Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Има ли дискриминация във форума?

Go down 
+3
KpuCk0
danipod
Stoyancho0o
7 posters
АвторСъобщение
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 13:05

Здравейте!Още от както се регистрирах,съм обърнал внимание,че всички говорят за дрифт.Много малко се говори за Драг и Race дисциплините.Всички лейаути са за дрифт.Почти няма за рейсинг или за драг.Има много малко сървъри,които не са за дрифт.Общо взето във форума се говори само и единствено за дрифт.Можем ли да го променим?Оспамете тая тема!!! Smile
Върнете се в началото Go down
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 13:07

Всеки към каквото се е насочил. Има ли дискриминация във форума? 4163634653
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 13:51

Ами, да.. обществото е предимно насочено към дрифт, говоря като цяло българското LFS общество. Има и една шепа хора, които правят и рейсинг състезания и още една шепа които играят легално играта в правилната насока. Предстои драг състезание до колкото следя раздела със събитията, лигата на брат ми (Ventspils) "Nayuka Racing FWD Open Race Trophy" също е в процес и са измиснали 2 кръга. Има къде да се развиваш и в рейсинга, стига да имаш желание, но ако искаш наистина сериозно.. тук трудно, няма да научиш много неща, лично мнение. Най-добре се ориентирай към легалната игра в правилната насока, т.е Demo състезател или ако решиш S1/S2 лицензиран.

- Поздрави, Криско!
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 14:01

Аз съм S2,но въпроса е,че както ти каза,има 1 или 2 събития,несвързани с дрифта...всичко живо мисли само за дрифт...толкова ли ви е интересно Laugh
Върнете се в началото Go down
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 14:06

Той говори за закупеният (оригиналният) с2 лиценз.[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 14:17

Всеки има различни предпочитания, не може да насилстваме и да налагаме нещо, което не е им е интересно. Всеки практикува това което му е интересно. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Frea]{
Легенда
Легенда
Frea]{


Брой мнения : 2675

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 15:45

според мен само името на форума си подсказва Smile аз съм запален по дрифа но и рейса ме кефи според мен няма тук никва дискриминация. И голяма част от дрифтери идват и на състезания Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:freak_o_shea1969
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 16:06

Името на форума идва от никнейма на Митко, много добре го знаете. Това не означава, че главната цел на форума е дрифта.Като, дори самия Митко е насочен към рейсинг. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 17:14

Доколкото съм запознат може би аз в момента съм единственият, който практикува единствено и само рейсинг.Просто, защото другите дисциплини са ми безинтересни.Няма тръпка,а пък и има само идиоти по сървърите, които само ти вдигат кръвното.Предпочитам да си направя 1-2 стинта сам, отколкото да се правя на кандидат дрифтър(каквито повечето са).А пък и това е истинската същност на играта, като влезнеш в lfs.net ясно си пише "Online racing simulator".От време на време съм се пускал на драг, но там е повече въпрос на настройки, отколкото на умения.Дрифт състезанията просто няма да ги коментирам, защото там е трагедията е пълна.
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 19:33

Ventspils написа:
Доколкото съм запознат може би аз в момента съм единственият, който практикува единствено и само рейсинг.Просто, защото другите дисциплини са ми безинтересни.Няма тръпка,а пък и има само идиоти по сървърите, които само ти вдигат кръвното.Предпочитам да си направя 1-2 стинта сам, отколкото да се правя на кандидат дрифтър(каквито повечето са).А пък и това е истинската същност на играта, като влезнеш в lfs.net ясно си пише "Online racing simulator".От време на време съм се пускал на драг, но там е повече въпрос на настройки, отколкото на умения.Дрифт състезанията просто няма да ги коментирам, защото там е трагедията е пълна.

+1 Smile
Върнете се в началото Go down
BugzzII
Редовен
Редовен
avatar


Брой мнения : 449

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 19:38

Ventspils написа:
Дрифт състезанията просто няма да ги коментирам, защото там е трагедията е пълна.
Защо си мислиш така ? това че някой хора се опитват да вдигнат активноста и си пилят нервите с хората от локала това ли е трагично аз да ви кажа кое е трагично .... Трагично е че хората в локала са големи глави неразбират от дума спорят и т.е и развалят всичко както стана до преди 1 седмица много хора се отказаха да правят състезания точно поради тази причина както и аз и да не си мислите че създателите на играта са недоволни или че много им пука за това че половината в лфс практикуват дрифт ...хората печелят пари половината от лфс си купиха С2 заради дрифта и т.е такаче и дрифта е дисциплина не виждам нищо лошо и да се дрифти и да се кара рейсинг дори това е един плюс за играта
Върнете се в началото Go down
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 19:44

Ох, не ме разбра.. говоря, че аз съм пълна трагедия. Не мога да коментирам състезания, в които нямам опит и не съм участвал в тях. Smile
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
BugzzII
Редовен
Редовен
avatar


Брой мнения : 449

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 22:08

разбирам !!! Kiss
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyЧет 4 Апр 2013 - 23:36

За дискриминация няма такова нещо във форума,просто различни хора различни интереси и по-горе е обяснено съвсем ясно,кое,как и защо,това че повечето практикуват дрифт по една или друга причина,няма как да се нарече "дискриминация",лично аз харесвам всички дисциплини,не по равно,но всичките ми допадат,щом са с "МПС-та" Laugh

Има много,които харесват дрифт и само дрифт,в което няма лошо,но има и такива,които казват,че харесват само дрифт,а не са опитали нито една различна дисциплина,което според мен е малко жалко,защото всяка една дисциплина си има тръпка,ако мога така да се изразя и своя потенциал,друго няма,какво толкова да се каже по темата,който мисли,че има още какво да се каже,да пише.Утре вечер темата ще е заключена,може и по-рано,ако някой от екипа реши за добре Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? EmptyПет 5 Апр 2013 - 11:04

BugzzII написа:
Ventspils написа:
Дрифт състезанията просто няма да ги коментирам, защото там е трагедията е пълна.
Защо си мислиш така ? това че някой хора се опитват да вдигнат активноста и си пилят нервите с хората от локала това ли е трагично аз да ви кажа кое е трагично .... Трагично е че хората в локала са големи глави неразбират от дума спорят и т.е и развалят всичко както стана до преди 1 седмица много хора се отказаха да правят състезания точно поради тази причина както и аз и да не си мислите че създателите на играта са недоволни или че много им пука за това че половината в лфс практикуват дрифт ...хората печелят пари половината от лфс си купиха С2 заради дрифта и т.е такаче и дрифта е дисциплина не виждам нищо лошо и да се дрифти и да се кара рейсинг дори това е един плюс за играта
Човек,става въпрос,че се говори САМО и ЕДИНСТВЕНО за дрифт....

Цитат :
За дискриминация няма такова нещо във форума,просто различни хора различни интереси и по-горе е обяснено съвсем ясно,кое,как и защо,това че повечето практикуват дрифт по една или друга причина,няма как да се нарече "дискриминация",лично аз харесвам всички дисциплини,не по равно,но всичките ми допадат,щом са с "МПС-та" 🆒

Има много,които харесват дрифт и само дрифт,в което няма лошо,но има и такива,които казват,че харесват само дрифт,а не са опитали нито една различна дисциплина,което според мен е малко жалко,защото всяка една дисциплина си има тръпка,ако мога така да се изразя и своя потенциал,друго няма,какво толкова да се каже по темата,който мисли,че има още какво да се каже,да пише.Утре вечер темата ще е заключена,може и по-рано,ако някой от екипа реши за добре Smile

+1 Smile

Ключвайте я.. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Има ли дискриминация във форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли дискриминация във форума?   Има ли дискриминация във форума? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Има ли дискриминация във форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Форума!
» Въпрос към форума
» Банер на форума
» Правила на форума!
» Банер на форума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: