Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Проблем с GTA:SA

Go down 
АвторСъобщение
DriftStyleAlex
Нов потребител
Нов потребител
DriftStyleAlex


Брой мнения : 6

Проблем с GTA:SA Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с GTA:SA   Проблем с GTA:SA EmptyСря 14 Яну 2015 - 22:32

Хора ако имате време ми помогнете. Имам много гаден проблем с ГТА:СА както виждате заглавието, затова ако някой знае как да го оправя да каже. Та проблема е следния, пуснах джитиато да се инсталва и го остайх, щото тряя ше да ида до брачед ми. Връщам са с флашка да му записвам някъф драйвър на нвидиа ии виждам играта почти готова (Става въпрос за GTA:SA Hoodlum), та влезнах в мозилата да тегля драйвара и нещеш ли компа ми спря ей тей. Пускам аз компа отивам на играта бъгва ! Опитвам са да я унинсталирам и ми излиза това : [url=[You must be registered and logged in to see this image.]][You must be registered and logged in to see this image.][/url] натискам ''ок'' или хикса иии излиза това [url=[You must be registered and logged in to see this image.]][You must be registered and logged in to see this image.][/url] и пак натискам ''ок'' или хикса и нищо не става след туй. Ако някой има решение да каже плс спешно е не ми се преинсталва компа ! Благодаря ви предварително. Smile
Върнете се в началото Go down
 
Проблем с GTA:SA
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем с LFS 0.6B
» Проблем!
» ПРОБЛЕМ
» Проблем с LFS
» проблем с 0.6е

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други игри :: Още игри...-
Идете на: