Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 как да пуснем локален сървар(урок)

Go down 
+15
sexidikei
Teo0dor
petkow
KayDerkLFS
JDMWorks
Dr1f7e3r4y
affective
BuRn0u7
star94
MonSTeR_EnergY
driftmania
free_drift
shark
sladkiaboby
dikey92
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 12 Апр 2011 - 2:20

Ето едно просто уроче как се пуска локален сървар,но за да си направите сървар трябва да сте направили и тези няколко стъпки от тази тема [You must be registered and logged in to see this link.]
Така,ако сте ги направили,вече можете да си направите сървар,ето как става

ИЗБИРАТЕ "ИГРА В МРЕЖА" после "СТАРТИРАЙ ХОСТ" и следва да направите това

[You must be registered and logged in to see this image.]

Вероятно сте забелязали,че за администраторската парола несъм писал върху картинката,пропуснал съм е без да искам Laugh тя служи за,ако решите да има и друг играч/и който да има права в сървара демек да бъде админ,трябва да му е споделите за да има правото да киква,да раздава баннове на играчи които неспазват праивилата и т.н.

Където е ъплоуд в случая ми е 200,но може и повече в зависимот от това колко играчи ще има,ако примерно искате повече от 10 играча го качвате примерно на 300 и т.н.

А за останалото си пише.Числата които съм писал за макс гости и другите простотии са примерни,не е задължително да въвеждате тях,но ако желаете не е проблем ;)кликате върху "Давай" и сте готови да каните приятели и да си правите кефа LOL
Дано да съм помогнал Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
sladkiaboby
Нов потребител
Нов потребител
sladkiaboby


Брой мнения : 21

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСря 20 Апр 2011 - 18:03

Значи моя проблем е, че съм на рутер и да попитам има ли евентуално начин да пускам сървър без хамачи :|
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСря 20 Апр 2011 - 18:13

ммм аз несъм запознат,ако имя накой който знае нека сподели Smile
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
shark
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 31

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСря 20 Апр 2011 - 20:59

sladkiaboby написа:
Значи моя проблем е, че съм на рутер и да попитам има ли евентуално начин да пускам сървър без хамачи :|
Аз също сам с рутер кажете това ли е проблема или може да се пусне сервер без хамачи
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСря 20 Апр 2011 - 21:41

вече и аз съм с рутер и вече не мога да пускам сървъри Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
????
Гост
Anonymous



как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyЧет 19 Май 2011 - 12:32

как се прави чрез dedi host
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyЧет 19 Май 2011 - 13:26

незнам,ако има навит,който знае да направи такава тема,ако не може да ми пишеш в скайпа,мисля че ми го имаш там ще ти дам линк в който мисля че е обяснено подробно
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
driftmania
Напреднал
Напреднал
driftmania


Брой мнения : 285

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 24 Апр 2012 - 14:17

Ip не трябва ли да е auto ?
Върнете се в началото Go down
MonSTeR_EnergY
Редовен
Редовен
MonSTeR_EnergY


Брой мнения : 435

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 24 Апр 2012 - 17:49

НЕ!
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:yamaha__
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 24 Апр 2012 - 18:43

Аз знам как да пуснете сървър като сте с рутер! Който желае да разбере да ми пише.
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
driftmania
Напреднал
Напреднал
driftmania


Брой мнения : 285

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 5 Юни 2012 - 14:36

Пиши ми TCP Socket : bind failed
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 5 Юни 2012 - 15:30

driftmania написа:
Пиши ми TCP Socket : bind failed
Не ти е реално IP-то.
Върнете се в началото Go down
driftmania
Напреднал
Напреднал
driftmania


Брой мнения : 285

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 5 Юни 2012 - 15:56

То е за един фр. Smile Ама аз съм с рутеп пък неми пиши така LOL
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyВто 5 Юни 2012 - 20:29

Това тук е за Z28!На 0.6б пробвай с дедикатед хоста
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
affective
Нов потребител
Нов потребител
affective


Брой мнения : 2

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyНед 7 Окт 2012 - 21:39

Nqkoi ako iska da napravim server zashtoto nesam mnogo zapoznat kak da slagam drugi pisti i tnt az sam s real IP i moga da go host Smile pishete mi na skype energy_931 Sushto taka molqvi daitq mi nqkvi serveri koito ba4kat che nemoga da si namerq .............................
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyНед 7 Окт 2012 - 21:43

affective написа:
.....
Като прочетеш правилата на сайта, тогава! ;)
Върнете се в началото Go down
Dr1f7e3r4y
Нов потребител
Нов потребител
Dr1f7e3r4y


Брой мнения : 7

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyНед 23 Дек 2012 - 19:31

Благодаря много,отдавна търсих как да си направя сървър и вече разбрах Smile Мерси братле !!! Cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСъб 5 Яну 2013 - 18:39

Как да направа сървар с рутер съм ! на 6Е
Върнете се в началото Go down
KayDerkLFS
Предупреден
Предупреден
KayDerkLFS


Брой мнения : 39

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyПон 11 Мар 2013 - 14:49

Начи ако съм на рутер трябва ли еа си отворя портовете за да пусна сървър?
Върнете се в началото Go down
petkow
Нов потребител
Нов потребител
petkow


Брой мнения : 9

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСря 10 Апр 2013 - 21:58

Защото не съм с реално IP ли ми пише това - TCP failed и ако да кажете ако има начин да го поправя!
Върнете се в началото Go down
Teo0dor
Предупреден
Предупреден
Teo0dor


Брой мнения : 274

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyСря 10 Апр 2013 - 22:06

Dedi хост си направи Smile
Върнете се в началото Go down
petkow
Нов потребител
Нов потребител
petkow


Брой мнения : 9

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyЧет 11 Апр 2013 - 10:05

Не съм на ясно много с това може ли да ми обясниш как да го направя ? Благодаря прдварително Smile










Върнете се в началото Go down
sexidikei
Нов потребител
Нов потребител
sexidikei


Брой мнения : 71

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyНед 4 Авг 2013 - 12:25

Значи ако ИП то не ти е реално трябва с деди хоста ,но той ми изглежда доста труден за настройване ,аз толкова много исках да пусна сървър и е жалко ,че когато нямаш реално Ип не става ,опитвал стотици пъти :( колкото деди хост също съм опитвал и там така ,може би ако знаех повечко например поставя ли се нещо при папките а и при деди хоста как става като няма реално ип ,то може да има тема за това и ще се поогледам и дано не цапам темата ,понеже видях ,че се споменава тук реших да го отбележа ,брат (адаш)извинявай ако има нещо ,не критикувам урока ти ,той е супер добре направен ,защото именно това се прави което си описал ,но това с ип все ме обърквало ,един казва може ,друг не ,лично според мен когато нямаш реално ип не може .
А как става с деди хост като нямаш рел ИП въобще не знам ,не знам викам си де да можех да пусна сървър ей така з ада мога да правя състезания ,офроуди и прочие ,разбира се ако можех рядко щях да го пускам най вече през почивните дни тъй като тогава съм тук по често ,ехе онесъх се в приказки извинете ме ,това исках да отбележа живи и здрави Smile
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:sexidikei
HaKeRa
Изгонен
Изгонен
HaKeRa


Брой мнения : 11

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyНед 29 Дек 2013 - 2:48

как да го управим да мойе с туеак да се влиза ?  Repair
Върнете се в началото Go down
http://<a href="http://www.freedrift.net/" title="Live For Sp
xristiqn0524
Нов потребител
Нов потребител
xristiqn0524


Брой мнения : 9

как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) EmptyПон 6 Окт 2014 - 17:35

с деди хост как да го направя ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





как да пуснем локален сървар(урок) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: как да пуснем локален сървар(урок)   как да пуснем локален сървар(урок) Empty

Върнете се в началото Go down
 
как да пуснем локален сървар(урок)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Локален Диск (D:) е пълен
» ™WdT™-сървар
» LFS сървар.
» з28 сървар
» Сървар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Уроци-
Идете на: