Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Момчета, помощ немога да реша !

Go down 
+2
Spirit
FasterK
6 posters
АвторСъобщение
FasterK
Нов потребител
Нов потребител
FasterK


Брой мнения : 36

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 1 Яну 2014 - 17:23

Здравейте, скъпи колеги от форума имам един лек проблем имам 250-300 лева налични.
Имам две колебания

1: Logitech G27
2: Нов компютър

Така засега машината ми е :

Процесор: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 2.40 GHz
Рам: 3GB
Видео карта: Nvidia GeForce GT 630 1GB
Дъно: P5KPL
Захранване: 230 VW

ЛФС си ми върви перфектно подкарва и rFactor също аз играя тези две игри други преди играех. Предимно лига ама след лошият успех в даскало реших, че твърде много съм така да се каже "зомбирал" по лига и айде отиде в кошчето. Моля помогнете имам леки затруднения с дрифта с мишка. А и доста ми е мерак за този волан. 465,70 го намерих като цена ЧИСТО НОВ от магазина ето : *цъкни ме нежно*
Казвайте какво да правя, останалите пари ще ги имам скоро така, че ми кажете дали си струва !
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 1 Яну 2014 - 17:37

Компютъра ти не е зле, така че може би волан-а. Smile
П.П. lol захранването ти на Волсвагени ли работи? xD - VW
Върнете се в началото Go down
FasterK
Нов потребител
Нов потребител
FasterK


Брой мнения : 36

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 1 Яну 2014 - 17:41

Веднъж да си направя шега и веднага ще я забележат  Oh GOD WHY?! 
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 1 Яну 2014 - 18:23

Logitech G27 няма да намериш за 300 лв, до 350 лв някъде Smile
Върнете се в началото Go down
FasterK
Нов потребител
Нов потребител
FasterK


Брой мнения : 36

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 1 Яну 2014 - 18:32

FasterK написа:
А и доста ми е мерак за този волан. 465,70 го намерих като цена ЧИСТО НОВ от магазина ето : *цъкни ме нежно*
Казвайте какво да правя, останалите пари ще ги имам скоро така, че ми кажете дали си струва !


Чети внимателно ПЛС
Върнете се в началото Go down
Niki.18
Нов потребител
Нов потребител
Niki.18


Брой мнения : 13

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyВто 7 Яну 2014 - 23:58

Колега взимай волана компа ти е с добри параметри не е лош леко мощен е и с малко пари можеш да го направиш още по мощен ! за това мисля че е по добре волана има ги втора ръка с гаравция като чисто нови! Пък и като ти дръгват по яки игри на компа перфект!!!Надявам се да съм ти помогнал!!!И ако вземеш волана да качиш някоя снимка.Успех и поздрави!
Върнете се в началото Go down
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 8 Яну 2014 - 0:24

Реших да видя волана, кофтито е само че пише че продуктът не е наличен...
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
FasterK
Нов потребител
Нов потребител
FasterK


Брой мнения : 36

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 8 Яну 2014 - 12:27

Еми те ми казаха, че на 20 ще имат !!
Върнете се в началото Go down
CBeTHaX
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 1

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 15 Яну 2014 - 12:46

Имаш ли идея какво точно си говорил с тях? Аз никъде не мога да намеря Г27 в наличност (с възможност да е на малко по-ниска цена) и реших да им звънна на тея, една мацка ми дигна и ми каза че края на януари/началото на февруари ще го имат в наличност и ще струва 610лв.
Върнете се в началото Go down
FasterK
Нов потребител
Нов потребител
FasterK


Брой мнения : 36

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 15 Яну 2014 - 16:00

Ееееех тези измамници почнаха да се въдят доста
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! EmptyСря 15 Яну 2014 - 16:08

CBeTHaX написа:
Имаш ли идея какво точно си говорил с тях? Аз никъде не мога да намеря Г27 в наличност (с възможност да е на малко по-ниска цена) и реших да им звънна на тея, една мацка ми дигна и ми каза че края на януари/началото на февруари ще го имат в наличност и ще струва 610лв.

По сайтовете ги има и за по 460 лв, търсете !!  Smile 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Момчета, помощ немога да реша ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчета, помощ немога да реша !   Момчета, помощ немога да реша ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Момчета, помощ немога да реша !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Момчета помощ !!!!
» Момчета, ПОМОЩ !
» Немога да вляза никъде!!!! ПОМОЩ
» Помощ момчета отклучих си уш колите ама цъкам и не излиза колата !
» момчета помагайте че изтрещях

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: