Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изключване на компютъра по време на игра

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ex7r3mE
Нов потребител
Нов потребител
Ex7r3mE


Брой мнения : 22

Изключване на компютъра по време на игра Empty
ПисанеЗаглавие: Изключване на компютъра по време на игра   Изключване на компютъра по време на игра EmptyСъб 13 Юни 2015 - 12:08

Здравейте имам голям проблем с играта Live for Speed играя играта от 2-3 години, но до сега не се бях сблъсквал с този проблем.Значи да речем влизам в играта и след 15-20 минути компютъра просто
изключва.. проблема го имам само и единствено с тази игра в другите игри всичко е наред дори преинсталирах компютъра само заради това, но пак е така.. някакви идеи някои да има?
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Изключване на компютъра по време на игра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изключване на компютъра по време на игра   Изключване на компютъра по време на игра EmptyСъб 13 Юни 2015 - 20:26

Следи си температурите на процесора и видеото. Някои компютри имат вградена защита и при определени градуси изключват. Най-добрата програма за тази цел е Everest. Ако искаш да го тестваш дали става при голямо натоварване си изтегли OCCT. Много добра програма, която натоварва видеото (и/или процесора) равномерно и можеш да следиш температури и други характеристики.
Върнете се в началото Go down
 
Изключване на компютъра по време на игра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цветен екран по време на игра
» Проблем с компютъра
» Време е за едно Хай! :)
» Eдноядрен или двуядрен ми е компютъра
» От колко време играете LFS ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: