Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало

Go down 
+12
danipod
free_drift
dikey92
Yasen
star94
Pionner
Snoop
Frea]{
Johnsword
Drifter_99
M[]NSTER
Young Khalifa
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Johnsword
Професионалист
Професионалист
Johnsword


Брой мнения : 696

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 13 Дек 2013 - 18:56

Давайте правете тема и да започваме Smile
Върнете се в началото Go down
iMax
Нов потребител
Нов потребител
iMax


Брой мнения : 29

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 13 Дек 2013 - 19:04

Мога да помогна с момчетата от теама (да правим дрифт или нещо от този сорт Smile )
Върнете се в началото Go down
Young Khalifa
Легенда
Легенда
avatar


Брой мнения : 1368

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 13 Дек 2013 - 21:09

M[]NSTER написа:
Това с тъжния край нещо не ми допада.
Целта е клипа да е такъв ,че като го изгледаш да се мотивираш да влезеш да караш,а не просто да гледаш някакво късометражно филмче.

Като пример се сещам за този клип


Само ,че да не е само от drift кадри, да има и race и drag и разни забавни моменти като късметлийски разминавания и така на татък.
Като за такъв мотивиращ клип обработката е доста важна.. в смисъл не само заснемане и свързване на кадрите и някакъв color.

Ще помоля всеки , който може да помогне със скинове,обработка или каквото и да било да слага минали авторски проекти като образец за да имаме едно на ум (:
 
Точно Тоя клип ме мотивира  да напрая  тая тема
Върнете се в началото Go down
http://www.wizkhalifa.com
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПон 16 Дек 2013 - 14:11

M[]NSTER написа:
Ехее спомени .. бях забравил за този клип от две части .. мн добре.

Между другото на края ви се оставих,иначе нямаше начин да ме хванете :v

Edit: И това е доста сериозен проект с замисъл и рядко срещани ефекти. Следва продължение ,което не знам кога ще бъде , но и първата част е стабилна.

Преди всичко трябва да има сценарий (:

Доста яко е станало, питам се как сте го направили там в пита да се затварят гаражите Laugh
Върнете се в началото Go down
Young Khalifa
Легенда
Легенда
avatar


Брой мнения : 1368

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 10 Яну 2014 - 15:11

Момчета започваме прочетете първият пост Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.wizkhalifa.com
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 10 Яну 2014 - 20:14

Всеки пост го пиши по отделно, в никакъв случай не поправяй предишни защото се получава зверска обърквация.
Върнете се в началото Go down
Nickelback
Начинаещ
Начинаещ
Nickelback


Брой мнения : 104

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 17 Яну 2014 - 1:04

Здравейте, бих искал да помоля някой, ако му се занимава, да ми помогне да направя 1 клипче, защото искам някой ефект, това онова да се сложи, а със Sony Vegas ме няма никакъв и по този начин и ако му се занимава на човека, ще се понауча на това-онова Smile
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПет 17 Яну 2014 - 9:37

google --- > VFX pack
Върнете се в началото Go down
Ic@k@
Нов потребител
Нов потребител
Ic@k@


Брой мнения : 32

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyСъб 18 Яну 2014 - 0:57

Момчета, не знам дали постът ми ще се вземе под внимание, но искам да споделя някои идеи за по-лесно събиране на кадрите. Всеки отбор да изпрати свои видеа, обработени с необходимата резолюция и качества (без ефекти) на главния мейкър, след което да се съберем някоя вечер в някой стабилен хост за общи кадри...Според мен така ще бъде по-леко за цялата организация. Чета предложенията за сценарий и ми идвам на ума в първия пост да се напише списък, от какви кадри ще се нуждае мейкъра...Шапка свалям на организаторите, няма да е лесно.

П.С. В случай, че постът ми бъде взет под внимание, силно се надявам скоро да се появи връзка, където да пращаме нашите материали...

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
http://neonteam.ucoz.com/
Nickelback
Начинаещ
Начинаещ
Nickelback


Брой мнения : 104

Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 EmptyПон 20 Яну 2014 - 1:18

Pionner написа:
google --- > VFX pack

А как да го инсталирам, смисъл файловете къде се слагат..?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало   Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Freedirft Video 2 - Въпроси , дискусии , решения и всичко останало
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E
» Конкурс за снимки - Дискусии и въпроси
» STD Championship 2012 Дискусии
» Тоя Криско ще ми прецака всичко!!!
» помощ покривам всичко а сече

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: