Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Release.d (Костадин Ганчев)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Release.d
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 30

Release.d (Костадин Ганчев) Empty
ПисанеЗаглавие: Release.d (Костадин Ганчев)   Release.d (Костадин Ганчев) EmptyВто 12 Апр 2011 - 20:53

Здравейте, повечето хора ме знаят като "РЕЛЕТО" Laugh
Аз разбрах за играта преди 1-2 години, от един мой приятел, който доста бързо се отказа да я играя, но пък на мен ми хареса и продължих да играя! В началото, играех само демо, и то най-вече рейсинг. Запознах се с много по-добри от мен хора (като krkriv, fishy и т.н. няма да ги изброявам) и започнах да се издигам все по-нагоре и по-нагоре. Имах регистрация в официалния български форум, а от там "Мапи" ме опъти към неговият форум и така разбрах как става трика, без да си закупя лиценз, да играя с всички коли на всички писти, благодарение на free_drift! След това станах модератор в този форум и с най-добри намерения, се опитах да помогна с каквото мога и да вкарам форума в ред, но явно на собственника на този форум "Мапи" не му хареса, какво правя и махна правата... Та както и да е! Продължих да играя и днес случайно видях че на сървъра на JORDAN, пише този форум и реших да се регна и в последствие разбрах, че е на free_drift! Ами общо взето, това е моята история за играта. Доста скучна, но пък съм преживял и хубави мигове, в демото и в кракнатото S2! Бих казал, че искам да се върне тогаващното време... Ооо, забравих да ви се представя: Казвам се Костадин Ганчев, от Бургас на 17 години съм! Ай стига ви толкова... Laugh
Върнете се в началото Go down
s13
Начинаещ
Начинаещ
s13


Брой мнения : 225

Release.d (Костадин Ганчев) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Release.d (Костадин Ганчев)   Release.d (Костадин Ганчев) EmptyВто 13 Дек 2011 - 18:58

то може да се върне времето само да искат и другите но никой не иска :) извинявай за спама :)
Върнете се в началото Go down
ilia3
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 4

Release.d (Костадин Ганчев) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Release.d (Костадин Ганчев)   Release.d (Костадин Ганчев) EmptyПет 11 Яну 2013 - 21:18

Какво става, Ганчев? Цъкаш ли още лфс? Поздрави - mastercard ;)
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Release.d (Костадин Ганчев) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Release.d (Костадин Ганчев)   Release.d (Костадин Ганчев) EmptyПет 11 Яну 2013 - 23:51

Доста време на сам не съм го мяркал може би да е спрял вече Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content





Release.d (Костадин Ганчев) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Release.d (Костадин Ганчев)   Release.d (Костадин Ганчев) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Release.d (Костадин Ганчев)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» release.d layout
» Честит рожден ден на Release.d

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: