Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да спечелим някой лев ....

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyПет 8 Фев 2013 - 22:04

Здравейте колеги и приятели,ще дам малко информация за един от многото сайтове от които можете да печелите пари,много от сайтовете са така наречените "лъжливи",но този явно не е до колкото съм запознат.

Бях харесал един друг,но нещо има проблем с регването и открих този в който се регистрирах.

Става дума за PTC сайт.
Какво е PTC-сайт ?
Съкращението PTC идва от pay-to-click или буквално плащане на клик.

Но нека още от сега ви стане ясно, че се изисква ТЪРПЕНИЕ и ПОСТОЯНСТВО!!!!

Ако мислите, че е непосилно да отделяте 10-15 мин. дневно(може и доста повече,но ако се занимавате с задачи,оферти и там каквото има още), по -добре не продължавайте да четете !
Но за тези, които мислят, че няма да им коства кой знае колко усилия ( и без дори 1 Стотинка инвестиция )
продължете да четете напред
Нека ви кажа малко за проучванията ми как се изкарват пари от Интернет !!!

На пръв поглед като се замисли човек и си казва :
"Защо да се регистрирам в сайт,който плаща по 0.01 цент на кликане, като сигурно ще си заработя 2-3 долара на месец ?"
Аз също си го помислих разбира се !

Можете да изкарате над $1000 и повече даже !Но това става след време,като си развиете профила достатъчно.
Ежедневно кликате на рекламите,които имате,ще разберете кое как става.
Намирате си реферали.За тези, които не им е ясно какво са рефералите и рефералната система - Ваш реферал е всеки, който сте привлекли да се включи в програмата.

На истина последно време започнах да ръчкам и попаднах на сайта и викам да пробвам Laugh в сайта има и форум и БГ раздел,там можете да научите повече,защото и аз за момента не знам много.

За тези,които не знаят Английски могат да си помагат с преводача на google (аз така правя),което не ви е ясно,преглеждате във форума там хората са обяснили кое как е,ако примерно не намирате това,което ви трябва си пускате тема с въпроса ВАЖНО ДА СТЕ ПРОЧЕЛИ ПРАВИЛАТА ЗА ПИСАНЕ В ФОРУМА!!!Общо взето са като във всеки друг сайт/форум,но ги прочетете за по сигурно и така.
НЕ СТАВА ЗА 1-2 МЕСЕЦА ТАКА ЧЕ ПОСТОЯНСТВОТО МУ Е МАЙКАТА :d

Всичко е безплатно!Само за преводите си дърпат нещо некви малки суми,но чакайте да стигнете до там Laugh и другото,което се плаща и е по желание е
да сте на по-високо ниво в сайта (по-добре е защото ще печелите по-лесно)но не е задължително

Преди да се регистрирате в сайта си направете една тук [You must be registered and logged in to see this link.] на този адрес си отваряте някаква online сметка,по която ще ви превеждат печалбата и от там вече Вие си превеждате в банкова сметка Smile

Можете да се регистрирате,като кликнете на банера
--> [You must be registered and logged in to see this link.]

Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Teo0dor
Предупреден
Предупреден
Teo0dor


Брой мнения : 274

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyПет 8 Фев 2013 - 22:25

Woow интересно за хора който си нямат работа ..
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyПет 8 Фев 2013 - 22:27

Глупости,аз като си имам работа та даже почти нямам свободно време,пак намирам за това онова
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
evgi_98
Нов потребител
Нов потребител
evgi_98


Брой мнения : 13

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyНед 10 Фев 2013 - 16:04

Знам, че е малко глупав въпроса, но ти каква сума си спечелил долу-горе ?
Върнете се в началото Go down
insane_boy
Начинаещ
Начинаещ
avatar


Брой мнения : 139

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyНед 10 Фев 2013 - 21:22

Всичко зависи от това колко време прекарваш в сайта и какво точно правиш - дали гледаш реклами, дали изпълняваш задачи, дали играеш разните им игри с бонуси и т.н. Така че - колко точно ще спечелиш зависи само и единствено от теб самия!

Само една забележка към dikey [You must be registered and logged in to see this image.] - регистрацията в PayPal (вместо в Payza) като че ли е по-удачен вариант, но това вече всеки сам да си го решава [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyВто 12 Фев 2013 - 0:03

insane_boy е отговорил има различни простотии,които се вършат и така,аз още съм начинаещ така да се каже и не мога да говоря за печалби,но има хора в числото и Българи,които си печелят добри суми,до колкото разбрах някои достигат 1000$ на месец,но това става след доста развитие Smile

Колкото до забележката.Няма кой знае каква разлика Smile първо на него попаднах и така Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
insane_boy
Начинаещ
Начинаещ
avatar


Брой мнения : 139

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyВто 12 Фев 2013 - 0:35

Преди пазарувах онлайн от какви ли не сайтове, като повечето от тях работеха само с PayPal. След като си направих акаунт там не съм се интересувал за други онлайн сметки. Както и да е. Smile
А иначе и на мен ми стана интересно, понеже повечето такива сайтове са СКАМ (най-просто казано - кликаш като откачен, покриваш им изискванията и накрая си оставаш само със загубеното време) и се поразрових в бг-секцията на форума им. Имат доста "шукарийки", разни реклами можело да пускаш с цел да привличаш реферали, игри с бонуси имало... И най-важното - плащали редовно (поне така пишат хората във форума). Единствената пречка, ако може така да се нарече, е, че в България развитието в сайта ще е малко по-бавно, заради по-малкия брой реклами. Но както видях, доста хора (българи) са успели да си развият акаунта и си припечелват по някое доларче.
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... EmptyВто 12 Фев 2013 - 21:59

Ем да,но както са казали и там нужно е постоянство.Не може да забогатееш от подобни сайтове,но за джобни ще има Laugh но на истина има хора,които изкарват и доста добри суми,но те яко джиткат там някакви оферти,задачи и т.н.,четох един писал,че има случаи отделял по 4-5 часа дневно Laugh Аз това време не мога да си позволя пред компа,едвам намирам там 30 мин или час и нещо за него,а за този сайт отделям не шовече от 10 тина мин.,само кликам на рекламки и играя една игричка на която кликате на квадратчета имате около 30х20 и си кликате,имате 25 клика дневно,вашата цел е да отворите печелившото квадрадче,което ви дава 5.00$ общо взето това е за момента аз със задачи се назанимавам,защото не съм на ясно с английския,а ако ползвам преводач на доста от изреченията им изменя смисъла и така Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content





Как да спечелим някой лев .... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да спечелим някой лев ....   Как да спечелим някой лев .... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как да спечелим някой лев ....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Някой има ли?
» Някой има ли :
» Ако някой знае....?
» Някой има ли сет за drag за XRG ?
» Някой за дрифт в сървър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: