Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да решим проблема с играта на Уин7

Go down 
+95
stefcho651
Zipp0
didok
luboslav5
Jerremyx
tedo43
kashkavalich
r0shLio
ShadowBG
Th3MickeyBG
vladko77
slavi1234
strelata
free_drift
radoooyo
nokiac300
Rado_Drift
ivelin0047
Vulcheeev
Dellux
scroller
dimaka1991
Pitbula13
galskain
Unlimited
marin111
AspirinCho
oleleff
xaust041
Borko2000
kosko98
Jordanowski
I Love Lfs
JustHonda
NborNSH
kosi421
FolloweR
Pionner
Nikolai Belchev
B34RZ0R
addidas12351
wladi01
GRedy
eimas128
kikosss
CeciiChaa
hibert
smile096
hris4uu
branko123
nikriss
free_dirt2
gogoftw
Zagorkata
Neskuik
just*player
yannis
ivanivan123
Goofy95
0utwalz
Spirit
vankatabg55
Ventspils
free_drifts
OxEdaN2
mertcho
Trevi4ko
dakataa980
JDMWorks
chiko
salamsalam
poikol
y0Ji
krusteww_
BgViko
KpuCk0
pu6olin
I'm King
iliikata
Daytona
hgpanayotov
BuRn0u7
James0nn
scorpi1998
BoRk0o
noobcho
MattDrift
dikey92
rogueman
Dr1f73R
s7oil
BaceOne
БоМбАтА
Yasen
Acord
99 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
hgpanayotov
Нов потребител
Нов потребител
hgpanayotov


Брой мнения : 7

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyЧет 21 Юни 2012 - 12:35

Отключих я ( благодаря ) сега пък не иска да ми зарежда колите :Х
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyЧет 21 Юни 2012 - 13:54

Не я пускай от unlocker-а, а от обикновената икона на LFS - "LFS.exe"
Върнете се в началото Go down
hgpanayotov
Нов потребител
Нов потребител
hgpanayotov


Брой мнения : 7

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyЧет 21 Юни 2012 - 15:38

Еми от там я пускам и не ми ги зарежда колите от S2 :(
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyСъб 23 Юни 2012 - 18:58

Щом значи,погледни на 1-вата страница на тази тема,направи всичко по дадения начин,след това отново с ънлокер (отвори,пиши лиценз и парола,затвори го и влез в LFS.exe )
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
iliikata
Нов потребител
Нов потребител
iliikata


Брой мнения : 4

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 10:06

Здравейте отново ! Така направих го това , но цъкам си игра в мрежа , покажи списъка със сървъри и ми изписва game паролата не съвпада , а пък имам колите и пистите и не знам как да го оправя ;x;x;x
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 10:50

IP Patch сложиш ли си ?
Върнете се в началото Go down
iliikata
Нов потребител
Нов потребител
iliikata


Брой мнения : 4

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 11:08

ами имам го . нали като го отворя и само цъкам пач и е готово?
Върнете се в началото Go down
iliikata
Нов потребител
Нов потребител
iliikata


Брой мнения : 4

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 11:12

да в папката на играта е но като го отворя и цъкна пач от долу каде е празното място ми исписва nothing pached и под това done мисля че е от пача незнам за това ви моля за помощ Smile


Последната промяна е направена от iliikata на Нед 24 Юни 2012 - 12:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
I'm King
Редовен
Редовен
I'm King


Брой мнения : 614

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 12:11

LFS Дедикейтед хост е за хостване на сървари,твоя проблем е породен от това,че си с крак!Влизаш в играта "игра в мрежа" > "Влез в определен хост" и след това попълваш данните,следователно Ip,порт и ако изискв сървъра и парола,дано да съм ти помогнал! Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net/
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 12:16

Не е от това. Деди хост е ако ще правиш сървър. IP Patch-а в папката на играта ли е ?
И гледай да не правиш двойни постове. Ако времето между 2-те ти мнения е малко, няма нужда да правиш второто, можеш просто да си промениш първото. Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyНед 24 Юни 2012 - 13:47

Всичко си направил,както трябва,но не влизаш по правилният начин в играта,направи точно това,което е казал колегата I'm King
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
pu6olin
Нов потребител
Нов потребител
pu6olin


Брой мнения : 1

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 6 Юли 2012 - 8:48

Burn Acord,
Да си жив и здрав ,много ми помогна с това прекрасно обяснение за уин 7.От два дни се мъча с клипчета от нета и не ставаше.Сега всичко е на 6.БЛАГОДАРЯ!!!
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyСъб 14 Юли 2012 - 14:15

Да,да добре Крис я изчисти леко темата че не се научиха да пишат на 1 пост ....
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyСъб 14 Юли 2012 - 14:39

Каквото беше излишно го махнах, макар, че се разбрахме да не чистим. Хубаво е тези постове да останат, защо сте разрешили повече от проблемите на Windows 7. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
BgViko
Нов потребител
Нов потребител
BgViko


Брой мнения : 12

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyСъб 14 Юли 2012 - 19:06

аз имам проблем без да исках за да копирам кода натиснах x+v и кода се изтри и са нямам код някой знае ли как мога да го възтановя пишете на скайп - viko_982
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyВто 17 Юли 2012 - 12:41

Значи има едно решение на твоя проблем Вико , имаш проблем съответно ме намираш ти , нямам аз проблем за да те търся !!!
Върнете се в началото Go down
krusteww_
Нов потребител
Нов потребител
krusteww_


Брой мнения : 2

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПон 23 Юли 2012 - 17:50

Здравейте колеги! Проблема ми е такъв - ънлоквам играта сичко точно обаче като му дам примерно на един играч не ми зарежда пистите от S1 и S2 (колите също - само демотата ги има ) не съм от най - новите в занаята обаче взех нов лаптоп ( Уин7 Про 64 бита Scratch..hmm ) и днес като реших да я поиграя пак ето какво стана дайте съвети че нещо не е добре работата! :pale:
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyВто 24 Юли 2012 - 1:08

Ти урока видя ли го ? Ако не си съветвам те виж го следваш стъпките и си ОК , така ако не ти се получи намираш ме на скайпа ми който се намира в профила ми цъкаш ми на картинката и го намираш някаде отдоло , айде подрави Smile
Върнете се в началото Go down
krusteww_
Нов потребител
Нов потребител
krusteww_


Брой мнения : 2

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyВто 24 Юли 2012 - 14:15

Оправена благодарение на колегата Acord! Cheers
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 10 Авг 2012 - 0:49

сичко ънлоквам и като дам на мултиплеар не мога да играя на С1 и С2 пистите (дава ми ги в сиво)
Върнете се в началото Go down
y0Ji
Нов потребител
Нов потребител
y0Ji


Брой мнения : 2

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 10 Авг 2012 - 2:02

Правя всичко , каквото пише тука , но пак не става ? някой да ми хелпне No Comment
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 10 Авг 2012 - 12:48

След като си направил тва тука ЪНЛОКВАШ на ново с ново име и парола
Върнете се в началото Go down
y0Ji
Нов потребител
Нов потребител
y0Ji


Брой мнения : 2

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 10 Авг 2012 - 14:10

Готов сам , благодаря ти много Smile
Върнете се в началото Go down
Acord
Изгонен
Изгонен
Acord


Брой мнения : 178

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 10 Авг 2012 - 14:13

Поредния оправен , Крис искам тая тема да лъсне махни ги тея постове дето са ненужни че докато открия кой къде е драскал ми се схваща ръката !!!
Върнете се в началото Go down
poikol
Нов потребител
Нов потребител
poikol


Брой мнения : 7

Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 EmptyПет 10 Авг 2012 - 15:10

Много, много Благодаря!Върви идеално! Cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да решим проблема с играта на Уин7   Как да решим проблема с играта на Уин7 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как да решим проблема с играта на Уин7
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 2 Проблема
» Проблеми на уин7
» Как се отключва лфс на уин7
» Кажете как решихте проблема си!
» Rims manager

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Уроци-
Идете на: