Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коя видео карта да избера ?

Go down 
+3
galskain
Spirit
CeciiChaa
7 posters
АвторСъобщение
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 11:42

Момчета , дайте предложения коя видео карта да избера ? R7 260X 1GB GDDR5 или Palit GTX650Ti 1GB GDDR5
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 14:36

Ами виж benchmark-ове и прецени коя би ти вършила работа.
Върнете се в началото Go down
galskain
Редовен
Редовен
galskain


Брой мнения : 428

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 18:45

"PALIT GTX650TI 1GB D5"   Тая ще ти генерира по хубава графика...  Smile 
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 19:22

Ами, 260х е по-нова и по-бърза, поне от тези двете които си дал. Има по-висока честота на паметта, на ядрото и повече поточни процесори.
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 19:36

Виж това: [You must be registered and logged in to see this link.] и мисля, че няма спор в това коя видео карта да вземеш.
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 19:40

Бих ти предложил nvidia, защото съм чувал по-добри отзиви, а и имат собствена програма за снимане, без спад на фпс.
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 20:48

И аз точно за това искам да взема нея,преспокойно ще мога да снимам с ShadowPlay
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 10 Фев 2014 - 20:52

Извинявам се за двойния пост, но съм от телефона.Та дал съм друга радеонка....по-скъпата която е от 245лв.трябваше да дам ,а съм дал по-евтината...
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 0:33

Сега аз съм на път да взимам карта. Спрял съм се на 270x, и то на Toxic Edition. Дали наистина си заслужава парите, защото се води по-мощна от другите 270ки. Та, да взимам ли нея или да взимам някоя друга версия на 270х ?
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 14:59

Ще можеш ли да дадеш линк към нея ?
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 15:16

Link - Това е най-евтината оферта, която съм намерил. На другите места е с 20-30-40лв по-скъпа.
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 16:22

Ако можеш да споделиш и другите компоненти от конфигурацията ти и какво ще играеш с тази видео карта.
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 16:58

MB : Asus P7P55-LX
CPU : Intel i7 860 2,8GHz
RAM : Corsair Dominator 8GB 1600MHz
PSU : Chieftec 650W Bronze

Преднимно игри - CoD, Battlefield, Crysis, NFS, LoL.
Сега съм с GT440 1GB GDDR5, но не ми стига, бавна си е.
Досега мерих кутията, картата е 31см. а в кутията едвам имам 42см. Laugh Едното е да махна отдела за HDD и харда да го сложа в раздела за флопи, другото е да си взема по-голяма кутия.
Върнете се в началото Go down
galskain
Редовен
Редовен
galskain


Брой мнения : 428

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 17:03

А продаваш ли старата Smile
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 17:39

Видеокартата наистина си е големичка с тези 3 вентилатора.. За тези пари мисля че по-добра видеокарта няма начин да си намериш.
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyНед 16 Фев 2014 - 17:49

Ами не съм мислил за продажба на старата карта. Laugh Ще помисля, и ако реша, може и да я пусна в продажба.
Върнете се в началото Go down
vasko991
Нов потребител
Нов потребител
vasko991


Брой мнения : 3

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 17 Фев 2014 - 11:05

Препоръчвам ти  Radeon R7 260X
  • Нарушено правило 5!Използването на [b] код е забранено! Прочети правилата! - by Yasen
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 17 Фев 2014 - 12:03

аз препоръчвам ако ще се ползва за играене нещо на nvidia
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? EmptyПон 17 Фев 2014 - 14:11

vasko991 написа:
Препоръчвам ти  Radeon R7 260X
Ами не ми трябва 260, тя е по-ниския модел.
Snoop написа:
аз препоръчвам ако ще се ползва за играене нещо на nvidia
Гледах и nvidia, но техните карти не ме устройват по бюджет. Тази, която е еквивалентна на 270x е по-скъпа(GTX760).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя видео карта да избера ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя видео карта да избера ?   Коя видео карта да избера ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя видео карта да избера ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Видео карта
» Видео карта.
» Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации
» Видео карта/Драйвери
» Продавам видео карта Nvidia Gforce Gt 440 2GB

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: