Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какъв двигател предпочитате?

Go down 
+12
illest_kid12
remove
Unlimited
Spirit
star94
alexmarev
Yasen
Striker
Frea]{
hibert
Johnsword
Drifter_99
16 posters
АвторСъобщение
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 13:41

Какъв двигател предпочитате или харесвате Дизелов или Бензинов и защо?
Аз лично си предпочитам TDI 150 к.с
Върнете се в началото Go down
Johnsword
Професионалист
Професионалист
Johnsword


Брой мнения : 696

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 15:02

Дори ти не отговори пълно, а въпроса е твой. Колко литров е мотора който ти харесва и защо ?
Мен ме кефат 1.9 TDI 131 К.с Главната причина да ме кефи е ускорението и сравнително малко гориво харчи.
Върнете се в началото Go down
hibert
Начинаещ
Начинаещ
hibert


Брой мнения : 190

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 16:23

2.0T GTI 115 к.с "бензин" причината поради която ми харесва е, че ускорява бързо ;) и не гълта сравнително много Smile
Върнете се в началото Go down
Frea]{
Легенда
Легенда
Frea]{


Брой мнения : 2675

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 18:08

525i (M50) 328i (M50)
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:freak_o_shea1969
Striker
Модератор
Модератор
Striker


Брой мнения : 264

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 18:13

K20A може да си го караш спокойно без да гълта много но може и да караш като животно след 5800 рпм В-тек 222 к.с 2.0 Domokun 
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 18:54

Двутактов 18 к.с. Защото е забавен като звучене.. xD
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 19:00

FreaK написа:
525i (M50) 328i (M50)
това са немските двигатели които харесвам, а другите са:

4a-ge; sr20det и 2jz-gte Smile
Върнете се в началото Go down
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 20:08

Аз много харесвам на Audi A6 (C4) двигателя който е:
2.0 16v - 140ps. - Бензин.
Не харчи много а според мен доста добре набира.
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 20:30

alexmarev написа:
2jz-gte Smile
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 22:58

Johnsword написа:
Дори ти не отговори пълно, а въпроса е твой. Колко литров е мотора който ти харесва и защо ?
Мен ме кефат 1.9 TDI 131 К.с Главната причина да ме кефи е ускорението и сравнително малко гориво харчи.
Много си прав!! И мене ме кефат по същата причина. Семейството ми има такава кола: VW Passat B5 TDI 131 к. с.
Върнете се в началото Go down
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyПон 14 Окт 2013 - 23:04

\"Frea написа:
{"]525i (M50) 328i (M50)
328i е м52 - м52б28 . М50 има 2.0 и 2.5 = м50б20, м50б25 съответно с ванос и без ванос .Smile
И аз съм на мнението м42 - 1.8 ис 143 коня или м52 - 2.8 193 коня - перфектен ,,баланс" между вървеж=разход ! За м50 не искам да чувам освен ако не е за турбиниране за писта или неделя за полигона ....
Върнете се в началото Go down
illest_kid12
Легенда
Легенда
illest_kid12


Брой мнения : 1001

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 8:39

Аз харесвам K20A 2.0 222 к.с. :3 Един от най-добрити двигатели на Хонда.Перфектен за всякакъв тип шофиране и другия двигател е SR20DETT.
Върнете се в началото Go down
Toshko
Нов потребител
Нов потребител
Toshko


Брой мнения : 53

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 11:43

Benz 6.3 мотора движи луди хора луди луди хора
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 13:09

от тука май само remove знае за какво говори не,че ви обиждам ама...
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 14:42

Не просто съм с по реално мислене .. Колко от тук ще карат супри с 2jz или безбожно скъпите на хонда двигатели K20A ? Този двигател на хонда се използва ако искаш да караш в тиме атак или пистов/планински шампионат в определен клас  заради малкото кубици~2000  и многото коне 200+ (не съм запознат точно колко са) ! Иначе не виждам много смисъл да си купиш такава хонда с такъв двигател етака за градско или да отидеш да врътнеш някоя обиколка на хубавата ни писта калояново .. За тея пари по добре си вземи е36 м3 или е46 м3 ~ лесни за подобряване - окачвания, наклони и тем подобни , тези кола са направени за КАРАНЕ , а съм сигорен, че и повече ще вървят на писта ! Но това за мен лично си остава само в мечтите (нямам възможност да мечтая изобщо за тия коли)
И както казах за мен най добрия двигател или поне който ме устройва е м42б18 - 1.8 143 коня в купе на бмв е36 ! ЛЕСЕН за подръжка , с сравнително добър вървеж , ДОСТАТЪЧНО силен да развърта леки 16ки (джанти), МНОГО ЗДРАВ (тествано..), лесен за модове и не на последно място ,,долу-горе" икономичен за издевателствата който му се полагат ...
Сега знам, че ще се започне спора хонда срещу бмв или по-точно Японско срещу бмв ..
ВСИЧКО Е ВЪПРОС НА ГЛЕДНА ТОЧКА И НА ТОВА ЗА КАКВО ЩЕ ИЗПОЛЗВАШ КОЛАТА ... Racing
Върнете се в началото Go down
MATRix-AS
Нов потребител
Нов потребител
MATRix-AS


Брой мнения : 14

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 15:18

Нека и аз да изразя едно мнение..за мен като човек,който обича експериментите с коли предпочитам М52Б28,който иска може да оспорва,който иска може да лае,но все пак темата е за предпочитания,а не за поредното сравнение между двигатели/коли. И така нека обясня защо бих избрал М52Б28..Здрав е,надежден е,достатъчно мощност има с добри настройки да дрифтирате и на Серес дори, не смятам да обяснявам какво означава DOHC 24v на 6 цилиндров мотор Smile а и ускорението от 7 секунди до 100 км/ч си е перфектно за 193 к.с и скромния въртящ момент от 280нм е предостатъчно за всичките ви градски и пистови авантюри. Частите за обслужването на този двигател специално са напълно достъпни и на приемливи цени,покрай еволюцията на дрифта в България се завъдиха маса бмв-та и всеки прави,чупи,търси,купува..така,че специално за части проблем няма да имате. Разхода на гориво е ясно,че е големичак според нашите цени на горивата...Но с газов инжекцион може да се елиминира до известна степен.
Върнете се в началото Go down
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 15:43

А защо точно за дрифт трябва да е ?
Тук говорим за всички видове двигатели а не за дрифт. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
MATRix-AS
Нов потребител
Нов потребител
MATRix-AS


Брой мнения : 14

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 15:54

star94 написа:
А защо точно за дрифт трябва да е ?
Тук говорим за всички видове двигатели а не за дрифт. Smile
Къде казах,че е точно за дрифт? Като не разбирате,защо пишете глупости вечно да тровите нервите на хората? Визирах Серес и дрифт,защото повечето от вас са чували и виждали поне на клипове колко дълги са завоите на серес,исках да вмъкна,че има достатъчно мощ в макар и 2800 кубика 193 коня мотор,за да се пързалят завоите включително и на серес..Нямате умора ей!!
Върнете се в началото Go down
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyВто 15 Окт 2013 - 16:02

Скарайте се и в тая тема да й слагам ключа (:
Всеки си казва мнението и се оттегля,не е нужно да се оспорва или каквото и да е.




Много е относителна темата , за това нищо няма да пиша .. какви двигатели предпочитаме , но за какво .. за всекидневие , по малък разход на гориво , рали , дрифт , оффроад ..
И другото .. какви предпочитаме от тези  , които можем да си позволим или като цяло .. защото гледам,че почнахте да летите пак Laugh
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyЧет 17 Окт 2013 - 15:09

Facepalm Много фенове на дизела сме тука май? Cheers Слагайте ключ просто ми беше любопитно кой какъв двигател предпочита дизел и бензин и си направих изводите ;)
Върнете се в началото Go down
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? EmptyЧет 17 Окт 2013 - 16:25

Ще стана фен на дизел на 40 години кат ма марзи да карам пускам си аФтомата и газ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какъв двигател предпочитате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв двигател предпочитате?   Какъв двигател предпочитате? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какъв двигател предпочитате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя кола предпочитате.
» С какъв таблет сте?
» Какъв е вашия контролер?
» Какъв е вашия телефон?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: