Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Паметен митинг...

Go down 
+16
Young Khalifa
ASC
Ic@k@
BoRk0o
sixkiler
danipod
CapMa_B_MpaKa ®
FeNcHoO97
Petyr Nedev
Bruttalll
s0un7b0y
eoL
sh0w
Unlimited
Dr1f73R
famousa
20 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ic@k@
Нов потребител
Нов потребител
Ic@k@


Брой мнения : 32

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 16:59

[You must be registered and logged in to see this image.]

Здравейте, вероятно вече всички сте разбрали за тъжната новина, сполетяла ни днес (01.12.2013) на този така невинен и изпълнен с живот човек. Да, става въпрос за звездата от добре познатия ни филм Бързи и Яростни - Пол Уокър. С огромна мъка трябва да заявя, че тази сутрин ни напусна един от хората, осмислили жаждата ни за скорост и удоволствието от това да шофираш един автомобил на границите на неговите възможности.

Та така...хората си отиват, остава само спомена за тях.
По тази причина Ne[]n Team организира паметен митинг на Пол Уокър утре (02.12.2013) от 19:30ч. в Driving[GT] Cruise Server (IP адрес: 88.213.210.156 Порт: 63392).

Надявам се никой не погледне с лошо на нашата идея. Ние сме едно общество, свързано с автомобилния спорт и като такова мисля, че трябва да отдадем заслужената почит на този велик човек. Ще се радвам, ако играчите използват скинове от легендарната поредицa Бързи и Яростни и покажат поне малко съчуствие към скръбта на неговите близки и познати. Това е начина, по който може да го постигнем, поне така мисля.

На шествието ще присъства и пилотна кола. Надявам се да няма възникнали проблеми. Нека всеки, който иска да изяви съпричасност да заповяда на уречените дата и час в Driving[GT] Cruise Server. Аз ще бъда там, елате и вие!

" Ако някой ден скоростта ме убие - не тъгувайте , защото АЗ се усмихвах " - Paul Walker
Почивай в мир!
Върнете се в началото Go down
http://neonteam.ucoz.com/
famousa
Нов потребител
Нов потребител
famousa


Брой мнения : 43

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 17:33

(bow) Аз идвам със сигурност ! (bow)
Върнете се в началото Go down
Dr1f73R
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 6

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 17:42

Там съм ! R.I.P.
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 17:45

Добра идея, идвам!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 19:07

Идвам, разбира се !
Върнете се в началото Go down
sh0w
Нов потребител
Нов потребител
sh0w


Брой мнения : 47

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 19:24

Задължително , заради този велик човек ! R.I.P .
Върнете се в началото Go down
ASC
Нов потребител
Нов потребител
ASC


Брой мнения : 15

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 19:30

+1 R.I.P. Paul Walker!
Върнете се в началото Go down
eoL
Нов потребител
Нов потребител
eoL


Брой мнения : 55

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 21:44

Там съм Smile R.I.P
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyНед 1 Дек 2013 - 22:18

Аз също ще съм там No Comment 
Върнете се в началото Go down
s0un7b0y
Нов потребител
Нов потребител
s0un7b0y


Брой мнения : 76

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 14:01

Там сме Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 16:04

Добра идея!Ще е страхотно и ако се измисли един паметен клип,ако  имах възможност щях да присъствам,дано и по-малките го приемат по-сериозно и да няма лигавщитини Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Bruttalll
Нов потребител
Нов потребител
Bruttalll


Брой мнения : 5

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 16:33

задължително съм там обаче нещо или иска пасс или връзката прекъсната ?
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 16:37

Няма да има никакви проблеми,пароли и такива работи SmileМисля да спирам инсима за да направим една траурна обиколка на пистата с черни коли и аварийни (мое мнение) в 19:35 се започва ще изчакаме хората до 19:10 Smile


Последната промяна е направена от Drifter_99 на Пон 2 Дек 2013 - 17:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petyr Nedev
Нов потребител
Нов потребител
Petyr Nedev


Брой мнения : 18

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 16:40

Ic@k@ написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Здравейте, вероятно вече всички сте разбрали за тъжната новина, сполетяла ни днес (01.12.2013) на този така невинен и изпълнен с живот човек. Да, става въпрос за звездата от добре познатия ни филм Бързи и Яростни - Пол Уокър. С огромна мъка трябва да заявя, че тази сутрин ни напусна един от хората, осмислили жаждата ни за скорост и удоволствието от това да шофираш един автомобил на границите на неговите възможности.

Та така...хората си отиват, остава само спомена за тях.
По тази причина Ne[]n Team организира паметен митинг на Пол Уокър утре (02.12.2013) от 19:30ч. в Driving[GT] Cruise Server (IP адрес: 88.213.210.156 Порт: 63392).

Надявам се никой не погледне с лошо на нашата идея. Ние сме едно общество, свързано с автомобилния спорт и като такова мисля, че трябва да отдадем заслужената почит на този велик човек. Ще се радвам, ако играчите използват скинове от легендарната поредицa Бързи и Яростни и покажат поне малко съчуствие към скръбта на неговите близки и познати. Това е начина, по който може да го постигнем, поне така мисля.


хоста е пълен отсега .. пък после направете по голям брой играчи МОЛЯ ВИ ... !!!
На шествието ще присъства и пилотна кола. Надявам се да няма възникнали проблеми. Нека всеки, който иска да изяви съпричасност да заповяда на уречените дата и час в Driving[GT] Cruise Server. Аз ще бъда там, елате и вие!

" Ако някой ден скоростта ме убие - не тъгувайте , защото АЗ се усмихвах " - Paul Walker
Почивай в мир!
Върнете се в началото Go down
FeNcHoO97
Нов потребител
Нов потребител
FeNcHoO97


Брой мнения : 4

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 17:23

Там съм!!
Върнете се в началото Go down
CapMa_B_MpaKa ®
Нов потребител
Нов потребител
CapMa_B_MpaKa ®


Брой мнения : 8

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 18:58

Току що бях изхвърлен от сървъра,след което ми изписва хостът отказва връзка.Ще помоля да бъда допуснат само за митинга Smile
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 19:03

CapMa_B_MpaKa ® написа:
Току що бях изхвърлен от сървъра,след което ми изписва хостът отказва връзка.Ще помоля да бъда допуснат само за митинга Smile
напиши ми с2-то ти на ЛС да не спамим тук!
Върнете се в началото Go down
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 19:21

Хостът е пълен, жалко изсках да присъствам ...
Върнете се в началото Go down
sixkiler
Нов потребител
Нов потребител
sixkiler


Брой мнения : 2

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 19:25

хоста е пълен.няма ли да пуснете още един?
Върнете се в началото Go down
BoRk0o
Начинаещ
Начинаещ
BoRk0o


Брой мнения : 109

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 19:47

Изключително некоректни в 1-ят пост пише с скин на поредицата Бързи и яростни. Влизам с скин на Nissana на Пол от 2-ра част на филма, и ми казват, че провалям всичко, защото всички са с черни коли, а никъде не пише да сме с черни коли. Доста некоректно спрямо играчите.
Върнете се в началото Go down
Ic@k@
Нов потребител
Нов потребител
Ic@k@


Брой мнения : 32

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 20:24

И така! Бързам да напиша впечатленията, докато не се е изказал някой неподготвен. Събитието се проведе с обичайните за българския манталитет изяви, но се проведе! Не съм прегледал реплей, не съм запознат и добре с обстановката в крайните позиции. Но моите впечатления са, че по-добре няма как да стане! Събрахме се близо 40 човека в сървъра, за което искам да поздравя хостера. Сещате се, че няма как да се отговаря за толкова много хора...Аз съм доволен от себе си. Опитах да направя нещо, направих го. Съжелявам, ако някой е останал с грешно впечатление Smile.
Надявам се да успеем да напаснем няколко кадъра, в памет на човека, отговорен за тази наша изява. R.I.P Paul Walker!
Върнете се в началото Go down
http://neonteam.ucoz.com/
ASC
Нов потребител
Нов потребител
ASC


Брой мнения : 15

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 20:50

Като цяло добре беше с изключение на няколко играчи които се лигавиха и се бутаха и блъскаха,но все пак толкова много хора е трудно да се контролират. Определено ще има хубави кадри според мен. Нека и други да споделят мнение. Браво на организатора/ите! Smile
Върнете се в началото Go down
Young Khalifa
Легенда
Легенда
avatar


Брой мнения : 1368

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyПон 2 Дек 2013 - 21:24

Браво хареса ми това че хостът е бил даже препълнен , това означава колко ви е харесвал актьора и колко скърбите за неговата смърт , нека почива в мир Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.wizkhalifa.com
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyВто 3 Дек 2013 - 8:38

Честно казано очаквах големи "поразии",понеже се очакваха доста хора и са се събрали до колкото разбрах,радвам се,че не се провали това събиране и че се е провело в рамките на нормалното.Дано скоро видим материал от това,което сте направили Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... EmptyВто 3 Дек 2013 - 14:39

Днес ще се захвана да направя видео-то да видим какво направихме Facepalm със сигурност има много хубави кадри :( Smile Не знам да се радвам ли да не се радвам ли честно да ви кажа...
R.I.P
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паметен митинг... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паметен митинг...   Паметен митинг... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Паметен митинг...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Събития-
Идете на: