Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 най-дразнещото нещо според мен!

Go down 
+10
sladkiaboby
Alexma3x
MonSTeR_EnergY
dikey92
MaNq4eTo
Respawn
Ice_Cube
rogueman
DriftSlide
free_drift
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
gabi0007
Нов потребител
Нов потребител
gabi0007


Брой мнения : 69

най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-дразнещото нещо според мен!   най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 EmptyЧет 14 Апр 2011 - 22:52

Фрее Дрифт мисля че не изка да го правиш така защото той си го е измислил и сички само копирват!
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-дразнещото нещо според мен!   най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 EmptyЧет 14 Апр 2011 - 23:03

абе...нямам думи накрая трябва да карам без номер за да не се ядосвам като влизам по сървърите...ама то има такива дечица че и ника ще ти копират и скина ще ти намерят и се мислят за велики
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
JmAsTeR4o0
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 32

най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-дразнещото нещо според мен!   най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 EmptyПет 15 Апр 2011 - 17:59

Когато почнах да гледам клипове на лфс и се запалих си виках няма ли да е яко да се напиша така в случея (копиране) осазнах че по добре сам да си измислиш нещо може да е тьпо но ти си си го измислил и знаеш че си е твое!!! LOL
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-дразнещото нещо според мен!   най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 EmptyПет 15 Апр 2011 - 19:02

JmAsTeR4o0 написа:
Когато почнах да гледам клипове на лфс и се запалих си виках няма ли да е яко да се напиша така в случея (копиране) осазнах че по добре сам да си измислиш нещо може да е тьпо но ти си си го измислил и знаеш че си е твое!!! LOL
ми то си е за вас,като копирате всеки ще ви критикува и няма да сте желани в лфс общноста правете си сами иводите
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content





най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-дразнещото нещо според мен!   най-дразнещото нещо според мен! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
най-дразнещото нещо според мен!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: