Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Почивай в мир Paul Walker :(((

Go down 
+29
danipod
Unlimited
MaNq4eTo
djem
Pionner
Drifter_99
koko_drifta
Johnsword
MattDrift
CeciiChaa
illest_kid12
traktor
Frea]{
dikey92
nickeR
TUBORG
animaL1070
Teo0dor
HelLb0y
LaGGer
Ic@k@
BoRk0o
sh0w
Striker
Spirit
M.Angelov
Young Khalifa
M[]NSTER
alexmarev
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyПон 2 Дек 2013 - 19:17

Почивай в мир , човече . Винаги ще си в нашите сърца. Ride or die, remember ? No Comment No Comment No Comment 
@Frea]{ , приятелят му не е по-малко опитен от Paul, бивш професионален състезател, най-вероятната причината за инцидента са проблем в спирачките , а за огъня , изтекла спирачна течност .......
Върнете се в началото Go down
sexidikei
Нов потребител
Нов потребител
sexidikei


Брой мнения : 71

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyПон 2 Дек 2013 - 19:35

Трогателна песен която RZA е посветил Един ден след фаталния инцидент Porsche актьор / режисьор Пол Уокър На 30 ноември 2013 г., RZA освободени тази всеотдайност към паметта му. Двамата работиха заедно малко преди смъртта на Уокър. "Тази песен не е за критика, това е просто една скица демо. Моля се насладите и да се отрази."


[You must be registered and logged in to see this link.]


Текст превод Google :
Искам да посветя тази песен на моя приятел Paul Walker
Up в студиото снощи
писане за себе си
реших да напиша песен за теб
мир, братко ... [Verse 1] Всеки път, когато мисля за всичко, което съм виждате, е вашата усмивка и светли си сини очи Благодаря за времето и усмивките Ти сподели с мен как си еднакво уважаван моето изкуство и ми говореше млад баща просто се уча какво е необходимо, за да бъде човек Споделяне време с дъщеря си, които сте имали план За шофиране в вятъра, вълните на моретата Осъзнавайки любовта за една жена, която става майка съществува, и не виждам как може да стане това? Вие се освободи от вашите притеснения Сега сте отишли ​​в бриз Да изчезнеш за дърветата Мислех, че имаме още един ден да се усмихва и се смее на вятъра, как може да го свърши? Благодарен съм да се запознаем, може да се срещнем отново Paul, приятелю [Chorus] На тази магистрала Когато небето Започва аз загубих приятел ... Но съдба Колена, завои Но съдбата колена Да, тя се огъва аз загубих приятел приятел ... На тази магистрала към небето [Verse 2] Вие ще карам във вятъра И ще сърфирате в моретата О, как е възможно това? Можете бяха освободени от вашите притеснения Сега сте отишли ​​в бриз Да изчезнеш за дърветата Вашата душа се освобождава Мислех, че имаме още един ден да се усмихва и да се смее на вятъра, как може да го свърши? Благодарен съм да се запознаем, може да се срещнем отново Paul, моят приятел Павел, приятелю [Chorus]
______________________________________________
Това е дъщеричката му :
[You must be registered and logged in to see this link.]

:( Винаги ще си във моето сърце ,ето клип който преди време измислих ,но сега остава за спомен :(
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:sexidikei
animaL1070
Нов потребител
Нов потребител
animaL1070


Брой мнения : 96

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyПон 2 Дек 2013 - 20:44

R.I.P No Comment 
Върнете се в началото Go down
TUBORG
Нов потребител
Нов потребител
TUBORG


Брой мнения : 31

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyПон 2 Дек 2013 - 21:07

R.I.P Велика легенда!!
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net/
nickeR
Професионалист
Професионалист
nickeR


Брой мнения : 764

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 8:32

Снимката която даде Johnsword вчера четох в едни новини и пишеше, че е photoshop и как може такива неща да правят и т.н !! Почивай в мир Paul Walker !!
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 8:55

nickeR,как ли,просто хората принципно сме си болни мозъци от всякъде,а и покрай проклетия facebook..,още по-изтрещели,какви ли не неща се видяха вече в този сайт,какви ли не измами с болни хора,особенно деца, пък защо не и такава гавра с памета на човека...
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Frea]{
Легенда
Легенда
Frea]{


Брой мнения : 2675

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 11:52

в крайна сметка и 2 мата са били любители на скоростта секи любител знае какво може да стане ...
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:freak_o_shea1969
traktor
Нов потребител
Нов потребител
traktor


Брой мнения : 1

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 13:04

Снимката е направена вчера следобед !

(Всичко това е направено за да стане филма по-гледан)
Днес един американец твърди ,че е видял P.Walker в Los Angeles и му е подписал фотограф ->[You must be registered and logged in to see this link.]
,И е казал на големите медии ,че да не вярват на това че починал ,защото това е билa заснета сцена от филма Fast Furious 7 и
Можете да видите в краят на филма ,Paul ще излиза от болницата с песента ,,Six-Days''.. !!! А дали е така, времето ще покаже..
Върнете се в началото Go down
MattDrift
Редовен
Редовен
MattDrift


Брой мнения : 592

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 13:30

Много ми се иска това всичко да е лажа но след като и по BBC го съобщиха не ми се вярва да е лажа. Също и че на това дърво му няма нищо а на клиповете се вижда че има много огън [You must be registered and logged in to see this link.]

Все пак R.I.P Paul Walker No Comment 
Върнете се в началото Go down
illest_kid12
Легенда
Легенда
illest_kid12


Брой мнения : 1001

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 13:56

Ще бъде интересно за всички ни докато не излезе филма.Тогава всичко ще стане ясно и ще се разбере кое и било истина и кое лъжа,а до тогава можем само да гадаем. : ))
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 14:59

R.I.P ;(
Върнете се в началото Go down
MattDrift
Редовен
Редовен
MattDrift


Брой мнения : 592

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 15:05

Да времето ще покаже.
Върнете се в началото Go down
Johnsword
Професионалист
Професионалист
Johnsword


Брой мнения : 696

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 15:20

Моля се да е истина, но 1 на 1000000 е вярно.. [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
koko_drifta
Предупреден
Предупреден
koko_drifta


Брой мнения : 109

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 15:34

Според мен е вярно Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/kasapina1234
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 15:38

Може да е стара снимката?
Върнете се в началото Go down
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 16:04

Сега вече ме вкарахте в тъча, жив или мъртав е ?
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 17:00

Аз също това се чудя...
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 18:06

[You must be registered and logged in to see this link.] Прочете кфо е написал човека
[You must be registered and logged in to see this link.] FAKE
От един сайт:
24bgnews.com написа:
Милиони хора са потресени от гаврата с актьора!
Целият свят е в шок след страшната и гнусна лъжа по адрес на любимия на милиони актьор Пол Уокър. Възмущението е огромно, но за сметка на това напълно справедливо, защото няма думи, които да опишат помията, с която медии се изгавриха със звездата от „Бързи и яростни“.
Красивият и талантлив Пол Уокър изгуби живота си вчера така, както го е живял – бързо и динамично. Жестока катастрофа го отне от света толкова млад, едва на 40 години и остави неизлечима мъка в сърцата не само на семейството и близките му, но и на милиони фенове по земното кълбо.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Paul-Walker Без всякакъв свян и чувство за чест обаче, само ден след трагедията, медии започнаха да търсят сензация на гърба на опечалените.
В интернет заваляха гадни и жалки снимки, показващи уж лицето на загиналия Пол Уокър, а клюкари се нахвърлиха върху тях като кръвожадни зверове.
Истината е, че това е долна, мръсна лъжа. Снимките, които виждаме, не са нищо друго, освен плод на болен мозък и безскрупулна игра с фотошопа. Такова е и мнението на милионите почитатели на звездата, които не крият яда си и директно скочиха срещу злите езици.
[You must be registered and logged in to see this image.]
„Не ви ли е срам да си играете с паметта му?“, „Колко долни трябва да сте, за да изфабрикувате подобно нещо?“, „Оставете човека да почива в мир, лешояди такива“ – тези и много други коментари заливат виртуалното пространство и форумите, където лъжата за Уокър се разпространи с мълниеносна скорост.

Ние също не вярваме в бруталните снимки. За нас, както и за всички, които го обичаха, Пол ще остане завинаги такъв, какъвто го помним – красив, усмихнат, талантлив и незаменим. Почивай в мир, Пол!
За мен този човек е БЕЗСМЪРТЕН! Толкова са обгорели телата, че немогат да разберат дали са те(Paul и приятелят му) или други.Гледах някъде, че чакали резултатите от зъбите на обгорелите тела.
Върнете се в началото Go down
djem
Нов потребител
Нов потребител
djem


Брой мнения : 61

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 18:38

[You must be registered and logged in to see this link.] O.o Вече не мога да разбера, жив ли е мъртъв ли е :/
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:dj_emka7a
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 19:03

Този клип е от 09/10/2013 .....
Върнете се в началото Go down
djem
Нов потребител
Нов потребител
djem


Брой мнения : 61

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyВто 3 Дек 2013 - 19:14

O извинете ме. Не видях Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:dj_emka7a
MaNq4eTo
Напреднал
Напреднал
MaNq4eTo


Брой мнения : 304

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyСря 4 Дек 2013 - 16:17

Извинявам се че се меся..но ми е не приятно да гледам как се гаврят с любимия ми актьор...
Не знам откъде да започна обаче...нека да ви кажа за катастрофата първо. Значи в много сайтове и познати от Los Angelis ми казаха, че по вестниците се пишело, че колата на Пол била неизправна и екипа от магазина и гаража на Roger знаели това, но решили да установят проблема лично преди да я вкарат в сервиза..и като по опитен шофьор (бивш състезател на световно ниво) зад волана се е качил Roger. Обаче като решил да ускори на правата проблема е излязъл на яве и колата е залитнала към стълба...(говори се че е имало проблем със спирачките на колата, а аз си мисля, че като е разбрал за този проблем когато е ускорил и спирачките не са заработили Roger макар и професионален шофьор се е панирал и е дръпнал силно ръчната и от там колелата блокират и колата залита към стълба..и от изтичащата спирачна течност и тътренето на метала по цимента изниква искра и подпалва течността..и огъня се е хранел с тази течност, затова е горяло основно на пътническите места където са стояли двамата и малко по-назад към двигателя..)
Второ за хората, които казват че е невъзможно да се удари с такава скорост колата и да не падне дървото.Колата първо се удря в стълб от където се подмята към дървото, но има и вероятност да е е ударила в друго дърво между стълба и въпросното дърво в което спира колата.На снимки се вижда че дървото е обгорено максимално.
Трето за хората, които казват че това е било кадър от скоро започнатите снимки на филма от поредицата, а именно Fast and Furious 7.Вчера беше пуснат запис в интернет от странична камера която заснема точно момента на сблъсъка и как колата пламва. Това ако беше част от кадър от филм или реклама или изобщо каскада където е участвал снимачен екип, пожарен екип и медицински разбира се веднага щяха да се намесят, а пожарната пристига едва няколко минути по-късно, малко след като пристигат колегите и приятелите на Пол и Роджър.
Четвърто за хората, които казват че Пол е раздавал автографи ден, два след катастрофата.Снимката където има лека драскотина на носа и бузата и пише автограф докато седи в колата е направена по време или след заснемането на Fast And Furious 6. Дори и по новините го даваха, но не помня кога го беше дали по време на снимките или след, но дадоха точно този кадър как пише автограф (напълно съм сигурен, за невярващите могат да потърсят из интернет).
Четвърто за хорато, казват че е било измама и ще се върне в края на 7-ма част излизайки от болницата с песента "six days". В САЩ новината се е разпространила минути след катастрофата и още преди 30-тата минута на мястото е бил медиен екип. По-късно идват и други медии, но важното е че в САЩ са отразили новината много по-добре от колкото в България..В САЩ показват как махат одеалото с което са покрити телата и ги слагат в човал, а после някой фотограф е успял да снима и телата вече вкарани в колата която ги откарва. Телата са напълно овъглени и това е било показано по американските телевизии. (Тази информация ми е казана от мои познати които живеят в ЛОС АДНЖЕЛИС и знаят много по-добре какво става от всички в България...така че моля да не спорите, като казвате че това не е вярно Smile )

Знам че на много от нас ни се иска това да не беше се случвало...аз лично го понасям много тежко след толкова изгледани негови филми, го чувствам като приятел..и ми е много трудно да повярвам че той е вече си е отишъл...но с времето ще свикнем..представете си как се чувства дъщеря му като види такива фалшиви постове, че баща й е жив, че е излъгал или пък оная снимка на която на някакъв мъж лицето му е окепазено..АДСКИ ТЪПИ ЛЪЖИ...
Пол Уокър си е отишъл..трябва да се примирим и да оставим човека да почива в мир..


REST.IN.PEACE. Paul Walker :(
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyСря 4 Дек 2013 - 17:04

ето я ТУК! истината ...
Върнете се в началото Go down
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyСря 4 Дек 2013 - 18:29

@MaNq4eTo Благодаря за изчерпателната информация Sad Sad ПОЧИВАЙ В МИР , ВИНАГИ ЩЕ ПОМНИМ ТВОЯТА УСМИВКА No Comment No Comment No Comment No Comment 
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 EmptyЧет 5 Дек 2013 - 2:18

R.I.P

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Почивай в мир Paul Walker :(((    Почивай в мир Paul Walker :(((  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Почивай в мир Paul Walker :(((
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: