Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Продавам Battlefield 3 и Battlefield 4 за PC

Go down 
АвторСъобщение
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Продавам Battlefield 3 и Battlefield 4 за PC Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Battlefield 3 и Battlefield 4 за PC   Продавам Battlefield 3 и Battlefield 4 за PC EmptyПон 27 Юли 2015 - 20:28

Здравейте! Ако има любител на shooter игрите и иска да си вземе на евтино такива игри е на правилното място!
Продавам акаунт в платформата Origin, в който има Battlefield 3 и Battlefield 4 също така и Fifa 15 (demo). BF3-Ката е играна 20 часа, а 4-ката дори не е пускана.

Причината, по която продавам акаунта е, че имам друг, в който също имам BF3,BF4, Но и BF Hardline и този профил ми е непотребен Smile

Цената която търся за игрите (BF3,BF4,Fifa 15 (demo-free)) е 30лева (лек коментар за познати), защото двете игри струват по 20 долара общо прави 40 долара, а това обърнато в левове е около 71 лева. Както казах на познати лек коментар.

Плащане: Плащането може да се извърши по два начина - Cashterminal (директно в Steam акаунта ми) или предаване на лично (за тези, които са от Варна)

Контакти: Skype: Djani_9892

Върнете се в началото Go down
 
Продавам Battlefield 3 и Battlefield 4 за PC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Battlefield 3
» Продавам!!!! г27
» Продавам :->
» Продавам код
» Продавам ,Trust 25 лв.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Продавам/Купувам-
Идете на: