Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дискусия около нов Racing шампионат

Go down 
+8
trdcressidarx70
alexmarev
Mychooo
Daytona
Yasen
Stoyancho0o
free_drift
KpuCk0
12 posters
АвторСъобщение
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 13:50

Здравейте,

Наскоро видях, че се организират по-малки състезания и идват прилично хора.

В тази тема ще ви предложа няколко вида състезания.

1. Global STD Series
* XFG + XRG(2% restriction)

- Aston Cadet REV (AS1R)
- Blackwood GP Track (BL1)
- South City Sprint 2 (SO3)
- Kyoto Ring National REV (KY2R)

2. Bulgarian GT Racing League
* FZR(28%  restriction) + XRR(34% restriction) + FXR (32% restriction)

- Aston Club (AS2)
- WestHill International (WE1)
- Kyoto Ring GP Long REV (KY3R)
- Blackwood Historic (BL1X+Layout) (BL11)
- Fernbay Green REV (FE2R)
- Aston National (AS3)

TBS Road Cup
* FZ5(22% restriction/50kg) + FXO (6% restriction/70kg) + RBS (4% restriction/60kg) + XRS (5% restriction/60kg)

- South City Chicane Route REV(SO6R)
- Fernbay Gold (FE3)
- Kyoto Ring National REV(KY2R)
- Aston Cadet (AS1)
- Blackwood GP Track REV(BL1)


Ако е възможно да кажете в коментарите, какво ви харесва и какво не. Какво предпочитате и какво не.
Бъдете сигурни, че организацията ще е на ниво, бил съм част от най-големите български шампионати FBM Trophy, TBO Championship, STD Championship 2012.Всичко ще бъде прототип на S2 шампионат, записвания, протести, скинове, но за да има добра организация се искат и прилични участници.Правилата и другите неща ще се обмислят, след като изберем кое да бъде. Календарите са съгласувани с брат ми (fnc/ Vennie).

/Tommy  - Christian Venelinov
/Vennie - Venelin Venelinov


Последната промяна е направена от KpuCk0 на Вто 4 Фев 2014 - 17:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 16:15

определено съм за предложение N2 Smile само трябва да бъде включена и писта на south city.
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 16:20

N2 със сигурност
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 16:22

Календарите са примерни.Ще има и дискусия около тях, ако е нужно.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 16:36

Аз съм за N1 напук на горните мнения
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 16:37

N1


Последната промяна е направена от Daytona на Вто 4 Фев 2014 - 19:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Mychooo
Начинаещ
Начинаещ
Mychooo


Брой мнения : 118

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 18:34

N1
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 19:02

Твърдо за 1. Global STD Series
Причини:
Сигурен съм, че само Dominate(и никой друг от изказалите мнение тук) си има понятие как се кара една GTR кола. Участвал съм в STD шампионат, и повярвайте, много по-забавно и интересно е. Много по изравнени сили са, по-лесни от GTR, няма проблеми с гуми и т.н. Нямаме толкова голямо рейс ниво, за да се организира GTR. Надявам се съм се аргументирал добре, и ще ме разберете.
Върнете се в началото Go down
trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ
trdcressidarx70


Брой мнения : 173

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 19:23

N3 ! Smile Особено на ето тази писта --> South City Chicane Route REV ще бъде голяма емоция Smile и N1 не е лошо Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/116384738@N08/
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 19:55

Идеята не е да става меле. Много по-доволен си ако финишираш след 20+ обиколки, от колкото състезанието да се прекрати с червен флаг. Доверете се на хората с повече опит и няма да бъдете разочаровани.
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 20:15

Добрa дискусия се оформя.Чaкaм дa рaзберa дaтите нa пробните ми мaтури и до 1 седмицa ще имa готови теми и кaлендaр.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 21:34

alexmarev написа:
Твърдо за 1. Global STD Series
Причини:
Сигурен съм, че само Dominate(и никой друг от изказалите мнение тук) си има понятие как се кара една GTR кола. Участвал съм в STD шампионат, и повярвайте, много по-забавно и интересно е. Много по изравнени сили са, по-лесни от GTR, няма проблеми с гуми и т.н. Нямаме толкова голямо рейс ниво, за да се организира GTR. Надявам се съм се аргументирал добре, и ще ме разберете.
Наистина...
Най-добре е да изберете някой по-бавен клас, в който всички ще имат възможност да кара нормално.Най-добрия вариант е STD шампионат, защото при него гумите много рядко са фактор.Докато при GT3 и TBS нещата не седят така.Особенно при TBS много трудно повечето играчи от форума могат да изкарат 15 обиколки, на която и да е писта без да сменят гуми.Не го считайте като налагане на мнение, а просто като съвет.
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ
trdcressidarx70


Брой мнения : 173

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyВто 4 Фев 2014 - 23:22

alexmarev написа:
Идеята не е да става меле. Много по-доволен си ако финишираш след 20+ обиколки, от колкото състезанието да се прекрати с червен флаг. Доверете се на хората с повече опит и няма да бъдете разочаровани.
Е нямам впредвид меле.Просто чисто каране и да има борба/интрига а не едната кола на 5км от другата Smile


Последната промяна е направена от trdcressidarx70 на Съб 8 Фев 2014 - 12:00; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/116384738@N08/
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyСря 5 Фев 2014 - 1:05

Real Life Servers ще подкрепим с каквото можем ! Лично мнение, подкрепям №3, както класа така и пистите избрани. Мисля, че с №3 няма да имат затруднение, участниците. Идеята е да се съберат повече хора, но уви няма много останали добри играчи. Повечето просто се плъзгаме по онази тънка линия между "това е добро" и "не става". Както и самият аз. Желая Успех на организаторите и дано се получи нещо свястно. За месец, два при нас бяха организирани доста състезания, но аз ги наричам повечето мелета, и просто съм доста разочарован от Организацията на нашето общество относно тези неща. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyСря 5 Фев 2014 - 1:53

знам,че ако бъде организирано нещо откъм организация то ще бъде отлично,но откъм каране/състезатели ще е трагедия,затова не гласувам за нито един вариант. дано ме разбирате нямам нищо против играчите,но просто са малко опитните и най-вече сериозните...

успех!
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
remove
Нов потребител
Нов потребител
remove


Брой мнения : 80

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyСря 5 Фев 2014 - 11:23

N:1 Според мен ще е по интересно и ще има по голяма битка :Д В големия клас ще се разпръснем още преди половината на първата обиколка и ще свърши цялата интрига ! Малко са хората тук който можете да карате добре с силните коли !
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyСъб 8 Фев 2014 - 10:49

Мнението на болшинството е за Global STD Series.От моя гледна точка как стоят нещата.Не ми пречи кое състезание ще организирам(то се и предполага, щом съм ги пуснал).Просто за да има добра организация, трябва да има и добри състезатели с прилично да държание и спазващи правилата.Ако до края на другата седмица хората подкрепят все още мнението си за "предложение No1", то ще направя всичко възможно да направя всичко от към организация в следващата седмица, т.е имам предвид.. да ви предоставя сървър за тренорвки, да пусна теми за календар, обща дискусия, скинове, протести и т.н. Изработка на логота и те така.Надявам се по време на шампионата, който и да е той, разбиранията ни да са взаимни. Smile

Малко коментари от LFSZone, мисля че е важно да се видят и тук.
scroLLeR написа:
Много е хубаво, че все още Българския локал е буден и има хора, които са навити за състезание. Преди месеци, когато и да се опитвахме да направим състезание нямаше хора, но днес се събират повече хора и се надявам тенденцията да остане и да се събират все повече хора за състезания било то дрифт или рейс в Българския локал. Аз съм навит за всякакво състезание, за да има забавление, а не както повечето правят само карат в круизи и събират пари за нищо...

star94 написа:
Смятам че GT Bulgarian Racing League звучи най - добре, харесва ми това че ще е с по - бързи коли и скоростта ще се усеща, също така пистите са интересни и всичко звучи добре.
Няма нещо което да не ми харесва, както в това, така и в другите 2 състезания, просто това ми звучи най - интересно. Smile

WorldWide написа:
Който и шампионат да бъде организиран ще бъде добре. TBS е нещо ново и ще бъде интересно, но std колите са по-лесни за каране и ще има повече хора според мен.


Много силно се надявам, хората които пишат в темите да дойдат, защото ако не дойдат на нито един рунд на шампионата, ще е много нагло от ваша страна да избирате шампионат за другите..Разберете, че и вашето мнение се зачита. Ако смятате, че няма да дойдете, просто помолете администратор/модератор да ви изтрие поста!
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyНед 9 Фев 2014 - 19:41

Първо, извинявам се за двойния пост..

Последно състезанието ще е Global STD Series.

До края на другата седмица, мисля да завърша работата по правилата, които вярвайте са доста добре написани и ще бъдат разбрани от всеки, ако пък някой иска разяснения ще пита.

Имам друг въпрос.Каква е възможността да бъде направен раздел "Global STD Series 2014" в раздел "Събития", където аз и @Ventspils да сме модератор.Защото за да направим нещата както трябва, ще трябва да имаме и малки функции във форумите.Благодаря предварително! Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyПон 10 Фев 2014 - 14:45

разбира се че може. Kiss 
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат EmptyСъб 15 Фев 2014 - 12:43

Темите, календара и всичко друго е готово.

Ако може до следобяд да се направи раздела?
KpuCk0 написа:

Имам друг въпрос.Каква е възможността да бъде направен раздел "Global STD Series 2014" в раздел "Събития", където аз и @Ventspils да сме модератор.Защото за да направим нещата както трябва, ще трябва да имаме и малки функции във форумите.Благодаря предварително! Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Sponsored content





Дискусия около нов Racing шампионат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около нов Racing шампионат   Дискусия около нов Racing шампионат Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискусия около нов Racing шампионат
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискусия около драг шампионат
» Дискусия около редица необикновенни състезания
» Нов шампионат?
» Дискусия относно обществотони в LFS
» V1 Challenge Race - Дискусия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: