Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 CPw...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
I'm King
Редовен
Редовен
I'm King


Брой мнения : 614

CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: CPw...   CPw... EmptyПон 28 Мар 2011 - 22:26

lfs.net обявиха нов ъпдейт против хакерски програми(tweak, speedhack и т.н.) / В ТОВА ЧИСЛО И КРАК/КЕЙГЕН ! /
След като въведоха новият ъпдейт.. много от потребителите бяха "изхвърляни" от сървърите с грешка 'CPW'.
Ако и вие сте в този списък.. направете следното:
1. Свалете ТОВА! Този *.ехе файл.. беше предоставен от съпорта на lfs.net - като нов ъпдейт/
2. Разархивирайте в папката на играта. /Ще ви попита дали бихте желали да замести вече съществъващия файл - натиснете ДА /
3. Хубаво е да се свържете с администраторите на сървърите.. в който сте се опитвали да влезете и ви е изписало CPW.
Много от сървърите слагат бан за 12(дванадесет) часа.. когато се появи тази грешка.
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net/
b1s0Ll1ni
Предупреден
Предупреден
avatar


Брой мнения : 23

CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CPw...   CPw... EmptyЧет 4 Авг 2011 - 20:00

абе братле сега се едно нищо не направих сложих си 6Б пача и го играх от време на време но ми изписваше това CPW и ме кикваше а сега съм само с демо не мога да отклуча С2 и незнам кво да правя цял ден се мъча с тая игра иба ми са маиката :@:@:@:@
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CPw...   CPw... EmptyЧет 4 Авг 2011 - 20:15

CPW ти го изписва в демо сървърите по принцип,прочети тук как да си отключиш играта и да играеш в локалните. [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
b1s0Ll1ni
Предупреден
Предупреден
avatar


Брой мнения : 23

CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CPw...   CPw... EmptyСъб 6 Авг 2011 - 17:47

si4ko tova e napraveno otna4alo i pak i pak i pak no ne stava kato sloja cracka koito si dal za v28 i go sloja na 06b i ne moga da q otklu4a kvo da pravq togava ?!?!?!?!?!?!!?!?!?!? nqmam flextype :S
Върнете се в началото Go down
b1s0Ll1ni
Предупреден
Предупреден
avatar


Брой мнения : 23

CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CPw...   CPw... EmptyСъб 6 Авг 2011 - 18:48

направих ги тия стъпки 2 дена подред ги правя :@ и пак ми изписва ЦПЛ И МЕ БАНВАТ ОТ ГАДНИТЕ СЪРВАРИ :@:@:@ скайп b1s0Ll1ni моля някои да помогне с TeamViewer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CPw...   CPw... EmptyНед 7 Авг 2011 - 20:12

Недей да пишеш с латински букви!!!И ако прочетеш хубаво темата за 0.6В ще разбереш,как да се оправиш,а колкото до team viewer незнам,какво има да се помага,програмата е супер проста...,аз нямам никакво време,ако има някой желаещ може да пусне тема с обяснение за боравене с програмата в раздела "уроци и ресурси".
Вече недей да пишеш в тази тема,по-късно ще бъде почистена!!!
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content





CPw... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CPw...   CPw... Empty

Върнете се в началото Go down
 
CPw...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Помощ-
Идете на: