Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 s!weR

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
siwer
Нов потребител
Нов потребител
siwer


Брой мнения : 23

s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: s!weR   s!weR EmptyПет 1 Мар 2013 - 23:51

Здравейте на всички!! на 1.3.2013 след дълги години от както играя така наречената игра "Live for speed" реших да дам малко информация за мен. ЛФС е една от игрите която винаги съм харесвал от както разбрах за нея и до колкото помня преди със тъка наречения Киро ник нейм в лфс "react" играехме само на сингъл рядко или в чужди сървари през 2007 г. омръзна ми естествено да карам само с 3 отключени коли и е истрих след дълго време г/д до 2008 се здобих с клипът на така нареченият Митко "freedrift" не помня точно кой беше .. и го помолих да ми каже как да си е направя да играя в локалната мрежа. Помогна ми направих е с 300 зора и имаше един много голям пич няма да го забравя никога казваше се Дидо и до колкото помня ник нейма в лфс му беше "DIDO" покрай него се заиграх много сигорно ми беше по близък и от баща ми s!weR 2500901057 това ми е първи клип на лфс-то [You must be registered and logged in to see this link.] и т.н . след това влезнах в първия ми теам "Hertz team" да не пропусна и ник нейм - "Jokera" ето и единствения ни клип [You must be registered and logged in to see this link.] обиколих доста отбори минаха бързо годинките .. и т.н . Сега съм на 17 след няколко месеца правя 18 .. пропуснах да кажа казвам се Мирослав Събчев от град Пловдив сега ще гледам да напредна малко с лфс-то че съм малко изостанал и карането ми куца понеже счупих тъпия "педал" за газта и съм ги прибрал в случай че нещо ми хрумне да ги използвам карам с волан " Trust predator 270 градуса с force feedback " и общо взето това е. Аа да (отивам до кинефа че ми се "сере") s!weR 841263067 s!weR 2500901057
Върнете се в началото Go down
ReacT94
Редовен
Редовен
ReacT94


Брой мнения : 427

s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: s!weR   s!weR EmptyПет 1 Мар 2013 - 23:57

Добре си го измислил
Върнете се в началото Go down
siwer
Нов потребител
Нов потребител
siwer


Брой мнения : 23

s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: s!weR   s!weR EmptyСъб 2 Мар 2013 - 0:04

s!weR 2940122925 Dog
Върнете се в началото Go down
Frea]{
Легенда
Легенда
Frea]{


Брой мнения : 2675

s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: s!weR   s!weR EmptyСъб 2 Мар 2013 - 12:01

Аа да (отивам до кинефа че ми се "сере") чак такава информация не ни е нужна !
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:freak_o_shea1969
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: s!weR   s!weR EmptyСъб 2 Мар 2013 - 12:15

На някои места си нарушил правилата на сайта. А да питам защо беше нужна втора регистрация? Smile

Все пак, успех. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
siwer
Нов потребител
Нов потребител
siwer


Брой мнения : 23

s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: s!weR   s!weR EmptyСъб 2 Мар 2013 - 12:33

Имам проблеми с e-mail ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





s!weR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: s!weR   s!weR Empty

Върнете се в началото Go down
 
s!weR
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Представете се-
Идете на: