Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте на Всички :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 20:38

Здравейте на всички,
Регистрирах се по-рано днес. Занимавам се с LFS вече около половин година и искам да разбера форума има ли си сървър и как мога да играя в него. Коя версия на играта ми трябва, как да си я сложа, от къде да взема Ip-patch .... ! Като цяло ми трябва някой който малко по подробно да ми обясни какво да направя за да играя мултиплейър с всички коли и писти, и как да влизам в Free Drift.net сървъра, ако има такъв де. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
t3ch0
Редовен
Редовен
t3ch0


Брой мнения : 417

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 21:35

[You must be registered and logged in to see this link.] - тук пише всичко за 0.6б(тук може да разбереш как да сложиш всичко-ippach,unlocker и как да играеш в сървари).

[You must be registered and logged in to see this link.] - тук пише всичко за 0.6е (която е по активна в момента).Ако имаш въпроси питай в темата.

[You must be registered and logged in to see this link.] - тук са сърварите в които може да играеш.
Върнете се в началото Go down
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:05

Благодаря много !! аз се справих с 0.6 Б сега ще видя и сървърчетата който си дал и ще се насладя малко. Предполагам утре ще се позанимая и с 0.6 Е, но вероятно пак цял ден ще си късам нервите докато я подкарам Cheers
Върнете се в началото Go down
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:09

А за какво е този dedicadet Само ми прецака 0.6 Б то 3-4 пъти Confused
Върнете се в началото Go down
t3ch0
Редовен
Редовен
t3ch0


Брой мнения : 417

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:20

Дедикейтед-а е за сървар него не го тегли..Ако искаш да си правиш сървар тогава но то не ти трябва.Препоръчвам ти 0.6е защото вече почти всички сървари са на 0.6е.Не става трудно същото е само че е друга версия,работа за 5 мин.. Smile
Върнете се в началото Go down
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:25

Да разбрах да дедито току що се прецаках за 5 път No Comment то и аз не съм от най-умните да ти кажа Smile сега ще дръпна Е версийката и ще пробвам. Ще пиша пак ако има проблеми
Върнете се в началото Go down
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:27

Сори знам, че е спам и не е за тази тема но модовете и скиновете ще тръгнат ли и на " Е " версията ?
Върнете се в началото Go down
t3ch0
Редовен
Редовен
t3ch0


Брой мнения : 417

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:29

Ок.Ако искаш да ти обясня нещо по-подробно пиши ми на скупе(влез в профила ми има го),или пиши в раздела - "Въпроси и отговори/Помощ".Надявам се да съм помогнал. Smile
Върнете се в началото Go down
t3ch0
Редовен
Редовен
t3ch0


Брой мнения : 417

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:30

За модове не знам.Но за скиновете те тръгват на всяка версия.Мисля че има модове за 0.6е но не съм сигурен.Потърси малко из нета или в този сайт в раздела "Модове" може да намериш нещо. Smile
Върнете се в началото Go down
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:32

Всичко си върви е, освен tweak-овете. Smile
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:43

А да ми кажете някой лейаут сървър за дрифт Здравейте на Всички :) 1228249025 щото иначе не ми е готино
Върнете се в началото Go down
t3ch0
Редовен
Редовен
t3ch0


Брой мнения : 417

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 22:45

Ти в кои влезе сега?Защото по принцип всичките сървари са на лейаут но когато има повечко хора пускат писта и понякога я забравят Laugh .
Върнете се в началото Go down
stefo
Нов потребител
Нов потребител
stefo


Брой мнения : 59

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyНед 23 Дек 2012 - 23:56

ми те сега всичките са на писти освен форзата дай да цъкаме в някой :Д
Laugh
Върнете се в началото Go down
t3ch0
Редовен
Редовен
t3ch0


Брой мнения : 417

Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) EmptyПон 24 Дек 2012 - 9:33

Намери ме в скупе. (badjanak123) там ще ти обесня по подробно че да не спамя тука.. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте на Всички :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте на Всички :)   Здравейте на Всички :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте на Всички :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте на всички!
» Здравейте на всички
» За всички
» Здр всички
» Need For Speed (всички)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: