Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)

Go down 
+5
MattDrift
MATRix-AS
lefkocit
shaolina1
Pionner
9 posters
АвторСъобщение
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 20:59

Какво да кажа.. пълно безхаберие. Един ме блъсна 2-3 пъти нарочно, а Remove ми отговори: стига рева лапе. И след това ме кикна 3 пъти. Изобщо не ми обърна внимание. В сървъра се псуват,блъскат.. 3-4 админа AFK и другите си правят квото искат. В тоя сървър е пълна анархия, не ви препоръчвам да влизате само да си хабите нервите. С една дума админите не си вършат работата.
Ето и клип как този ламер ме блъска:
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:21

Ето и как тази вечер се е държал Shaolina с FeaR(Ники)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:27

Знаеш ли точно кое ме боли за оплакванията ти в форума :Д
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:29

бих дал и линк, но за жалост правилата на форума забраняват такива неща ;Д Направо довиждане ;д
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:41

Eми аз не съм видял сървър където админ да обижда играч. Ти за нещо повече от нас ли се имаш или кво?
Върнете се в началото Go down
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:43

Ама ти защо си помисли, че ме интересува мнението ти и това дали ще ми се оплакваш в форумите ? ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
lefkocit
Нов потребител
Нов потребител
lefkocit


Брой мнения : 40

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:49

Като сме тръгнали със оплакванията ще попитам защо, когато преди време се опитах да вляза във дрифт сървъра който хостваше твоето приятелче ме банна моментално?
Върнете се в началото Go down
MATRix-AS
Нов потребител
Нов потребител
MATRix-AS


Брой мнения : 14

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 22:51

Не си момиче(hitz),но ще ти направя предложение... Недей да мътиш в чуждите гнезда ;p‏
Върнете се в началото Go down
MattDrift
Редовен
Редовен
MattDrift


Брой мнения : 592

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyЧет 26 Дек 2013 - 23:24

Враждебността между AquaSeed и Fear НИКОГА НЯМА ДА УМРЕ !
Върнете се в началото Go down
MaNq4eTo
Напреднал
Напреднал
MaNq4eTo


Брой мнения : 304

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 1:33

Баси турския сериал става тука Laugh Laugh Laugh
Върнете се в началото Go down
lefkocit
Нов потребител
Нов потребител
lefkocit


Брой мнения : 40

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 1:50

Големи звезди станаха и търсят изява  JokerClown 
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 9:12

shaolina1 без последователни постове..
И ако ще решавате проблем - го правете! Не ни интересува кой, какво, го боли и къде мъти
Върнете се в началото Go down
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 11:52

Е съжалявам за последователния пост, но просто искам на хората да им стане ясно, не само на (Pionner) че с тези техни оплаквания в форумите, и тем подобни на дали биха променили, нещо. Лично аз проблем, нямам, някой ако има проблеми може да ме намери в скайп или на ЛС Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 12:12

Няма никакво решение на проблема като се правите на интересни и остроумничите.
Момчето се е оплакало и явно си има причина както се вижда и от клипа.. вие го играете тролове.
Слагам ключ на темата ,но няма да я трия да се има 1 на ум от потребителите. (:
Върнете се в началото Go down
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 20:55

Добре , днес сам видях как създателя на темата ( hiтz ) умишлено блъска каращи играчи.
Не знам как може да се пусне тема с оплакване,че те блъскат безнаказано и на следващия ден да се прави същото от автора на темата..
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 21:13

Онова беше с приятели.
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 22:44

Това не ти дава право да се лигавиш в сървъра..
Върнете се в началото Go down
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 23:12

Монстър, не искам да си правиш грешни впечатления, но просто представи си, че надали един админ особено член на AS, би се държал лошо с играч без причина защото няма какво да прави! В смисъл такъв, че играчите винаги мислят, че са прави, както и админите, и когато играч наруши правило, и бъде кикнат, започва едно голямо меле, ама ти кой си че ще ме кик-ваш, и от там идва цялата разправия, накрая администратора му идва до гуша, тегли една българска и идва ред на това играча, да се изсере (с извинение) в форума. Доказателства има само от страна на играча, защото на дали един админ ще му скивне да си прави скриин-шотове за всяко драчене в сървъра.  Не казвам, че админите на Нашите сървъри са перфектни, но поне бих могъл да кажа, че са доста стриктни от към спазване на правила и добрия тон в сървърите. Човешко е някой да се изпусне и да тегли една майна по български както се казва. Така, че няма какво изобщо да го взимам насериозно този тип, който е решил да ака в форума. За това и се държа така. Няма какво повече да се превръща в турски сериал , слагайте ключ на темата и толкова. На мен лично ми е писнало от лигавета, и от хора които редовно не спазват правилата, и си знаят тяхното Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) EmptyПет 27 Дек 2013 - 23:18

Да , аз подходих с защита към него в предвид това което е постнал ,но след като видях лично какви неща се правят от него отключих темата и го драснах.
А сега я заключвам, ако има нещо - ЛС (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)   Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от Aquaseed Drift Server(Remove)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Оплакване от Aquaseed Drift Сървър
» Оплакване от Forza Drift Server (FeaR)
» [remove]XR Drift Car [0.6b]
» AquaSeed Drift Competition
» BG Fun drift server

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: