Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Един въпрос за всички бъдещи шофьори.

Go down 
+16
Striker
0utwalz
Spirit
Nickelback
Frea]{
remove
Stoyancho0o
Johnsword
MaNq4eTo
BugzzII
Snoop
S.Hristov
Unlimited
Drifter_99
M.Angelov
eoL
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyСъб 11 Яну 2014 - 17:38

Не казвам че микрата е по-добра от е36. Казвам че е по-добре например да си вземеш първо нещо малко, за което да не те е яд ако му стане нещо, и вече като станеш по-добър шофьор и имаш повечко опит, да се вземе е36 или друга мощна кола.
Сега, ако искат още отначало да си взимат нещо скъпо и мощно, ок, тяхна сметка.
Върнете се в началото Go down
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyСъб 11 Яну 2014 - 18:46

Spirit написа:
Не казвам че микрата е по-добра от е36. Казвам че е по-добре например да си вземеш първо нещо малко, за което да не те е яд ако му стане нещо

К'во да му стане е брат ,частите са без пари направо .. Броня , калник по 20 лева мога ти изкарам  Cheers Части БОЛ , друг е въпроса , ако искаш малка количка . 90% съм сигурен ,че на микрата са по скъпи частите от на е36 (говоря за 18-ки , 20ки- не говоря за ///М)  .Няма значение всеки има право на избор за това има не една марка , а голям избор  Cheers  Живи и здрави  Kiss
Върнете се в началото Go down
Pride
Нов потребител
Нов потребител
Pride


Брой мнения : 52

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyСъб 11 Яну 2014 - 20:09

Хейтарите на BMW отнемат повече време да критикуват марката,отколкото самите ентусиасти на BMW да я защитават !!!
Върнете се в началото Go down
Teo0dor
Предупреден
Предупреден
Teo0dor


Брой мнения : 274

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyСъб 11 Яну 2014 - 23:36

remove написа:
Johnsword написа:
Аз съм на мнение за тези глезли и глезльовци които са с подарък за бала Bmw 2013, Mercedes 2013, Vw 2013, Audi 2013.. и всички други нови лъскави автомобили, това е за вас. ОТ МАМА И ТАТЕ КОЛАТА НЕ СЕ СЧИТА ВАША. Според мен, не си ли я купя аз, не я ли поддържам Аз това не е моята кола, а един вид служебна. !

Добре , ако вашите имат възможност да ти купят такава кола и не е никакъв проблем ти няма да я приемеш щото ще си Глезльо ? Стига глупости всеки родител иска най-доброто за детето си Facepalm 
Пасата изглежда запазен Smile))))
Stoyancho0o написа:
Johnsword написа:

За някой барака, лайновоз, боклук, жигула.  

Жигулата няма място сред тези думи според мен.

~400к.с. 0-100км/ч - 4,8сек. Прави си изводите.Първия път като се качих да я карам се насрах.Около 500 метрова права я взима за 13 секунди(приблизително).

Имаш ли си представа да създадеш една такава жигула , за какви средства става дума ? Обикновените жигулита са си пални бараки , незавиващи трупове, с изтръпнала ламарина , 2-3 обръщания , меки изтървали окачвания ... и така на татък не ми са влиза пак в спорове! Разбира се има изключения .. Но си е КОШ , било е кола преди 20-30 години ... няма какво да се лъжем  Cheers 
По темата : Аз сега карам ,,семейната" кола , преди 2-3 месеца взех книжка , на пролет мисля да скачам най-вероятно на е36 . Повечето мой приятели са с такива , Е НЯМАТ ЧУПЕНЕ колкото и гуми да са скъсали .. Усещането при каране на такъв автомобил е уникално  Smile  Но е рано да се каже зависи от много работи . Scratch..hmm
+1 За всичко,но това което каза за е36 не е много вярно смсл да здрави са,НО колко хора със мисленето,че като я земат и вече са дрифтъри..колко хора си заминават така ;) Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyНед 12 Яну 2014 - 8:14

Момчета,ако ще спорите коя марка е по-от друга,ще заключа темата всеки си има вкус и предпочитания,аз също,но във всяка кола виждам потенциал.
А за бъдещите шофьори...,за начало си вземете нещо,което ще ви е изгодно на джоба и да е по-подходящо за 1-ви автомобил,не че няма да ви е яд,ако някой или вие я ударите,а ще е по-леко за джоба е зависи има и вариант да спечелите от ударена кола,като я дадете на вторични Laugh(дано да нямате произшетвия или поне тежки ).Всеки си мечтае за какви ли не коли,но почити винаги сметките излизат криви.

Аз,като порасна още малко(поне финансово)Laugh мисля да се боря за Honda civic ek9 и някой ден нещо добро със задно Laughно до тогава ще си търкалям с Nissan Almera n15 Laugh
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
S.Hristov
Редовен
Редовен
S.Hristov


Брой мнения : 405

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyНед 12 Яну 2014 - 9:28

Дочух от някъде че самите BMW са много тромави на снежна и заледена настилка.. защо ли? Защото почти цялата тежест е поета от предните колелета а задните нямат никаква тежест и това кара колата повече да бускува... това е причината за катастрофи и закъсване при зимни условия.. аз повече предпочитам Audi или VW понеже са със предно и зимно време летят като танкове.
Върнете се в началото Go down
LaGGer
Напреднал
Напреднал
LaGGer


Брой мнения : 321

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyНед 12 Яну 2014 - 16:10

Honda Civic 6-gen EK4 Laugh
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyНед 12 Яну 2014 - 16:30

Stoyancho0o написа:
Johnsword написа:

За някой барака, лайновоз, боклук, жигула.  

Жигулата няма място сред тези думи според мен.

~400к.с. 0-100км/ч - 4,8сек. Прави си изводите.Първия път като се качих да я карам се насрах.Около 500 метрова права я взима за 13 секунди(приблизително).

Цитат :
Имаш ли си представа да създадеш една такава жигула , за какви средства става дума ? Обикновените жигулита са си пални бараки , незавиващи трупове, с изтръпнала ламарина , 2-3 обръщания , меки изтървали окачвания ... и така на татък не ми са влиза пак в спорове! Разбира се има изключения .. Но си е КОШ , било е кола преди 20-30 години ... няма какво да се лъжем


Определено знам за какви средства става въпрос,понеже колата на снимката е тази,с която баща ми се състезаваше.Отне му 4 години само за да я подготви....
Върнете се в началото Go down
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyНед 12 Яну 2014 - 18:36

S.Hristov написа:
Дочух от някъде че самите BMW са много тромави на снежна и заледена настилка.. защо ли? Защото почти цялата тежест е поета от предните колелета а задните нямат никаква тежест и това кара колата повече да бускува...  това е причината за катастрофи и закъсване при зимни условия.. аз повече предпочитам Audi или VW понеже са със предно и зимно време летят като танкове.
С ШПЕР нещата са по различни... Като падне снега по цели нощи сме се возили с бмв-та и още никъде не сме закъсвали, въпреки, че повечето бмв-та в който съм се возил в такива условия са с отворен диф  ... Това са изказвания на хора който само са  Music  а не са карали никога такива коли  Kiss Burn
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 EmptyНед 12 Яну 2014 - 22:23

по-добре заключете темата,че има много разбирачи тука,дето говорят това което са чули(което не винаги е вярно)...
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
Sponsored content





Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един въпрос за всички бъдещи шофьори.   Един въпрос за всички бъдещи шофьори. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Един въпрос за всички бъдещи шофьори.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Един въпрос и от мен !
» Един въпрос за едни джанти.
» Въпрос към всички автоманияци Немското или Японското.?
» Помощ за един лей
» Още един в кюпа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: