Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Питане относно Logitech G27

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
BaTNAsK0
Нов потребител
Нов потребител
BaTNAsK0


Брой мнения : 20

Питане относно Logitech G27 Empty
ПисанеЗаглавие: Питане относно Logitech G27   Питане относно Logitech G27 EmptyНед 20 Ное 2016 - 20:55

Здравейте! От 2 дена имам волана и имам няколко питания. Първо, аз съм с windows 8.1. Това добре ли е, смисъл работят ли правилно драйверите и самия волан на този Win, тъй като за пръв път се докосвам до волана и не знам как точно трябва да работи ( според мен сега всичко е ОК)? Относно настройки, гледам клипове от ютюб. Нооо много ми е странно, до сега дрифта с мишка смея да твърдя, че се справях доста добре, обаче сегаааа тъмна Индия, чак не виждам светлина в тунела Laugh
Благодаря, предварително!
Върнете се в началото Go down
Alfa Romeo
Нов потребител
Нов потребител
Alfa Romeo


Брой мнения : 23

Питане относно Logitech G27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Питане относно Logitech G27   Питане относно Logitech G27 EmptyЧет 9 Фев 2017 - 17:48

BaTNAsK0 написа:
Здравейте! От 2 дена имам волана и имам няколко питания. Първо, аз съм с windows 8.1. Това добре ли е, смисъл работят ли правилно драйверите и самия волан на този Win, тъй като за пръв път се докосвам до волана и не знам как точно трябва да работи ( според мен сега всичко е ОК)? Относно настройки, гледам клипове от ютюб. Нооо много ми е странно, до сега дрифта с мишка смея да твърдя, че се справях доста добре, обаче сегаааа тъмна Индия, чак не виждам светлина в тунела Laugh
Благодаря, предварително!

Всичко си работи както трябва, имаш настройки от играта също. Bounce
Върнете се в началото Go down
 
Питане относно Logitech G27
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Питане относно ONLINE MOD
» Относно Logitech driving force gt
» Относно подписа
» Относно Скиновете
» Относно волан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Помощ-
Идете на: