами здравейте и от мен! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами здравейте и от мен!   Ами здравейте и от мен! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ами здравейте и от мен!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте ;)
» Здравейте!
» Здравейте
» Здравейте :)
» Здравейте ! :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: