Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Hipermax Team <--DELETE PLEASE

Go down 
+2
0utwalz
Toshko
6 posters
АвторСъобщение
Toshko
Нов потребител
Нов потребител
Toshko


Брой мнения : 53

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyСъб 22 Дек 2012 - 23:42

Моля Темата да бъде изтрита Smile


Последната промяна е направена от Toshko на Сря 13 Мар 2013 - 14:37; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
0utwalz
Професионалист
Професионалист
0utwalz


Брой мнения : 838

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 1:22

Поредната еднодневка 100% Smile
Върнете се в началото Go down
S.Hristov
Редовен
Редовен
S.Hristov


Брой мнения : 405

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 9:40

lanslide.lfs написа:
Поредната еднодневка 100% Smile
Поредния несмислен коментар. 100%.
Върнете се в началото Go down
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 9:57

Не, не е.Съдейки, по хората, които са в отбора и аз бих казал същото.
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
S.Hristov
Редовен
Редовен
S.Hristov


Брой мнения : 405

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 10:57

ае вие кфо ме хейтвате е??? баси хората сте само можете да хейтвате нищо друго... аз кфо прая не ви засяка кфо ще да е отбор за 1 час...
Върнете се в началото Go down
0utwalz
Професионалист
Професионалист
0utwalz


Брой мнения : 838

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 11:18

Ми прави си отборите ма кво си запускал теми през 1 ден? Направиш отбор от 2 ма човека и след 2,3 дена трийте темата незнам си кво...Поне като правиш нещо бъди сериозен!
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1794

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 11:37

Ами човек всяка седмица като погледна раздела за отбори и гледам все някви нови отбори започнати от теб,и след 2-3 дни все си писал "моля изтрийте темата.. Просто това е несериозност.. Хванете се и направете нещо сериозно и да се задържи,не след 2-3 дни и тука да пишеш да трият темата ..
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 11:55

Човек, виж ся трудно ще намериш подкрепа от наша страна. Както казаха по-горе вече всички разбраха, че не си от най-сериозните сега разгледах до май месец си сменил 7 отбора и 4 клуба(клубовете са фиктивни всеки го знае, но отборите...).Преди искаше да се доказваш пред Митко(free_drift) и пред мен. Дадох ме ти шанс с твоя рейсинг отбор, но пак нищо. Всеки път казваш, че ще е сериозно и че няма да правиш отбори. Спираш.. пак играеш и пак спираш(Разбирам, може да си имаш проблеми, това вече си е твоята работа).Виж, нямаш ли подкрепата на другите, не си ли се доказал, няма как да стане. Всички почвате отбори и до третия ден сте с 10 члена вътре и на третата седмица се изпокарате и замина всичко. Супер грешна ви е политиката при воденето на отбори.. клубове и т.н.Ти самия си сменил, толкова никове незнайно защо.В повечето от отборите са едни и същи хора с различни никове. За тия 5-6 месеца толкова ли не можахте да се разберете като хората и да направите нещо продуктивно. Не мислете, че Криско си има отбор и ся му е лесно да говори, нали и аз съм бил като вас.. Но знам ли, поправих се.. и ся се опитвам да ви казвам и на вас да не правите същите грешки.

Казвам си истина, няма какво да си крива душата.
Плюйте колкото искате ся. Smile

Довечера ще ти изчистя темата.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Toshko
Нов потребител
Нов потребител
Toshko


Брой мнения : 53

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 12:03

Както повечето си мислите и пишете че е поредната еднодневка 100% Всеки един отбор е започнал така има ли смисъл да коментирате ! Моля да бъде почистена от коментарите
Smile
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1794

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 12:12

Ами това всеки случай не ви е първия започнат проект който е свършил след 1-2-3 дни..


Последната промяна е направена от Spirit на Нед 23 Дек 2012 - 12:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE EmptyНед 23 Дек 2012 - 12:13

СТИГА!

Ще я изчистя по-късно. Само не започвайте спорове..
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Sponsored content





Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hipermax Team <--DELETE PLEASE   Hipermax Team <--DELETE PLEASE Empty

Върнете се в началото Go down
 
Hipermax Team <--DELETE PLEASE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [GSI] DRIFT TEAM - DELETE
» DELETE PLEASE !
» Delete
» Delete
» DELETE!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: