Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Global STD Series - Протести - Round 1

Go down 
+2
free_drift
KpuCk0
6 posters
АвторСъобщение
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyСъб 1 Мар 2014 - 22:28

[You must be registered and logged in to see this image.]

ПРОТЕСТИ - ROUND 1

Сесия в която се състоял инцидента(Квалификация/Състезание):
Обиколка:
Вашият номер:
Номера на колата към която протестирате:
Кратко описание на ситуацията:


Повторение от състезанието/квалификацията, което ще ви помогне да пуснете вашият протест.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Вашите протести ще бъдат разгледани в период от 1 седмица, след това ще бъдат пуснати официални резултати.

КВАЛИФИКАЦИЯ:
Кола #01 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в състезанието, заради чат.
Кола #09 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в състезанието, заради чат.
Кола #11 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в състезанието, заради чат.
Кола #19 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в състезанието, заради чат.
Кола #28 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в състезанието, заради чат.
Кола #95 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в състезанието, заради чат.
Кола #18 - наказание 2 обиколки назад на стартовата решетка в следващото състезанието, заради чат.

СЪСТЕЗАНИЕ:
Кола #03 - 6 обиколка - наказание преминаване през пита, заради пресичането на линиите при излизане от пита.
Кола #03 - 7 обиколка - наказание преминаване през пита, заради пресичането на линиите при излизане от пита.
Кола #83 - 7 обиколка - наказание преминаване през пита, заради пресичането на линиите при излизане от пита.
Кола #03 - 8 обиколка - наказание преминаване през пита, заради чат.
Кола #19 - 11 обиколка - наказание преминаване през пита, заради чат.
Кола #01 - 11 обиколка - дисквалификация от състезанието, заради опасно за другите участниците шофиране.
Кола #09 - 20 обиколка - наказание преминаване през пита, заради пресичането на линиите при излизане от пита.
Кола #83 - 32 обиколка - наказание преминаване през пита, заради превишена скорост в пита.
Кола #83 - 33 обиколка - наказание преминаване през пита, заради пресичането на линиите при излизане от пита.
Кола #27 - 36 обиколка - наказание преминаване през пита, заради чат.

Кола #95 - дисквалификация от Рунд 1, заради не извършен задължителен пит стоп и не спазване на ограниченията на газта в шампионата.
Кола #83 - дисквалификация от Рунд, 1 заради неизпълнено наказание.

Наказанията са считани в обиколката на лидера.


Последната промяна е направена от KpuCk0 на Нед 2 Мар 2014 - 14:51; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyСъб 1 Мар 2014 - 22:31

доста наказания има да си добавяте,знаех си че пит линиите ще са проблем.
момчета,преди да влезете и да излезете от пита има жълти линии които не трябва да се пресичат,това е с цел да не се взема предимство при пит стопа и всички да имат образец.
ако внимавате за следващото състезание може и да направите добри резултати...но все пак тия неща се учат с времето така че успех за следващите кръгове.
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyСъб 1 Мар 2014 - 22:42

Имаше много недоволни след състезанието,не знам защо,на мен ми хареса.
Единствено не бях удовлетворен от това,че бях пратен с две позиции по-назад,заради чат,който беше разрешен.Както и да е.
Искам да се Извиня на I.Kolev(sun)/#95/ за последните няколко обиколки от състезанието,понеже доста пъти се опита да ме изпревари,но не му позволявах.На митака също искам да се извиня,че него пък в първите обиколки го побутнах няколко пъти.Иначе като цяло доста добро състезание,без сериозни инциденти!  Global STD Series - Протести - Round 1   2025501799
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyНед 2 Мар 2014 - 0:47

95 номер съм аз, незнам защо си ме споменал. Не, че аз съм карал перфектно и всичко спазвах, но.. Неочаквах такова нещо от Sun да не пуска този зад него при син флаг. Ясно се вижда борбата между мен и Sun на повторението. Иначе добро състезание стана, дано следващото да не излизате от пита с 120 и да се чудим как да намалим, че да избегнем удара.
Върнете се в началото Go down
sun
Начинаещ
Начинаещ
sun


Брой мнения : 109

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyНед 2 Мар 2014 - 12:47

@Pionner син флаг имах два или три пъти и като задминаващият ме наближи се отдръпвах ти ми говориш за завоите няма къде да отида. Пък синия флаг все ми се махаше и показваше сори все пак. Smile
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyНед 2 Мар 2014 - 12:55

Хей.. това е тема за протести, не за дискусия...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyНед 2 Мар 2014 - 14:51

Наказанията от състезанието са добавени!
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ
trdcressidarx70


Брой мнения : 173

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyНед 2 Мар 2014 - 15:56

Всички наказания са заслужени но щеше да е по-добре още на първото наказание да се казва грешката а не да се повтаря още 2907214 пъти и на 1292 път да се кажи каква е тя.. :/ само от тва не бях доволен
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/116384738@N08/
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyНед 2 Мар 2014 - 16:03

Беше казано на всяко едно, може да провериш Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   EmptyСъб 8 Мар 2014 - 22:23

Моля, тази тема да бъде заключена! Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Sponsored content





Global STD Series - Протести - Round 1   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Global STD Series - Протести - Round 1    Global STD Series - Протести - Round 1   Empty

Върнете се в началото Go down
 
Global STD Series - Протести - Round 1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Global STD Series - Протести - Round 2
» Global STD Series - Протести - Round 3
» Global STD Series - Протести - Round 4
» Global STD Series - Протести - Round 5
» Global STD Series - Потвърждение - Round 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Събития-
Идете на: