Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Furious (Danny)

Go down 
АвторСъобщение
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Furious (Danny) Empty
ПисанеЗаглавие: Furious (Danny)   Furious (Danny) EmptyСря 19 Дек 2012 - 9:27

Здравеите, казвам се Даниел на 15 съм от Димитровград ! Започнах да играя ЛФС пред 3години....тогава с приятели играехме демо, но след като намерих Кейген и Ип Пач започнах да играя кракнато S2 (: Отначало играех с мишка, но след това си купих волан SpeedLink Race...непомня как беше (: След като играех с този волан 2-3 месеца го продадох и си купих Logitech Driving Force GT 900....По едно време ми бяха притрябвали пари и го продадох...колкото и да не ми се искаше.. 4 месеца карах с мишка....и си казах, че пак трябва да си купя волан. Smile Предлагаха ми Logitech Driving Force GT, посъбрах малко пари и го купих. Така свършва моята кратка история ;д (:
Върнете се в началото Go down
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Furious (Danny) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Furious (Danny)   Furious (Danny) EmptyВто 21 Май 2013 - 23:41

*UPDATES*
През 2013 - Създадох Risky Devils Club, който държа вече пети месец и всичко засега върви добре. Приеха ме в Koguchi Dori, но преди два дена бях освободен поради една нелепа история. В главния пост забравих да благодаря на един човек ;
Jason - Яска благодаря ти за всичко, което направи за мен и продължаваш да правиш, през този кратък период от време.
Върнете се в началото Go down
 
Furious (Danny)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Fast anD Furious Server
» Fast & Furious Team / FFT
» Fast And Furious Server N2
» Fast and Furious 5 (2011) English Cam
» Danny's Gallery !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: