Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дискусия относно обществотони в LFS

Go down 
+11
danipod
shaolina12
M[]NSTER
KpuCk0
XpLi798
Spirit
Pionner
Frea]{
hibert
Snoop
dikey92
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия относно обществотони в LFS   Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 EmptyЧет 15 Авг 2013 - 2:19

XpLi798 то хубаво събирания събирания и пак събирания ама сигурно тря се събират на малкия овал на Fern Bay понеже са "толкова много",че кво да ти кажа не ти писва чак да правиш състезания. Правил съм и съм помагал за състезания и събирания и то преди една година когато се предполага,че е имало повече посещаемост и пак не се събираха по 10 човека та сега ли ще стане?
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
XpLi798
Начинаещ
Начинаещ
XpLi798


Брой мнения : 206

Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия относно обществотони в LFS   Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 EmptyЧет 15 Авг 2013 - 2:26

Snoop Никъде не съм казал,че трябва да сме по 50 човека на събиране.Аз просто ви казвам,че с тия снимки нищо няма да се промени пък вие както искате ме разбирайте. Smile 
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия относно обществотони в LFS   Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 EmptyЧет 15 Авг 2013 - 8:40

От прочетеното до тук не видях много смислени неща,не знам защо си мислите,че ако се обединят 3-те форума или 2 от тях или там колкото ще да са,ще се повиши посещаемоста му,ако се случи,ще е минимален процент,поради факта,че и в 3-те форума влизат все едни и същи,като не броим най-новите,а те не влизат примерно защото все още не са разбрали за този форум или друг.

Аз съм си изказал мнението и то не веднъж,аз обединение не искам,а "колегиалност",просто да се разбираме повече,не говоря конкретно за мен и някой от другите екипи на форумите,защото не мисля,че имам дразги с който е да било,даже от тези които ги знам.Примрно Крис и Expert тях си ги уважавам не само за това че се знаем и сме карали заедно малко или много,а и че наистина искат нещо добро за вас потребителите,а на общноста,като цяло,има ли разбирателство помеждуви всичко ще е Ок,ще си карате,ще си правите кефа и ей така изневиделица ще ви хрумват,какви ли не идеи и ще се опитвате да ги осъществите с помоща на приятелите си тук.

Колкото до всичко относно лицензираната игра нямам нищо против,но аз си харесвам локала,не за това,че можем да използваме модове и че е без платна,аз защото с него съм започнал и вече съм си свикнал с дружките тук,вярно е че С2 си е съвсем друго ниво,но просто не е за мен,за останалите не знам,но това е моето мнение,просто за развитието,което мечтаете да постигне Бг локала..,не мисля че е постижимо точно поради факта че е локал.

Дано сте ме разбрали,какво исках да кажа с всичките брещолевици,може и да имам грешки или нещо не ясно из изреченията,но сега се пребирам от бачкане и хем спя,хем пиша Laugh

Темата мисля още малко да я държа,така че който ще пише да пише,макар,че пак едни и същи си дискутираме
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия относно обществотони в LFS   Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 EmptyСря 27 Ное 2013 - 17:18

Прочетох темата и достигнах до извода,че много хора се местят в С2-то, защо?
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия относно обществотони в LFS   Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 EmptyСря 27 Ное 2013 - 17:20

Drifter_99 написа:
...
1. По голяма активност
2. Толерантност
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия относно обществотони в LFS   Дискусия относно обществотони в LFS - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискусия относно обществотони в LFS
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации
» Drift Day 2011 Дискусия
» Дискусия около нов Racing шампионат
» ROTA DCB Series - Дискусия
» Дрифт събор 14.09.2011 Дискусия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: