Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net

НачалоИндексРегистрирайте сеВход

Share | 

МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Jimmyxx
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА!!   Пон 2 Дек 2013 - 19:06

Здравейте, аз съм Лъчезар или както някой ме знаят по ник в LFS - Jimmy.Току-що влезнах в Cruisa, в който ще се състои митинга в памет на любимият ни актьор Paul Walker и видях нещо много странно.Видях играч с таг на отбора Koguchi Dori, който лично аз създадох на 31.03.2012 година.Отбора си имаше падения и възходи, но не считам за правилно някой да копира име на вече учреден отбор.Аз от няколко месеца не съм влизал в ЛФС, но това е защото имам супер натоварено ежедневие и последното нещо, за което имам време е ЛФС.Тамън мислех да го върна и влизам ... к'во да видя вече го има отбора ми?Това според мен е супер смешна постъпка и моля лидера, тъй като нямам връзка с него да направи нещо по въпроса, най-малкото да си преименува отбора, защото аз съм решил да започна отново с този отбор и този път докрай да развия нещата.И сега разбира се, че ще има коментари от сорта на "Еми то ти нямаш права над това..." или "Отбора се е разпуснал" .. Е, да ... ама ако това се случи примерно на Nayuka Factory или на Driftmonkeys не вярвам някой да си седи безучастно.. защото аз съм хвърлил много труд в този отбор и какво ли още не.Надявам се скоро да видя резултати от написаното ... а и ако някой тръгне да ми оспорва ето ви профилът ми във VBOX7 в последните клипове се вижда отбора, също така скинове на Koguchi Dori даже и не само в моя има клипове от някво време на този отбор, а и на моите бивши съотборници : [You must be registered and logged in to see this link.] Благодаря ви за вниманието! Smile

P.S.: Ето и още едно доказателство, че отбора съществува от година и повече и не е закриван ОФИЦИАЛНО ! [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
M[]NSTER
Администратор
Администратор

Брой мнения : 989

ПисанеЗаглавие: Re: МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА!!   Пон 2 Дек 2013 - 20:41

До колкото разбрах става въпрос за създаване на несъществуващ отбор за момента. В това не виждам някаква долна постъпка. Може просто да не е знаел за твоя закрит отбор.
Друг би бил въпроса ако се ползват скинове от твоя отбор и има други такива съвпадения.
Това го пиша като страничен наблюдател , нека ако създателя на отбора види темата да представи неговата теория.
Успех с решаването на проблема и ви пожелавам да не стане повод за скандали в форума (:

________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this image.]
dikey92
Създател
Създател

Брой мнения : 2699

ПисанеЗаглавие: Re: МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА!!   Вто 3 Дек 2013 - 8:50

Дано да е станало,както Монси предполага и аз така мисля,че може да е станало объркване,за това от една страна не е хубаво да се слагат подобни имена,които лесно могат да се срещнат,а ако е копиране просто грозна работа и говори зле за създателя на "репликата",а и участниците в нея.Успех с решаването на проблема и както каза колегата,да се спазва благоприличие поне тук Smile

________________________________________________________________________________________________________

гласувай те за нас  [You must be registered and logged in to see this image.] --->[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА!!   

МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА!!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1