Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Малко FPS при нов компютър

Go down 
+4
star94
minitek
Zicker
Ex7r3mE
8 posters
АвторСъобщение
Ex7r3mE
Нов потребител
Нов потребител
Ex7r3mE


Брой мнения : 22

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyВто 23 Юни 2015 - 20:44

Здравейте закупих си нов компютър със следните характеристики : RAM: 8 GB HDD: 2000 GB ПРОЦЕСОР: INTEL CORE I3-3220 3.3 GHz 3MB ВИДЕО КАРТА: NVIDIA GeForce GT 610 2 GB.
Принципно съм супер доволен от машинката и не ми прави никакви проблеми освен този които написах в заглавието значи при игри като лфс цс 1.6 държи фпс 40-50-60 и не само те почти всички игри с изисквания като тях...Няма никакъв лаг насичане забиване и такива глупости просто фпс-то е малко като за тези характеристики (не са супер големите и геймърските), но все пак са прилични мисля, че поне на лфс трябва да държа 100-200.Ако някои знае или има идея от какво е моля да сподели Smile
Върнете се в началото Go down
Zicker
Създател
Създател
Zicker


Брой мнения : 153

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyВто 23 Юни 2015 - 21:43

В Nvidia Control Panel-а ти трябва да имаш настройки за тези неща. Натисни на иконата на лфс десен бутон и виж дали ти пише ей това което на мен го има: [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Ex7r3mE
Нов потребител
Нов потребител
Ex7r3mE


Брой мнения : 22

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyВто 23 Юни 2015 - 22:00

Не ми ги пише на теб ти ги пише щото си с 2 видео карти.Други идеи?
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyПон 29 Юни 2015 - 23:27

Той няма две видео карти. Процесора има вградено видео. Отделно има и външна видео карта. Същото е при тебе.
Върнете се в началото Go down
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyВто 30 Юни 2015 - 4:27

От какво значение е ? Laugh
Нали след 60fps останалото са само цифри, нищо друго не се променя.
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
А.Атанасов
Нов потребител
Нов потребител
А.Атанасов


Брой мнения : 96

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyПет 14 Авг 2015 - 12:43

Здравейте,и аз съм с нов лаптоп с 4GB RAM 1000GB HDD 2GB Video Nvidia GForce 840M Pocessor Intel Core i3 2.5GHz и ми върви 60-100 фпс уш махнаш ограниччението на фпс но ... в NVIDIA Control Panel моето е друго
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyПет 14 Авг 2015 - 15:23

Как може да очакваш повече FPS с такава видео карта (то даже не е и карта, ами чип) и процесор от ниския клас на i-сериите?
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyПет 14 Авг 2015 - 17:19

Цъкаш Set PhysX Configuration и от там избираш да работи само на Nvidia GeForce 840M.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Striker
Модератор
Модератор
Striker


Брой мнения : 264

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyСъб 15 Авг 2015 - 12:43

Би трябвало като включиш захранващия кабел (зарядното), автоматично да се включи Nvidia GeForce 840M, но при някои игри не го прави и можеш ръчно да го включиш
а и ако не си включил захранването няма да работи Nvidia GeForce 840M ако си с 2 видео карти
не очаквай кой знае какво от тази конфигурация все пак е лаптоп.
Върнете се в началото Go down
admantine
Нов потребител
Нов потребител
admantine


Брой мнения : 1

Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър EmptyВто 10 Яну 2017 - 3:57

купих си нов компютър 4 ядрен intel pentium 4 3.00 ghz video ATI REDEON 831 MB RAM 2 GB
и ми вари с 40 50 фпс и ми върши работа Laugh Laugh Laugh
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малко FPS при нов компютър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко FPS при нов компютър   Малко FPS при нов компютър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малко FPS при нов компютър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нов Компютър
» Нов Компютър
» С каква марка компютър сте ?
» Продавам компютър
» Препоръчайте компютър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: