Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?

Go down 
+3
Spirit
Unlimited
shaolina1
7 posters
АвторСъобщение
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 12:50

Наистина ли има само един ФУКЦИОНИРАЩ сървър в локалната НИ мрежа?  WTF ?
Какво става бе хора? Организирате състезания, и тем подобни, а няма един сървър в който да се играе...
УЖАС !  

Айде споделяйте сега, мненията си за сървърите в локала (въпреки, че няма такива в момента).
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 13:16

Има дрифт сървъри, круизи до колкото знам няма. Lislon държът два дрифт сървара и един race. Аз знам само тия, може да има и още, но може да не ги знам, защото се преместих в S2 и почти не играя в локала. До колкото си спомням имаше един латвински круиз, но незнам дали сега работи. Това е от мен. (((:
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 13:19

Мисля че говори за наши сървъри.
Ами за жалост наистина няма сървъри, пуснат за ден-два след което ги изоставят..
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 13:39

Shao ако говориш за наши, наистина има един, два, три най-много. Като някой пусне сървър вижда, че не влизат хора и го спира. Ако го знаете sFo cruise server, той беше единствен круиз (наш) в локала и влизаха най-много 10 човека, мода не беше до изпипан, полицаите беха калпави, и сигурно зареди това Стоян Костадинов го спря. После всички минаха към LFS Pereulok, там нещо вече не може да се регистрираш, не останаха българи там... и то друго какво ти остава освен да се премистиш в S2. ...
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 14:10

ivelian2000 написа:
Shao ако говориш за наши, наистина има един, два, три най-много. Като някой пусне сървър вижда, че не влизат хора и го спира. Ако го знаете sFo cruise server, той беше единствен круиз (наш) в локала и влизаха най-много 10 човека, мода не беше до изпипан, полицаите беха калпави, и сигурно зареди това Стоян Костадинов го спря. После всички минаха към LFS Pereulok, там нещо вече не може да се регистрираш, не останаха българи там... и то друго какво ти остава освен да се премистиш в S2. ...

Решението да се преместиш в С2 не се взима ей така да щракнеш с пръсти... Това са си 60 лева от където и да го погледнеш.  Wink 
Върнете се в началото Go down
FasterK
Нов потребител
Нов потребител
FasterK


Брой мнения : 36

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 14:28

Аз с удоволствие бих хостнал сървър, но работно време от 6:30 сутринта до 00:00 МАКС !
Ако някой се навие да ми обесни, че аз съм леко скаран :Д. С удоволствие бих се пробвал !
Върнете се в началото Go down
shaolina1
Нов потребител
Нов потребител
shaolina1


Брой мнения : 53

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 14:53

Тук, става дума за локални български сървъри... Е*и ги тези чуждестранните,...

FasterK, дори тук в форума трябва да има тема как се пуска сървър на ЛФС ПОПРИНЦИП :3 Smile

За жалост, няма сериозни хостъри. Макар, че май причината се крие в играчите, пусне се сървър, те влизат в чужди....
Върнете се в началото Go down
http://www.realifeservers.tk
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 16:05

Момчета,което зависи от нас,хората в екипа,се опитваме да го усигорим,но знаете,че има неща които зависят от самите играчи,няма достатъчно сериозно да се ангажират със сървър,чака се на други,останалите,които уж имат желание нямат възможност да го направят и т.н.
Както някои от вас знаят аз от доста време не играя,но съм сигурен,че си има хора,които си пускат сървъри колкото да си поцъкат те,там колкото да се позабавляват с приятелчета,преди време пък беше бъкано със сървъри и пак не се караше достатъчно и тогава имаше други неща които Ви липсваха ...
Искам да ви кажа,че както си го направите вие самите,така ще е,всичко си зависи от общноста ни,а не от който и да било друг.
Целта не е да пуснеш сървър и при най-малкия проблем да го спреш след 2-3 дена или седмици,според мен целта относно сървърите трябва да е да има поне 2-3 читави сървъра в които да се събирате и като влезнете там не само да се псувате,убиждате и т.н.,а да скрепите нови приятелства и да се забавлявате.

Кокото до С2 не вярвам,че парите ще са проблем за повечето от вас,да речем от цигарите ще спестите и пак ще съберете 50-60лв.,но лично аз не го бих направил не за друго,а защото искам да си карам с дружките тук в локала,примерно повечето от момчетата,които карат са тук,защо да минавам там?Това е моето мислене по въпроса за вас не знам.
Ако има наистина някой сериозен да подържа сървър нека се опита SmileНо не мислете и че е много лесно от както съм в ЛФС,мисля че са вече 4г. съм видял не повече от 5-6 читави сървъра,а за тоа време са пускани стотици!
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? EmptyЧет 3 Апр 2014 - 17:13

Един сървър колко слота има? 20-30? Значи е предостатъчен, като се има в предвид, колко от играчите са активни и колко са в S2 : )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?   Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Наистина ли има само 1 пуснат сървър в локала ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Има ли наистина такова нещо?
» Racing Challenge - съживяване на локала
» Сървър?
» Сървър за z28
» Сървър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: