Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Global STD Series - Обща дискусия

Go down 
+8
Ventspils
minitek
alexmarev
Role[X].
free_drift
Stoyancho0o
racer2003
KpuCk0
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 0:47

[You must be registered and logged in to see this image.]

ОБЩА ДИСКУСИЯ - Сезон 2014


Обща дискусия за целия шампионат! В тази тема може да дискутирате и правилата. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
racer2003
Нов потребител
Нов потребител
racer2003


Брой мнения : 16

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 5:27

товарищ KpuCk0 слишком самоуверен,делая такие чемпионаты.народу не будет в итоге чемп провалится 100%.
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 10:44

Аз искам да попитам задължително ли е скина /номерата/ да са като .psd файла,даден в другата тема?
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 11:21

Абсолютно, да

racer2003 написа:
товарищ KpuCk0 слишком самоуверен,делая такие чемпионаты.народу не будет в итоге чемп провалится 100%.
k.pls

Россия — священная наша держава!
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 14:58

аз ли не знам как или скина на trdcressidarx70 немога да го изтегля от линка дето е дал ?
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 15:10

free_drift написа:
аз ли не знам как или скина на trdcressidarx70 немога да го изтегля от линка дето е дал ?

[You must be registered and logged in to see this link.]  Smile 
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 16 Фев 2014 - 15:11

жив и здрав
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyПон 17 Фев 2014 - 0:18

Сори,че чак сега се сещам (май съм най-активен лолз),но предлагам щом правилата за пит са като в DTM (без първите 3 и последните 3 обиколки) да има и две задължителни смени на гуми.Просто предлагам,мисля,че ще е удачно,понеже малко хора ще си изкарат обиколките без смяна
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyПон 17 Фев 2014 - 0:25

Не виждам къде е писано, че смяната трябва да бъде една. Ти ако искаш и 5 пъти влез в пита, решението си е твое.  Smile 
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyПон 17 Фев 2014 - 2:00

аз лично карам състезанието и нямам нужда от нови гуми или гориво,пита е просто за да се види кой е по-добре образован явно,защото малко хора познавам дори може и да няма дето когато влизат и излизат от пита спазват жълтите линии.
дано шампионата помогне на всички да се научат  Wink 
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyВто 18 Фев 2014 - 15:50

Бих искал да попитам защо заявката ми за участие не е одобрена? Името ми беше на кирилица, след което бях помолен да го напиша на латиница. Промених си поста (т.е. написах си името на латиница), но в листата със записани състезатели пише, че не е одобрена регистрацията ми.
Върнете се в началото Go down
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyВто 18 Фев 2014 - 17:47

Товa ще бъде променено веднaгa, когaто имaме възможност.Бъди спокоен!
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
danipod
Редовен
Редовен
danipod


Брой мнения : 539

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyВто 18 Фев 2014 - 20:07

Момчета какви времена давате ? Не съм много наясно кое време е добро , но аз направих 1:07.83. Става ли да ми кажете на какво ниво е горе/долу  Laugh Scratch..hmm
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyВто 18 Фев 2014 - 20:28

danipod написа:
Момчета какви времена давате ? Не съм много наясно кое време е добро , но аз направих 1:07.83. Става ли да ми кажете на какво ниво е горе/долу  Laugh Scratch..hmm

В сървъра има Airio пишеш !top std и виждаш времената на всички, но иначе моят рекорд е 1:04.45.
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyЧет 20 Фев 2014 - 14:08

Тренирах малко аз Laugh :
[You must be registered and logged in to see this image.]

Извинявам се за двойният пост.
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyЧет 20 Фев 2014 - 14:49

и аз :d
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyПет 21 Фев 2014 - 13:31

да си имам на късмета,изгоряха ми 2та вентилатора дето охлаждат процесора...с моите финанси в момента идея си нямам кога ще купя нови : (
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 12:21

Понеже не е точно протест към рунд първи, реших да пиша в тази тема. Не знам какъв е толкова проблема че някой е пуснал едно съобщение. В моя случай, беше бинд бутон(без да искам естествено) в последните обиколки. Ако някой почне да спами, тогава взимайте мерки. Не смятам че едно съобщение би попречило, или разсеяло някой по какъвто и да било начин. Друго което искам да кажа е за квалификацията. Разбирам ви, че не можете да гледате всяка една кола постоянно, но имаше доста хора които бяха забавени.
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 13:01

Дори и неволно се счита за чат. Това не може да се промени и в най-големите шампионати е така, а доколкото си спомням, ти не беше единствения наказан заради бинд.

А за квалификацията, почти е невъзможно да се наблюдават всички, което видяхме сме предупредили. За това има тема за протести, ако сте недоволни, може да протестирате там.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 13:04

Аз искам да попитам какво става с точките.И също така ме интересува,понеже на South city sprint 2 няма питове,как ще се извършва задължителния.
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 13:08

Тя ще бъде променена до края на деня. Усетихме се, преди 1 седмица.

Точките ще бъдат пуснати след 1 седмица, когато свърши даденото ви време за протести.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 13:27

alexmarev написа:
Понеже не е точно протест към рунд ПЪРВИ...
Не бях само аз. Относно това за най-големите шампионати. Добре, ама извинявай това не е от най-големите шампионати. Добра организация, много теми....и за какво? Кажи ми какъв е смисъла? Кажи ми какво ще попречи едно съобщение, макар и неволно. Колите не са от тип GTR  и да се движат с 270, за да те разсея едно съобщение. Нищо лично, ама в най-големите шампионати ще се случи ли следното: има календар и една от пистите е без пит, а в правилата пише че пита е задължителен. Да се върнем на темата за съобщенията. Не казвай какво е в най-големите шампионати, защото това не е такъв. Не можеш да слагаш правила от F1, в местни тайм атак състезания. Просто не може.
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 13:36

А какво ще попречи просто да бъде спазено правилото? Правилата са за всички, разбирам, че имам пропуски още вчера го казах, но това за чата не е пропуск.Пропуските съм си ги отбелязал и ще ги поправя.

И сам си казах вчера, че организацията не се получи.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyНед 2 Мар 2014 - 14:28

Както винаги във всеки един шампионат има доволни и недоволни.. Разбирам Алекс, че просто не е искал да се случи, но както се казва правилата са за всички колкото е да е гадно. Това е първият шампионат от доста време насам и дано се задържи активността и занапред такава каквато беше в първия кръг и не разваляме всичкия труд на организатори и състезатели, но все пак нека новите участници, които от скоро се сблъскват с рейсинг да бъдат много внимателни, защото може да развалите състезанието на някого само, защото сте въвлечени в битка с някой друг и все едно около вас няма никой.
Върнете се в началото Go down
djank0
Начинаещ
Начинаещ
djank0


Брой мнения : 190

Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия EmptyПон 31 Мар 2014 - 15:33

Здравейте, много добре се развива шампионата, въпреки малкото участници пак е интересно. Много ми допада тази дисциплина, обаче има нещо което малко ми разваля всичкия кеф. Мисля че ако състезанията бяха всяка седмица или по-често щеше да е по-интересно. Всичко е измислено добре ама 2 седмици има до другия рунд и не разбирам защо. Лично на мен 3 дена за тренировка ми стигат, като под тренировка имам в предвид 20тина обиколки на ден. И днес карах и мисля, че съм готов за следващото състезание което ще е след 2 седмици и какво да правя през това време? Честно казано мерака ми минава. И все пак мисля че ако имаше 20тина рунда и борбата за точките щеше да е по интересна. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Global STD Series - Обща дискусия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Обща дискусия   Global STD Series - Обща дискусия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Global STD Series - Обща дискусия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Global STD Series Season 3 (2016) - Информация, дискусия и записвания
» ROTA DCB Series - Дискусия
» Global STD Series - Календар
» Global STD Series - Скинове
» Global STD Series - Сървър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Събития-
Идете на: