Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Майнкрафт плъгини за бъккит сървър

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Майнкрафт плъгини за бъккит сървър   Майнкрафт плъгини за бъккит сървър EmptyСря 24 Апр 2013 - 20:23

Извинявам се , че пиша в сайт относно играта ЛФС , но който се занимава с майнкрафр може ли да ми направи един списък кои са най-важните плъгини за моя
бъккит сървър . И ако може някои други освен "най-важните" за да може наистина сървъра да стане хубав Smile Който ми направи този списък ще го оп-на Smile
Върнете се в началото Go down
Teo0dor
Предупреден
Предупреден
Teo0dor


Брой мнения : 274

Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнкрафт плъгини за бъккит сървър   Майнкрафт плъгини за бъккит сървър EmptyСря 24 Апр 2013 - 20:43

Аз мога да ти помогна,но нямам време да се занимавам и с това...Много са плъгините ,ако някой ден имам време ще ти ги пратя Smile
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнкрафт плъгини за бъккит сървър   Майнкрафт плъгини за бъккит сървър EmptyСря 24 Апр 2013 - 21:12

Teo0dor написа:
Аз мога да ти помогна,но нямам време да се занимавам и с това...Много са плъгините ,ако някой ден имам време ще ти ги пратя Smile
Ще съм ти много благодарен Smile Аз за сега съм си сложил лорлдедит,есентиалс,сейвгуард мисля че беше и още 2,3 но не помня имената,май бяха за античийт или нещо подобно
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнкрафт плъгини за бъккит сървър   Майнкрафт плъгини за бъккит сървър EmptyЧет 25 Апр 2013 - 13:40

Съжалявам за двойния пост , но наистина много ми трябва този списък за наистина хубав сървър приятен за игра .. Моля ви който разбира кои плъгини са най-важните да направи списъка.Ще го направя админ!
Върнете се в началото Go down
s0un7b0y
Нов потребител
Нов потребител
s0un7b0y


Брой мнения : 76

Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнкрафт плъгини за бъккит сървър   Майнкрафт плъгини за бъккит сървър EmptyПон 29 Апр 2013 - 15:17

Ако искаш ме потърси на скайп: Skylane_gt ,аз мога да ти помогна Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнкрафт плъгини за бъккит сървър   Майнкрафт плъгини за бъккит сървър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Майнкрафт плъгини за бъккит сървър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сървър за 0.6Е
» Ъпдейтване на майнкрафт сървър?
» Сървър
» Мод сървър
» БГ Сървър?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Помощ-
Идете на: