Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net

НачалоИндексРегистрирайте сеВход

Share | 

Дискусия около редица необикновенни състезания

Go down 
АвторСъобщение
Stoyancho0o
Редовен
Редовен

Брой мнения : 486

ПисанеЗаглавие: Дискусия около редица необикновенни състезания   Съб 14 Мар 2015 - 12:25

Човек се учи от грешките си,но Сармата не е човек очевидно Laugh
Преди няколко дни в главата ми се появи идея за направата на нещо по-различно и пускам тази тема,за да видя дали ще се съберем достатъчно желаещи.
В какво се състои:
Рали състезание,отсечки на асфалт,макадам и смесени. При записване всеки записва двама играчи - пилот и навигатор. На всички навигатори ще се изпратят предварително подготвени файлове,указващи самото трасе. Всеки екипаж говори в скайп (или се прави обща дискусия,това ще се обмисли допълнително)като навигатора прави каквото трябва указва пътя на пилота. Всички сте гледали онборд от рали,знаете за какво говоря.

Не ми се вярва,че ще се получи нещо,но все пак ми се иска да опитам.
Върнете се в началото Go down
trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ

Брой мнения : 173

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Съб 14 Мар 2015 - 12:39

Добра идея но от навигатор надали има смисъл.. не е чак толкова трудно да се запомни трасето (говоря в лфс) а не в реалния живот.
http://www.flickr.com/photos/116384738@N08/
Stoyancho0o
Редовен
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Съб 14 Мар 2015 - 13:05

Имам го предвид,ще стане като hillclimb challenge,просто по този начин самия формат ще е по-интересен
alexmarev
Администратор
Администратор

Брой мнения : 370

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Съб 14 Мар 2015 - 13:22

По интересно ще е ако трасето не се знае, и така ролята на навигатора не се обезсмисля...аз съм с две ръце ЗА, и евала за идеята.

________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] | [You must be registered and logged in to see this link.]| [You must be registered and logged in to see this link.]| [You must be registered and logged in to see this link.]
Stoyancho0o
Редовен
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Съб 14 Мар 2015 - 13:25

Недомислено е още,може и така. Трасето се слага в сървъра,а той се пуска 30 минути преди самото състезание,като на него не се кара. Само и единствено навигатора да знае пътя.
Не съм измислил всичко още.Видя ли,че има желаещи ще напиша и правила.
trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Съб 14 Мар 2015 - 16:31

и аз съм за! така както Алекс каза.
Stoyancho0o
Редовен
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Чет 19 Мар 2015 - 19:19

Giles направи един трейлър на шампионата/състезанията,за което много му благодаря!
Гледайте го,заслужава си.Пък не се знае,може и да ви вдъхнови да участвате...

trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   Чет 19 Мар 2015 - 20:21

Ееее избихте рибата с тоя клип Laugh много добро Giles с сигурност аз съм за и ще участвам!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия около редица необикновенни състезания   

Дискусия около редица необикновенни състезания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: