Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 дривинг(гт)

Go down 
+6
Unlimited
Stoyancho0o
Drifter_99
Yasen
radoslav
kar4o
10 posters
АвторСъобщение
kar4o
Нов потребител
Нов потребител
kar4o


Брой мнения : 24

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyВто 9 Сеп 2014 - 22:53

Здравейте и от мен искам да подам оплакване срещу сървара:driving[gt] и по точно към хостера питам го от 3часа защо ми няма колата тои се прави на ударен а пише на другите преди малко един полицай почва да ме гони [cop]Makaveli  (не ме е засичал за скорост но така е решил тои )
почвам да му бягам и го питам защо ме гониш тои не ми отговаря на 2-ро ниво ме удря с 250 в мантинела .. казвам му това отива при иdjani(хостера) той ми вика аз говоря с него прави квото искаш после отивам спирам до него и ми вика махни се или ше те кик аз не се махнах през това цялото време хостерат се прави че е афк след 5 секунди сам кик по предтекст че преча на полицай влизам и питам защо съм кик тои пак се прави че го няма това беше историята ми мерси за вниманието Smile
Върнете се в началото Go down
radoslav
Нов потребител
Нов потребител
radoslav


Брой мнения : 2

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyВто 9 Сеп 2014 - 23:02

Ей , сладурано , аз съм въпросния МАКАВЕЛИ ;) Ся искаш ли да поясня , че не ти отговорих нарочно след като ме пита , защото те гоня, не си говорим, нали ? А после бях пуснал радара , а ти стоеше зад мен и пречиш да засичам другите. Предупредих те един път да се махнеш или ще бъдеш кикнат, не го направи , казах ти го втори път - пак не мръдна. А ти не си ли видя причината да бъдеш изгонен от сървара ? ПРЕЧИ НА ПОЛИЦИЯТА ! Айде лягай да спиш и не се притеснявай за мен Smile
Върнете се в началото Go down
kar4o
Нов потребител
Нов потребител
kar4o


Брой мнения : 24

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyВто 9 Сеп 2014 - 23:05

От кога пък не си говорим да питам аз ?
Върнете се в началото Go down
radoslav
Нов потребител
Нов потребител
radoslav


Брой мнения : 2

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyВто 9 Сеп 2014 - 23:14

+тва забравих да добавя , че ти си мислиш , че те гоних за превишена скорост. Оо не , не аз дрифтих на пътя и не аз бях този който се въртя в тревите от губене на контрол Smile И току що засякох колата за същото разстояние да съм двигнал НАЙ-МНОГО 220 ... сега като я засякох вдигна 202... не 250 брат, аз на цялата права развивам толкова
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 1:29

Запазвайте .mpr повторение за такива спорове. Така е най-добре, защото си личи кой е в грешка. Така може да спорите докато не се уморите : )
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 10:30

Crazy Давай повторение..
П.П И не е дривинг(гг), а Driving[GT]! OMG!
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 10:56

Я да влезна малко и аз в тоз панаир.

Проблема ми е описан в темата на сървъра. Искам нещо да се направи по въпроса,главния админ да ми отговори какво нередно съм направил(не ми е за бан-а,не влизам в този сървър;въпроса е принципен). Също така искам да попитам Джани защо си мисли,че е над всички и пише като the boss дривинг(гт) 1228249025
Върнете се в началото Go down
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 14:14

Аз проблеми с Алиджан нямам, но с админа [GT]Simple-големи. Караме в колона и въпросния [GT]Simple кара пред мене, а зад мене още 5, 10 човека, намаляме на Blackwood преди двата легнали полицая, и 10 човека зад мене ме удариха и стана верижна катастрофа, и Simple почна да ме обижда "ти тъп ли си; научи се дакараш" а той 100 % преди да разбере какво е станало почва да обижа..какви са тия админи нз...
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 16:32

Интересно защо мен не ме кикват или банват, ами точно вас. Карайте си нормално или дори и да превишавате, внимавайте. Всички карат все едно ги гонят да ги жигосват. Мен са ме киквали единствено като почна да нареждам някой, след като ме е блъснал... От всички оплаквания тук, единствено на Ивелиан съм склонен да вярвам, тъй като той кара доста добре и не прави проблеми. Само не разбрах за какво са всичките тия филми...
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 16:46

Ти нали нямаш проблем,що се месиш?
Върнете се в началото Go down
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 17:47

Абе @Stoyancho0o на тебе нещо много голяма ти стана работата ?
За кой се помисли че ще определяш кой къде да пише ?
Във форума всеки е свободен да пише където си иска, не си позволявай да определяш кой къде да пише и какво да пише!
Почваш да ми лазиш по нервичките!
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 10 Сеп 2014 - 22:16

Да съм казал на някой къде да пише?
А и защо реши,че ми е станала голяма работата? Нищо кой знае какво не съм написал. Имаш ми фейсбука,пиши там ако има нещо.
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyЧет 11 Сеп 2014 - 11:02

Ако си мълчиш или си караш като хората никой нищо няма да ти прави.. Е Ивелиан примерно си цъка спокойно нищо лошо не съм видял от него.... Дори и Towtruck беше... От 50-60 човека примерно 4-5 все са недоволни.. защо така иди го разбери.. Не се правя на бос..Това не е мафия! Това е игра, всички сме играчи..Аз не банвам много, но като се изнервя почвам.. Баннах те аз! Аз те баннах, защото симпъл те кикна не помня точно за какво беше и ти влезе и написа ''Защо ме кикнахте'' ''мангали''... Е как да не те банна това е обида спрямо екипа на круиза Smile
С никой не съм се заяждал.. Ако случайно някой се заяде с мен тогава вече работата е друго, защото ти влизаш още първият път и не знам какво ти стана и почна ми тоя круиз еди си какъв ми това не ми харесва това не е хубаво... Чакай, виж! Ако не ти харесва има един бутон ''Напусни'' цъкаш го Smile И много ми е чудно защо като банна някой ми влиза в друго ацц и ми вика ''ънбанни ме''... Като се научите ще ви ънбанна.. Но няколко човека така съм ги ънбанвал защото ми стана гадно пичовете са сгрешили веднъж давам им втори шанс! Diamond Security ми трябва защото му изчезнало FXR-то.. Като го видя ще му го дам, защото ако спре тока и не се сейфат като хората user-ите.. Smile Поздрави
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyЧет 11 Сеп 2014 - 12:01

Нито съм ти се заяждал,нито съм писал в сървъра какъв е и що е.Ти поиска да ме направиш админ,но условието ти беше да взема някой си в отбора. Спирам да пиша,да не изкарате пак мен виновен.
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyЧет 11 Сеп 2014 - 12:29

Stoyancho0o написа:
Нито съм ти се заяждал,нито съм писал в сървъра какъв е и що е.Ти поиска да ме направиш админ,но условието ти беше да взема някой си в отбора. Спирам да пиша,да не изкарате пак мен виновен.
ROFL хахаа и ти ко? каза добре да идва ROFL Шегувах се Wink
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyЧет 11 Сеп 2014 - 12:53

Ама ти сериозно си нагаждаш историята както е добре за теб..
Върнете се в началото Go down
CrAzYy
Нов потребител
Нов потребител
CrAzYy


Брой мнения : 25

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 1 Окт 2014 - 0:35

Да не пускам нова тема, ще се оплача тук... Значи излизам от пита и да завия на ляво след пита на астон гранд прикс и един от играчите oLx ме блъсна с голяма скорост и докато му напиша какво прави, и да плати... дойде полицая Д.Томчев и ме глоби, че съм спрял по средата на пътя и за фарове, за фароовете съм виновен, но ония ме натресе и аз просто докато му напиша и ме глоби, отказах да платя щото не съм виновен, че oLx ме бутна и то не за първи път и всичките пъти бяха нарочно... и след тва глобата беше 600 и влезнах в пита да си оправя колата и ме глоби 5К.... за нищо !
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 1 Окт 2014 - 0:59

Да бяха ченгетата такива само в симулатора, щеше да е Рай! Свиквай, такъв е живота. Пий една студена вода и забрави. И без това с тея 5к и дъвка не можеш си купиш.. xD
Върнете се в началото Go down
CrAzYy
Нов потребител
Нов потребител
CrAzYy


Брой мнения : 25

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyСря 1 Окт 2014 - 10:05

Yasen написа:
Да бяха ченгетата такива само в симулатора, щеше да е Рай! Свиквай, такъв е живота. Пий една студена вода и забрави. И без това с тея 5к и дъвка не можеш си купиш.. xD
Прав си, ама не беше чесно колко пъти му писах да го види, че кара на майната си тоя и се забива в мен и никой нищо а той като ме блъсна за пореден път аз го изядох ... No Comment Read Prod път и тея 5к съм ги събирал цели 2-3 мин LOL
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyНед 5 Окт 2014 - 10:22

Ще го имам в предвид!
Върнете се в началото Go down
zakaruny
Нов потребител
Нов потребител
zakaruny


Брой мнения : 38

дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) EmptyНед 23 Авг 2015 - 12:57

А бе дет вика да си мълчиш и караш, прочетете ми оплакването, после ми говорете за спокойно каране OMG!
Върнете се в началото Go down
http://bgalfacruise.alle.bg/
Sponsored content





дривинг(гт) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дривинг(гт)   дривинг(гт) Empty

Върнете се в началото Go down
 
дривинг(гт)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как да си отворя портовете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: