Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net

НачалоИндексРегистрирайте сеВход

Share | 

Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...

Go down 
АвторСъобщение
hour
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Пет 22 Мар 2013 - 21:42

Добър ден,моля помогнете!Изтеглих си играта,0.6e unlocker,ip patch направих каквото трябва,но винаги ми дава някакви грешки при свързване към сървър.
1.Не помня локална или интернет мрежа беше
2.Пише ми "Неочакван размер на пакет" или "Не е получена инфрормация за пистата".Моля помогнете + пратих писмо на гроней(хостера на дрифт сървъра на наука),но не получавам отговор вече мина около седмица.
Върнете се в началото Go down
Teo0dor
Предупреден
Предупреден

Брой мнения : 274

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Пет 22 Мар 2013 - 21:51

Приятел всички сървъри са на 0.6Е няма как да стане като си с 0.6б да влезеш.. Smileдано да съм помогнал
insane_boy
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 139

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Пет 22 Мар 2013 - 23:01

1. Стартираш си играта от LFS.exe (a не от Unlocker.exe!)
2. "Игра в мрежа -> влез в определен хост" и избираш "Локална мрежа". Там въвеждаш IP-то и порта на сървъра, в който искаш да играеш.

Ако си на Windows 7 -> Цък!

И накрая, но не по важност - защо реши, че Groney е длъжен да ти помогне. Момчето се занимава с регистрациите в сървъра на Nayuka Factory, не с проблемите с играта.
KpuCk0
Легенда
Легенда

Брой мнения : 1616

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Пет 22 Мар 2013 - 23:16

hour написа:
наука

[You must be registered and logged in to see this link.]

NAYUKA FACTORY!

Спелувано: Н-А-Ю-К-А Ф-А-К-Т-О-Р-И.
http://lfszone.com
M.Angelov
Редовен
Редовен

Брой мнения : 631

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Пет 22 Мар 2013 - 23:23

Така виж приятел направи това, което ти е казал insane_boy оправи си регистрите след което, ако си с windows 7 просто задаваш съвместимост с windows 7 на unlocker-a, IP patch-a и играта. Ънлокваш на ново и си готов!
hour
Нов потребител
Нов потребител

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Съб 23 Мар 2013 - 14:18

Благодаря на всички за мненията(някои неразбрали,че съм с 0.6е),но аз казах,че съм пратил писмо на Groney за регистрация на лиценз в сървъра не ,за да ми помогне.Благодаря за мненията надявам се скоро пак да почна да цъкам LFS(дано в НАЮКА ФАКТОРИ.) Smile
hour
Нов потребител
Нов потребител

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Съб 23 Мар 2013 - 14:18

hour написа:
Благодаря на всички за мненията(някои неразбрали,че съм с 0.6е),но аз казах,че съм пратил писмо на Groney за регистрация на лиценз в сървъра не ,за да ми помогне.Благодаря за мненията надявам се скоро пак да почна да цъкам LFS(дано в НАЮКА ФАКТОРИ.) Smile

П.С : С Windows 8 съм? Извинявам се за спама,който е станал сбъркал съм бутона
insane_boy
Начинаещ
Начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Съб 23 Мар 2013 - 16:09

Ъммм, че то сървъра на Nayuka в момента е БЕЗ инсим. Това означава, че можеш да си влизаш свободно (без регистрация).
dikey92
Създател
Създател

Брой мнения : 2701

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Нед 24 Мар 2013 - 13:14

hour запознай се с правилата на сайта!Кръщавай теми те си с по-подходящи наименования,а не "моля помогнете","помощ" и т.н.,защото на някой с твоя проблем да речем ще му е по-лесно да намери темата по заглавието,а не да рови във всяка едно по отделнов

________________________________________________________________________________________________________

гласувай те за нас  [You must be registered and logged in to see this image.] ---> [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

http://original-team.ucoz.com/
hour
Нов потребител
Нов потребител

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Нед 24 Мар 2013 - 15:35

Добре,благодаря много за помощта и ,че толкова бързо се отзовахте.Вече мога да влизам в сървъра,но имам последен въпрос.Разбрах,че не мога да вляза с модната кола,но може ли поне волана да си сменя ще ме киква ли?
dikey92
Създател
Създател

Брой мнения : 2701

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Нед 24 Мар 2013 - 16:06

Ако сменяш само текстура,било то скин или dds файлове ( те са за интериора и екстериора)

с тях няма да имаш проблем,ако искаш текстура на волана да смениш проблем няма,а за да смениш цялостния му вид ти трябва модната кола,ако мода не става за версията нямада те пусне в сървър Smile дано да си ме разбрал

________________________________________________________________________________________________________

гласувай те за нас  [You must be registered and logged in to see this image.] ---> [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

http://original-team.ucoz.com/
hour
Нов потребител
Нов потребител

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Нед 24 Мар 2013 - 16:25

Благодаря много ! Може да локвате !

П.С : Ако някой може да ми даде волан Sparco на ще съм му много благодарен
insane_boy
Начинаещ
Начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   Нед 24 Мар 2013 - 18:38

Воланите си вървят със самата кола. Не може да смениш просто волана (от поста ти разбирам, че искаш да му промениш формата, а не просто текстурата). Разгледай в раздел "Модове", има някои XRT-та с хубави воланчета. Не, че искам да правя реклама на колегата Laugh но Remove има хубави моднати XRT-та. Също така провери в описанието на темата с мода дали работи на 0.6Е онлайн.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...   

Пише ми "Неочакван размер на пакет" или ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1