Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Оплакване от RunaWay тийм !!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
0utwalz
Професионалист
Професионалист
0utwalz


Брой мнения : 838

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 0:04

Така значи реших да помогна на отбора RunaWay да се развие малко направих лого и 2 скина те останаха доволни и ме поканиха аз приех но само за 5 6 дена докато се развият след това лидера спарко ми прати всичките скинове на отбора просто бях изумен всички скинове бяха копирани имаше на митко (фрее_дрифт) на дикей имаше също така и на enemyx при което моментално казах да ги истрият и че копирането не е добре да се прави скиновете бяха същите самоче с надпис RunaWay на тях !! Ето и снимка да видите какво става на въпрос !
[You must be registered and logged in to see this image.]
Нека да направим нещо по въпроса незнам да премахнем този фалшив отбор защото ще продължат да копират !!!
Върнете се в началото Go down
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 0:11

това им викам кав тийм са нямат скин мейкар трябва аз да и правя скиновете са ше изтрият сичките !!!
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 0:32

JDMWorks ти ли си променял скиновете?
lanslide.lfs мои скинове надали са променили,защото мисля,че не съм правил публични скоро и в форума няма такива,но може да бъркам,ако можеш покажи за кой скин става дума
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
MattDrift
Редовен
Редовен
MattDrift


Брой мнения : 592

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 0:32

Всички скинове ще бъдат изтрити !
Върнете се в началото Go down
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 0:33

dikey не сам аз аз сега влязох и ги гледам...
Върнете се в началото Go down
MattDrift
Редовен
Редовен
MattDrift


Брой мнения : 592

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 1:34

Извинявам се много Smile няма да се повтори Smile
Върнете се в началото Go down
0utwalz
Професионалист
Професионалист
0utwalz


Брой мнения : 838

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 1:38

Моля темата да се премахне утре ще дам база на спарко да започне да се учи сам без да краде..И не трябва да се копира защото някой хора полагат труд за скиновете и после някъв просто да напише някъв текст или лого да постави и става на отбор или личен не става така ! Smile
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! EmptyПон 30 Юли 2012 - 12:59

JDMWorks написа:
това им викам кав тийм са нямат скин мейкар трябва аз да и правя скиновете са ше изтрият сичките !!!

JDMWorks написа:
dikey не сам аз аз сега влязох и ги гледам...


Сам си противоречиш....

lock!
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Sponsored content





Оплакване от RunaWay тийм !! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от RunaWay тийм !!   Оплакване от RunaWay тийм !! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от RunaWay тийм !!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Runaway™
» Runaway•Team
» Оплакване от FcK oFF
» Оплакване от wiZ
» Оплакване от никер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: