Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Продавам Logitech G27

Go down 
+4
minitek
Sladurcho25
zakaruny
nikriss
8 posters
АвторСъобщение
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyЧет 11 Фев 2016 - 14:13

Здравейте продавам си G27мицата, защото нямам време за нея .. Волана е ползван буквално 1 седмица колкото да превъртя Гран турисмо 6 и да след това ми писна. По хубаво някой да го ползва от колкото да събира прах в кутията . Волана няма козметични и хардуерни забележки ! Цена 450лв може и да сваля малко !
http://olx.bg/ad/logitech-g27-volan-900-gradusa-ID5NDle.html
Върнете се в началото Go down
zakaruny
Нов потребител
Нов потребител
zakaruny


Брой мнения : 38

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПет 12 Фев 2016 - 22:42

супер е баце, мноу пари са за мен и ня от къде ги извдя, все пак ти пожелавам късмет ..
Върнете се в началото Go down
http://bgalfacruise.alle.bg/
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПет 12 Фев 2016 - 23:14

Благодаря братле.
Върнете се в началото Go down
Sladurcho25
Нов потребител
Нов потребител
Sladurcho25


Брой мнения : 59

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПет 19 Фев 2016 - 11:35

Това ли измисли "събирало прах" просто кажи че Logitech G25-27-29 се дънят на новите игри 2015 нагоре затова са луднали от 2016 да си продават точно тези модели  аре за 29 вероятно там калибровката може и да работи понеже има Софтл.на Win 8 за 10 не знам тъи като  ,а  G25 е старо старо  цената му е не повече от 150-200 лв,то работи на OC до WIN 7 до 2014 Игри
(Need For speed Rivals не съм сигyрен мисля че да , за The Crew  може би да  ,a в края на 2015 има нов UPG след това повечето хора започват да плачат че :не само за тази игра а за всички нови Racing
Ето тука е уловката,пропусна да кажеш че ключа вече не ти е активен  тоест  Deadzone,съединител и продаваш всичко.
Продаваш го защото не може да ти подържа   е като дръпнеш драйвера за WIN 10  ( 64bit)  работи но донякъде
Предлагаш го на такава цена защото всичко му работи,знам от опит понеже вчера ми дадоха за тест такова  дръпнах си software зa win 10 (64 bit)

Грешка може и да не се отнася  само тази марка ,а и за новите кормила излезли от 2015г.,понеже чета,че и за други не им функционирали игрите


Cheers  Cheers  Cheers


Последната промяна е направена от Sladurcho25 на Пон 22 Фев 2016 - 7:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikriss
Начинаещ
Начинаещ
nikriss


Брой мнения : 161

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyСъб 20 Фев 2016 - 17:01

Хахаха евала, ти ме разби :ДД
Този волан не съм го ползвал на компютър, няма как да знам дали съква на други игри, играл съм само гран турисмо. Каква теза само, ти ме уби :Д
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyНед 21 Фев 2016 - 18:39

Sladurcho25 написа:
...
Мой, воланите са главно предназначени за симулаторни игри като LFS, Asetto Corsa, rFactor и др. Няма как да очакваш пълно удоволствие от аркадните игри, които ти изброи. Не очаквай също съединител, нормален FFB и т.н. От софтуерна гледна точка не мога да кажа нищо. Вероятно си разучил и може би си прав донякъде, но не очаквай че Logitech няма да изкарат драйвери и за Win 10.
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyНед 21 Фев 2016 - 20:38

nikriss написа:
...Каква теза само, ти ме уби :Д

Той цяло съчинение-разсъждение си направи, с малко изкривяване на факти и художествена измислица...ама като цяло не повече от "Мн.добър 4,50".
Успех с продажбата на волана и не се влияй от такъв тип изказвания.
А колкото до пича, който смята, че волана струва "не повече от 150-200 лв", да провери в eBay колко им е продажната стойност(без значение нов или втора ръка). Logitech няма да си вкарат такъв "таралеж в гащите" като не поддържат продуктите си за новите системи на пазара. Линковете от google резултати, които си постнал, до колкото разбирам са от хора които преди час са разбрали какво е това компютър и са решили да си купят волан или на търг в кварталния аукцион са го взели за 20$. В крайна сметка проблеми има със абсолютно всеки продукт на пазара, но има и решения по тези въпроси. Не смятам, че това което си написал е адекватно, още повече в тема, в която момчето продава конкретния волан.

Със здраве. Cheers
Върнете се в началото Go down
Sladurcho25
Нов потребител
Нов потребител
Sladurcho25


Брой мнения : 59

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПон 22 Фев 2016 - 7:32

за 20$ ти луд ли си ,няма никъде такава цена ,аз го взех за 200 лв а ,не 500 Cheers Cheers  Не е  така аз все пак   подкарах съединителя ,но при  повечето игри не  работи ,NFS Rivals като вляза вътре менютата почват да се превъртат ,докато не дръпна usb кабела  на кормилото, за да мога да е играя ,все пак съм доволен въпреки че е стар модел кормилото,но да има си бъговете взависимост от Software Cheers Cheers Cheers
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПон 22 Фев 2016 - 15:12

Не хвана иронията за 20-те долара, но както и да е. Това че ти сменя менютата в играта е защото си завил на една страна с волана или натискаш нещо...това е така още от първите NFS които съм играл с волан, и в частност NFS:U2. Това е като алтернатива за това как сменяш менютата с джойстик.
Върнете се в началото Go down
Sladurcho25
Нов потребител
Нов потребител
Sladurcho25


Брой мнения : 59

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПон 22 Фев 2016 - 17:53

Да значи когато заредя NFS  Rivals кормилото e заключено.Менютата се превъртат като издебна момента натискам Enter влизам и почвам да играя с клавиатура  ,a когато избера настройки не виждам от къде да си наглася кормилото тъй като  то не функционира и като за капак само да   натисна съединител-  менютата пак откачат .Някаква идея как да го поправя това
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyПон 22 Фев 2016 - 22:41

ЦЪК

Това което научих от това видео е че или копието на играта ти е бъгаво и трябва да инсталираш ново. Другото е че можеш да решаваш временно проблема с комбинацията Alt+Tab...просто сменяш прозорците и после пак се връщаш в играта. Аз лично нямам опит с тази игра, затова сам трябва да пробваш кое ще работи при теб.
Върнете се в началото Go down
Sladurcho25
Нов потребител
Нов потребител
Sladurcho25


Брой мнения : 59

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyВто 23 Фев 2016 - 9:51

Знам  правил съм го работи до някъде
но при влизане на играта киормилото е заключено това значи че нещо не работи
Версията e  купена от тука
https://www.g2a.com/need-for-speed-rivals-origin-cd-key-eu.html
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyВто 23 Фев 2016 - 12:28

minitek написа:
Sladurcho25 написа:
...
Мой, воланите са главно предназначени за симулаторни игри като LFS, Asetto Corsa, rFactor и др. Няма как да очакваш пълно удоволствие от аркадните игри, които ти изброи. Не очаквай също съединител, нормален FFB и т.н. От софтуерна гледна точка не мога да кажа нищо. Вероятно си разучил и може би си прав донякъде, но не очаквай че Logitech няма да изкарат драйвери и за Win 10.

Най-правилното мнение.

Конфуций, каквито и теории да развиваш, високите класове волани не стават за подобни игри, каквито и настройки да се опиташ да направиш, дори при закупена игра.Както каза @minitek, ако искаш да изпиташ удоволствие от играта и работата с волана, по-добре се насочи към симулаторните игри посочени по-горе от него.

Също така да попитам.Тези игри с волана закупен от тази тема ли ги играеш? Защото ако не е така, доста излишни мнения се трупат в темата на момчето.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Sladurcho25
Нов потребител
Нов потребител
Sladurcho25


Брой мнения : 59

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyСря 24 Фев 2016 - 19:40

Аз съм го коментирал ,отговорили са ми.Доволен съм от въпросите ,затова спрете да разтягате локуми и оставете момчето да си продава стоката
LOL LOL LOL LOL LOL Cheers Cheers Cheers
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyЧет 25 Фев 2016 - 11:31

Единственият, който разтяга локуми в тази тема, си ти. На практика казваш едно и също нещо с различни думи.
Sladurcho25 написа:
...при влизане на играта киормилото е заключено това значи че нещо не работи...
Това, че воланът е заключен не значи, че нещо не работи. При някои игри е програмирано, когато си в менюто да е заключен. За пример мога да дам Assetto Corsa и Project C.A.R.S. Отключва се едва когато влезеш в някакъв режим на каране, било то Practice, Quick Race, Hotlap и т.н.
Върнете се в началото Go down
EmchoY
Начинаещ
Начинаещ
EmchoY


Брой мнения : 130

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyСря 20 Апр 2016 - 21:21

само шифтъра продава ли се? ако да, кви пари Laugh
Върнете се в началото Go down
SMIRTOKI
Нов потребител
Нов потребител
SMIRTOKI


Брой мнения : 3

Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  EmptyСря 21 Дек 2016 - 13:16

Още ли се продава?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Продавам Logitech G27  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Logitech G27    Продавам Logitech G27  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Продавам Logitech G27
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Волан Logitech g25 + подарък джойстик Logitech attack 3
» Продавам Logitech G27
» Продавам Logitech g25
» Продавам Logitech G25
» Продавам Logitech G25

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Продавам/Купувам-
Идете на: