Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Всеки който играе League of Legends

Go down 
+3
Pionner
Spirit
CeciiChaa
7 posters
АвторСъобщение
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 27 Яну 2014 - 21:26

Моля това да бъде тема за играчите на LoL ! Всеки да сподели къде играе , кой му е любимия герой , кое ниво е , колко герои има , въпроси относно играта и героите и т.н . Мисля , че ще е полезна тема като например някой път да се разбираме да играем... ще бъде забавно Smile
Така нека аз да започна пръв . Играя Eu West и профила ми е Ch0k0 , 26 ниво съм защото това ми е 2-рия профил , имам 14 героя , които са :
Annie , Ashe , Gangplank , Garen , Jax , Katarina , Master Yi , Nasus , Pantheon , Sion , Sivir , Teemo , Tryndamere и Warwick . Любимия ми от тези , които имам е Jax Smile Общо взето това е за мен . Ваш ред е Smile
П.С Мислех да пусна темата в "Свободна зона " но си помислех , че е за раздела " Още игри " , моля ако греша да ме поправите Smile
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyВто 28 Яну 2014 - 11:29

Аз имам профили и в двата eu сървъра - EUNE & EUW. В EUNE съм 10lvl., защото там единствено играя с хора от класа ми. Но те са feed-ари и не мога да събирам пари и все си играя с free to play героите. Laugh
В EUW съм 16, ниско ниво защото нямам много кога да играя. Имам 10 героя: Alistar, Ashe, Jax, Karma, Master Yi, Miss Fortune, Nidalee, Soraka, Tristana, Olaf. Най-любими са ми Jax, Olaf и Miss Fortune.
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyВто 28 Яну 2014 - 21:31

Аз имам сигурно милиони акаунти xD ама от скоро почнах в EUNE и съм 6 левел. Геройте са 3-ма ама съм едва в началото и още се уча : ). Ashe, Master Yi, Jax. Някой може ли да сподели бюилд за Jax за top или друга линия?
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyВто 28 Яну 2014 - 21:47

Тези смятам за добри: Линк, Линк
Аз лично още в началото почвам с Trinity Force. А за скиловете: 1lvl. Q, 2lvl. E, 3lvl W, 4lvl. E, 5lvl. Q, 6lvl.R. После вече ти си прави сметка как върви играта.
П.П. Пишеш само "Champion" build в google и ти излизат веднага билдове. ;)
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyСря 29 Яну 2014 - 11:19

Лично ще споделя билда за Jax който аз ползвам и как се дигат левелите .
1.Trinity Force
2.Randuin's Omen
3.Blade of the Ruined King
4.Bloodthirster
5.Youmuu's Ghostblade (май че така беше)
6. По желание Mercury Treads или Ninja Tabi ботушки . Вие си преценяте как да подредите item-ите . За Левелите аз първо почвам с Е след това W след това Q максвам W след 6 лвл един път Q правя W на макс , максвам Q и накрая E Smile
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 3 Фев 2014 - 3:13

Повръщам.. Егати късмета дето имам бре.. Все ми се падат недорасли дечица дето са почнали да играят вчера и feed-ват и после напускат... solo q е най-ужасното нещо.. смрт за riot
Върнете се в началото Go down
Mychooo
Начинаещ
Начинаещ
Mychooo


Брой мнения : 118

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 3 Фев 2014 - 10:16

Аз играя в EU Nordic&East и никнейма ми е TommyLeeJacksonn, 13lv съм и имам 9 героя, които са: Annie, Ashe, Jax, Keyle, Master Yi, Poppy, Teemo, Warwick, Xin Zhao. Любимите ми са: Warwick, Jax, Xin Zhao и Teemo
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 3 Фев 2014 - 16:36

Mychooo написа:
Аз играя в EU Nordic&East и никнейма ми е TommyLeeJacksonn, 13lv съм и имам 9 героя, които са: Annie, Ashe, Jax, Keyle, Master Yi, Poppy, Teemo, Warwick, Xin Zhao. Любимите ми са: Warwick, Jax, Xin Zhao и Teemo
Captain teemo on duty
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Mychooo
Начинаещ
Начинаещ
Mychooo


Брой мнения : 118

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 3 Фев 2014 - 17:14

Ohh Yeah  Tongue 
Върнете се в началото Go down
Nickelback
Начинаещ
Начинаещ
Nickelback


Брой мнения : 104

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyСря 5 Фев 2014 - 2:45

Имам акаунт в EUW 25 левел, любим герой...всички меле (Jax,Tryndamere,Aatrox....Xin Zhao... ) Ей сега даже играх, ми бесен съм, писна ми от тапанари... Laugh
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyНед 23 Фев 2014 - 17:07

Вече най-любими герои са ми Teemo, Janna и Blitzcrank. Laugh Последна игра с teemo - 12/5/19. Луда катерица. Laugh
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyНед 23 Фев 2014 - 21:38

Как го мразя това xD
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Nickelback
Начинаещ
Начинаещ
Nickelback


Брой мнения : 104

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyНед 23 Фев 2014 - 22:44

Мани, мразя на топ да съм с Jax срещу Teemo, има някой които го играят топ еее..напрао ми бърка не знам къде, ама стана ли 6 лвл...мн бой Laugh
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 24 Фев 2014 - 11:50

Само W на макс и глей ко са прай теемото :@
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 24 Фев 2014 - 16:45

Fiddlesticks op. 17/7/36 на ARAM. Да направиш трипъл и да ти вземат пентата.. :/
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 24 Фев 2014 - 21:50

xexe Laugh GJ
Върнете се в началото Go down
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyВто 25 Фев 2014 - 19:06

Аз имам 2 акаунта в EUNE една 30ка Bronze 3 която я продавам и една 20ка
Любими герой. Може би са Fiora, Lucian, Yasuo, Akali, Veigar, Kha Zix, Aatrox, Teemo Smile
Най-гадното ми се случи при хекса.Направих пента и точно да скоча на езреал с 3тата на Kha Zix и тъпото аше с нейния гаден улт ми стилна Hexa направоо ....
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyСря 21 Май 2014 - 20:48

Yeah, изиграх си първите 10 игри и ме пусна silver 1.  Banana Dance 
Върнете се в началото Go down
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 2 Юни 2014 - 17:44

PRO VOLI Laugh
Върнете се в началото Go down
stoqn2311
Нов потребител
Нов потребител
stoqn2311


Брой мнения : 16

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyЧет 12 Юни 2014 - 13:42

Здравейте случайно попаднах на темата и реших да пиша.
Имам два акаунта EUNE и EUW
EUW: Diamond 2, All Champs
EUNE: SILVER 3, 37 champs
Ако някой иска да играем да пише може да помагам ако има нови в играта.
Върнете се в началото Go down
stoqn2311
Нов потребител
Нов потребител
stoqn2311


Брой мнения : 16

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПон 25 Авг 2014 - 16:09

Така няколко човека от freedrift.net ме питат как да си върнат акаунтите като са им ги откраднали и може ли да стане това.

Да може пишеш на съпорта и те ще те питат няколко въпроса отностно акаунта като кои са първите 5 коероя които си купил ако отговориш правилно на няколко въпроса които са ти задали ще ти го върнат. Късмет Smile Ако има въпроси пишете

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПет 29 Авг 2014 - 12:54

Morgana на Аram 11/6/40 а 22 минути ги изнесохме Laugh
Върнете се в началото Go down
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyПет 29 Авг 2014 - 18:32

Ката 23/1     2 quadri  [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyСря 10 Дек 2014 - 10:39

Някой може ли да ми обясни за този "Curse Voice"?
Върнете се в началото Go down
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends EmptyЧет 11 Дек 2014 - 19:06

Като скайп е програмката Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всеки който играе League of Legends Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всеки който играе League of Legends   Всеки който играе League of Legends Empty

Върнете се в началото Go down
 
Всеки който играе League of Legends
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какъв е вашия контролер?
» League of Legends
» League of Legends
» Проблем с League of Legends
» Кой играе CS 1.6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други игри :: Още игри...-
Идете на: