Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 лфс обществото ...

Go down 
+5
M[]NSTER
dikey92
Frea]{
Johnsword
remove
9 posters
АвторСъобщение
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 12:49

Защо смятате, че се разпръсна лфс обществото , няма 2-3 човека в един сървър да играят , няма 1 качествен Drift,Drag,Race шампионат , защо отборите си пускаме сървърчета и си цъкаме отделно ?
Върнете се в началото Go down
Johnsword
Професионалист
Професионалист
Johnsword


Брой мнения : 696

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 12:58

Всеки 2ри се мрази в LFS .. това е неуспорим факт. Вчера аз самия бях свидетел как един "ШОФЬОР" блъсна Yasen и после вика: -Biwa da si tup ama chak puk tolkowa..
Аз просто нямам думи. Рядко се срещат толератни играчи сега. Поздрави Smile
Върнете се в началото Go down
Frea]{
Легенда
Легенда
Frea]{


Брой мнения : 2675

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 14:12

Половината вече сме по големи и стана безинтересно аз самия дето толкова съм зарибен вече някак си не ми е интересно и това дето го написа колегата Johny е главния фактор повечето да играят сами защото всички лапета са такива има много малко печени дечурлия вече.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:freak_o_shea1969
Johnsword
Професионалист
Професионалист
Johnsword


Брой мнения : 696

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 15:15

\"Frea написа:
{"]Половината вече сме по големи и стана безинтересно аз самия дето толкова съм зарибен вече някак си не ми е интересно и това дето го написа колегата Johny е главния фактор повечето да играят сами защото всички лапета са такива има много малко печени дечурлия вече.
Така е Фико. Сега взимат някой книжка и нали адреналина е там. ЛФС Умря.. намират се някой играчи да врътнеш малко час време, но не стига не е както преди да караш по 2,3 часа и да ти е супер забавно. Съберете се 5,6 човека и правите twin. Отбори, клубове преди имаше МНОГО добри. Сега пак ги има, но рядко карат и бавно, бавно и те ще се разпаднат.
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 18:48

Ооо 2-3 часа ли с бате ви Фико сме карали по цяла нощ,като луди,но времената се менят,аз лично нямам време и да се обръсна дет има една дума за това не играя иначе пак бих си цъкал,но само че с определени хора,защото наистина доста не сериозни има вече и преди си ги имаше,но преди,аз като бях нов,всеки искаше да научи нещо имаше интерес към всичко свързано с играта,а сега виждате как е
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 19:07

Пак си има стабилно каране,просто някои влизат да карат и като се накарат се изнизват,а други влизат да чатят и да обсъждат каращите или да захванат няква съвсем различна тема.

А и се изкриви малко целта на играта .. тя е симулатор,не снимкаправилник , пък и скинове ако правиш .. ехеее, а и клип ако сглобиш ставаш великан.
Мнооого далеч от истината , ама много (:

Все пак всеки сам си решава де,аз съм почнал симулатора заради реалността му и следователно по свободното управление на самия автомобил,а не да е автоматизиран на 70 %.
За това и не ми омръзва .. стремя се по треактория,скорост,ъгъл,конуси,подобряване на сета,наместване на камерата и винаги може още да задобрееш.

Така ,че сами си го правим .. докато в с2 се уважават умения по трасето,ние уважаваме снимки и клипове,здраве да е :v
Върнете се в началото Go down
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 20:05

То пък голямо развиване с тия 36 градуса ъгъл... общо взето това най ме дразни на хрт-то .. Но тази игра до колкото знам е направена по принцип за race
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 20:28

Live for Speed: Online racing simulator
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 21:26

M[]NSTER написа:
...
+1
~~~~~
Защо сте така черногледи?
Remove не съм напълно съгласен с теб. Не знам дали говориш конкретно за българската LFS общност или като цяло, но не мисля, че е пред разпад.
Интерес към симулатора има. В чужд публичен сървър се е случвало да ми изпише "Race is full" и при дрифт състезанията на които съм участвал има хора за топ16.
Ако се интересуваш, може да намериш и няколко добри дрифт шампионата с добра организация и конкуренция. (За оценяването нищо няма да спомена, понеже е относително)
Има и нови играчи, но ако всеки оставя нещо след себе си (урок, съвет, настройки, сет, мод, писта, лей, публичен скин, някоя нахъсваща снимка и тн.) би било по-лесно и интересно на новите играчи.
В началото ми бе трудно, дори да намеря и отключа S2 пистите и колите с крак-а (бях с Win 7), какво остава за други умения..
Бавно се прогресира в играта (не трудно - бавно), явно играта лесно отказва повечето.
Като човек тръгнал от Демото преди 2 години и стигнал до тук, мога да кажа, че ако не бях намерил случайно този форум и нямаше кой да ми помогне - вероятно щях след 3тата седмица да я изтрия.
Благодаря на всички, които са давали. Когато имам желание давам и аз - давайте и вие.
Помнете: Това е игра/симулатор, когато отворите .ехе-то играйте за удоволствие, не пречете на останалите, ако можете създавайте нещо - не съсипвайте вече направеното и вярвам, че ще е по-добре за всички ни и ще си прекарваме наистина добре свободното време!
Върнете се в началото Go down
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 21:35

remove написа:
То пък голямо развиване с тия 36 градуса ъгъл... общо взето това най ме дразни на хрт-то .. Но тази игра до колкото знам е направена по принцип за race
- Прав си,че е направена за race , но е достатъчно реалистична за да позволява качествен дрифт при добри настройки на коли като XRT , XRG , FZ5 , RAC , LX4/6 , RB4 ( с задно )
Достатъчен е ъгъла на завиване,стига да можеш да го ползваш. И без това при повече градуси на завиване XRT няма да има мощ да избута и да го държи.
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyЧет 17 Окт 2013 - 21:49

Jason написа:
M[]NSTER написа:
...
+1
~~~~~
нахъсваща снимка и тн.) би било по-лесно и интересно на новите играчи.
В началото ми бе трудно, дори да намеря и отключа S2 пистите и колите с крак-а (бях с Win 7), какво остава за други умения..
Бавно се прогресира в играта (не трудно - бавно), явно играта лесно отказва повечето.
Като човек тръгнал от Демото преди 2 години и стигнал до тук, мога да кажа, че ако не бях намерил случайно този форум и нямаше кой да ми помогне - вероятно щях след 3тата седмица да я изтрия.
Благодаря на всички, които са давали. Когато имам желание давам и аз - давайте и вие.
Помнете: Това е игра/симулатор, когато отворите .ехе-то играйте за удоволствие, не пречете на останалите, ако можете създавайте нещо - не съсипвайте вече направеното и вярвам, че ще е по-добре за всички ни и ще си прекарваме наистина добре свободното време!
Мисля, че това е един от най-смислените постове писани в този форум [You must be registered and logged in to see this image.]. Аз съм напълно съгласен с Яската, че трябва взаимно да си помагаме и т.н Именно аз като видях темата Jason skins и screenshots направо много ме вдъхнови. Търсех къде ли не уроци за скинове и снимки, може да не правя яки скинове като другите, но на мен ми стига, че знам как се правят и ако някой иска декал или нещо давамSmile. Същата работа и със снимките. И в 3-те форума аз като ги разгледах видях толкова много неща.. Ако не бяха freedrift и lfs-bg незнам сигурно до ся щях да си остана в сампа Laugh(не, че нещо за lfszone). То при новите играчи кът бутнеш там, някъде, у гугъл като напишеш примерно lfs и ти излиза много неща, ама стига да не те мързи да търсиш. При повечето нови играчи чакат всичко наготово. А това не се случва само и с bg lfs обществото в самп донякъде е и по-зле, но тук сега става тема за lfs. На remove мисля, че не му разбрах поста след поста на Монси, но все пак.. Всеки си играе каквото иска(няма само race и дрифт..) Според мен да с дрифта се развиваш-запознаваш се с добри хора, печелиш респект и т.н Laugh. Като отвориш играта имаш няколко възможности.
Върнете се в началото Go down
Ic@k@
Нов потребител
Нов потребител
Ic@k@


Брой мнения : 32

лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... EmptyНед 27 Окт 2013 - 22:45

И така понеже е позападнала темата реших и аз да изразя мнение по въпроса. Въпреки, че NE[]N™️ от край време е безгласна буква в дискусиите, на които и да било форуми, мисля да открехна факта, че той е един първите отбори правени в ЛФС, съществуващ и до сега. Та мисля, че само играчите (отборите), притежаващи подобна история, като нашия биха разбрали най-добре за какво става въпрос в следните редове...
Четейки различните теми, в които създателите на ''трите'' форума дискутираха какво да направят за да постигнат по-голям интерес, някои споменаха, че всичко това се дължи на поколенията и интересите, което според мен е пълна глупост. Истината е тази, че вече няма какво да задържи вече изградилите се състезатели в играта, пък камоли новите. Като състезател започнал още от демо Х версията на играта си спомням плавния преход, който всички направихме към актуалната Z версия. Работата е там, че през това време играта тепърва започваше своето развитие. Спомнете си с какъв интерес чакахме през седмица, две поредицата от модове (Z10, Z12...Z28). С всеки един ден ние надграждахме играта, благодарение на предоставеното ни развитие от създателите, което и до днес е в процес, но за съжаление много бавен и отегчителен за ''слабите'' състезатели. Та именно това е причината (според мен) обществото ни да запустее. ''Тромавата'' работа от самите създатели на играта, което се отразява и върху нейната активност. Не искам в никакъв случай да прозвучи, сякаш не уважавам работата им или прочее...За мен ЛФС е най-добрата игра симулатор правена изобщо, за което съм адски благодарен! Та по въпроса до колкото виждам само едни и същи хора дискутират по важните въпроси в форумите, на което не веднъж се обръща внимание и в различните отговори. И тук стигаме до същия извод, че само играчите съпреживели развитието на играта, започнали от самото начало биха могли да стигнат до края!

Знам, отговора малко се ''изкривява'' от въпроса. Отново казвам, че това е моето лично мнение, повлияно единствено и само от не малкия ми опит в играта. Отворен съм за всякакви критики и противоречия. Smile


Поздрави и лека вечер!
Върнете се в началото Go down
http://neonteam.ucoz.com/
Sponsored content





лфс обществото ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лфс обществото ...   лфс обществото ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
лфс обществото ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: