Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Johny! (Alexander)

Go down 
АвторСъобщение
Johnsword
Професионалист
Професионалист
Johnsword


Брой мнения : 696

Johny! (Alexander) Empty
ПисанеЗаглавие: Johny! (Alexander)   Johny! (Alexander) EmptyВто 8 Яну 2013 - 17:49

Здравейте ! Аз съм Александър Александров от град Монтана .. Започнах да играя Лфс преди 4 години .. тогава бях първо със з25 после ако си спомняте сайта Nanoset си дръпнах Модната Лфс .. и след това постепенно се учех да карам с клавиатура .. взех си първият волан преди 3 години .. но за съжаление си счупих ръката и нямах тази възможност да карам известно време .. не можех да дрифтя с волан поради причината че е 90 градусов.. и аз се отказах от волана почнах само круиз да карам с него.. Продължих да карам с клавиатура до преди 2 месеца.. станах добър .. горе долу Laugh но един стабилен играч ме стимулира да карам с мишка.. Почнах да карам с мишка но спрях за 1 месец.. ( Най - голямата грешка в живота ми ) Laugh заради тъпия CS :@ Laugh ... започнах преди около месец време да карам редовно .. всеки ден играя с моите приятели .. за 2 седмици свикнах напълно с мишката но все още има какво да уча .. Това беше кратка информация за Мен и как протече моето развитие с Live for speed .. Надявам се да пусна и аз някой ден сървър да играем всички !! Изкренни Благодарения на СТОЯН ДИМИТРОВ !! (Anderson!)
Благодаря ти Течо .. ти ме стимулира да се науча с мишка и виж до къде ме докара .. БЛАГОДАРЯ ТИ !!! Желая ти успех за напред и да станеш Някво про с DFP-to Laugh
Върнете се в началото Go down
 
Johny! (Alexander)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Johny's Gallery

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: