Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дизайн.

Go down 
+10
TUBORG
Johnsword
Young Khalifa
illest_kid12
Pionner
koko_drifta
dikey92
maguss4o
BuRn0u7
KpuCk0
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Unlimited
Администратор
Администратор
Unlimited


Брой мнения : 791

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 17:28

Много ме кефи дизайна, добива коледен дух Santa Claus 
Върнете се в началото Go down
koko_drifta
Предупреден
Предупреден
koko_drifta


Брой мнения : 109

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 17:35

Леле момчета просто сте уникате много добре вече ми работят. Cheers
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/kasapina1234
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 19:01

На мен не ми харесват бутоните, но иначе банера и всичко е супер!
Върнете се в началото Go down
maguss4o
Нов потребител
Нов потребител
maguss4o


Брой мнения : 15

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 19:11

Аз не съм доволен въобще от дизайна Facepalm Ако някой от екипа иска да му споделя моите идеи да ми пише...Но така според мен форума изглежда наистина много грозно и уеднаквено на всякъде. Няма разнообразие.. Едни снежинки тук и там, къде шрифта по-голям и по-малък и това е. Това е лично мнение, може да ме критикувате колкото си искате, но едва ли ще се промени Smile


Santa Claus Santa Claus 
Върнете се в началото Go down
http://beta.maguss4o.tk/maguss4odark/home
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 19:35

И на мен не ми допадат много бутоните и линиите. Но браво все пак.
Върнете се в началото Go down
FeaR_
Нов потребител
Нов потребител
FeaR_


Брой мнения : 58

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 19:42

maguss4o написа:
Аз не съм доволен въобще от дизайна Facepalm Ако някой от екипа иска да му споделя моите идеи да ми пише...Но така според мен форума изглежда наистина много грозно и уеднаквено на всякъде. Няма разнообразие.. Едни снежинки тук и там, къде шрифта по-голям и по-малък и това е. Това е лично мнение, може да ме критикувате колкото си искате, но едва ли ще се промени Smile


Santa Claus Santa Claus 
Аз също подкрепям колегата, вобще не ми допада, толкова време се занимавам с дизайн, но такова нещо... Не се обиждайте, поне накрая да сложим черешката на тортата с този скрипт за снежинки: [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
maguss4o
Нов потребител
Нов потребител
maguss4o


Брой мнения : 15

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 19:51

FeaR_ написа:
maguss4o написа:
Аз не съм доволен въобще от дизайна Facepalm Ако някой от екипа иска да му споделя моите идеи да ми пише...Но така според мен форума изглежда наистина много грозно и уеднаквено на всякъде. Няма разнообразие.. Едни снежинки тук и там, къде шрифта по-голям и по-малък и това е. Това е лично мнение, може да ме критикувате колкото си искате, но едва ли ще се промени Smile


Santa Claus Santa Claus 
Аз също подкрепям колегата, вобще не ми допада, толкова време се занимавам с дизайн, но такова нещо... Не се обиждайте, поне накрая да сложим черешката на тортата с този скрипт за снежинки: [You must be registered and logged in to see this link.]
Аз се съмнявам някой да може да го сложи, но и самият скрипт не е много хубав, понеже като се маркира една снежинка по погрешка и после едвам се отмаркирва и е дразнещо...
Върнете се в началото Go down
http://beta.maguss4o.tk/maguss4odark/home
FeaR_
Нов потребител
Нов потребител
FeaR_


Брой мнения : 58

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyПон 25 Ное 2013 - 19:55

maguss4o написа:
FeaR_ написа:
maguss4o написа:
Аз не съм доволен въобще от дизайна Facepalm Ако някой от екипа иска да му споделя моите идеи да ми пише...Но така според мен форума изглежда наистина много грозно и уеднаквено на всякъде. Няма разнообразие.. Едни снежинки тук и там, къде шрифта по-голям и по-малък и това е. Това е лично мнение, може да ме критикувате колкото си искате, но едва ли ще се промени Smile


Santa Claus Santa Claus 
Аз също подкрепям колегата, вобще не ми допада, толкова време се занимавам с дизайн, но такова нещо... Не се обиждайте, поне накрая да сложим черешката на тортата с този скрипт за снежинки: [You must be registered and logged in to see this link.]
Аз се съмнявам някой да може да го сложи, но и самият скрипт не е много хубав, понеже като се маркира една снежинка по погрешка и после едвам се отмаркирва и е дразнещо...
Няма никъв смисъл да гледам скрипта колко грешки или пропуснати редове има, като си знам че мълцина от екипа на този форум ще го разберат... това е първия скрипт който видях в гугъл! Smile
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyВто 26 Ное 2013 - 15:49

На мене ми харесва новия дизайн Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 EmptyЧет 28 Ное 2013 - 8:39

Спокойно момчета,знам си грешките не се натягайте,но от доста време на сам нямам време за тези неща,както повечето знаят дори вече не играя от 1 година,едно че ми се скапа компа и за момента си коткам със стария дръгел,друго,че имам и по-важни неща от тези тук,както казах за мен не е най-важно дизайна да е от най-добрите,не че не ми се иска,но за момента ще се трае,колкото до скрипта който "не знаем и не можем да поставим",нали сме расли в гората Laugh ще Ви разочаровам,защото го знам,миналата година го пробвах,но не ми хареса,а и четох от мястото където го бях изровил,че не помня точно защо не бил препоръчителен за този вид сайтове.Както и да е нека спрем да коментираме дизайна,вместо това,ако имате желание си измислете нещо интересно с което да се съживите,вместо само да се оплаквате от щяло и нещяло,всеки може да дава идеи,но колко са тези които ги показват с нещо?Единствените в последно време са доста малко,а за мен най-се забелязва работата на 2-ма души,било тук или из другите форуми,може да не съм влизал в другите скоро,но ми е ясно дереджето,става дума за Криско и брат му,за което евала им правя,колко неща им сраха на работата с извинение и пак продължават да правят нещо за да върви малко или много на някъде тази игра и в Бг.Спирам да пиша,защото няма смисъл,добре ще е и вие да спрете,ако толкова си нямате друга работа си намерете,вместо да драскате в темата ;)
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content





Дизайн. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дизайн.   Дизайн. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дизайн.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Харесва ли ви новият дизайн ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Новини-
Идете на: