Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Във Driving [GT] Cruise банват за нищо

Go down 
+10
Ideal Drift
Stoyancho0o
drift_lfs2
Mychooo
Vasil.Nedqlkov
Drifter_99
Pionner
star94
Daytona
drif7aaa
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
drif7aaa
Предупреден
Предупреден
drif7aaa


Брой мнения : 13

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 17:19

Преди 1 час като си играех във Круис Сервера на Джани някакъв играч тръгна да спами че съм бил със хак и още други глупости за мен и "умният" Джани ме банна така че по-добре зарежете сервера банват за нищо питаш ги после закво са те баннали и те не ти отговарят ... Smile


Последната промяна е направена от drif7aaa на Пон 13 Яну 2014 - 17:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 17:23

Не,че играя много във техния сървър,но знам г/д какво е положението,не е чак толкова критично.
Мисля че хората сами трябва да решават а не да се влиаят от тази тема или от хорските приказки.
Върнете се в началото Go down
drif7aaa
Предупреден
Предупреден
drif7aaa


Брой мнения : 13

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 17:25

Аз само казвам що за леш е тоя Джани хората ако искат да играят ..
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 17:26

ПРОСТО ИГРА  Domokun
Върнете се в началото Go down
star94
Администратор
Администратор
star94


Брой мнения : 1157

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 18:22

Темата е в неправилния раздел, и пиши по - грамотно!
Темата се мести в правилния раздел.
Относно това, аз смятам че хората сами могат да решават къде да играят и че не е нужно от такива теми в които изказванята за сървъра са толкова груби и не са истински.
Аз лично съм админ в сървъра и знам как стоят нещата така че не се банва за нищо!
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 18:43

Нестига, че спамите като луди в чата ми и тема ми пуска..
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 20:04

ROFL Честно ли бе? Хайде бе шегаджия... Без причина играе ми винаги с хак...Само ти гледам как ти лагва километража и самият ти лагваш... Аз те баннах бе, какво ще стане? Като играеш с хак е така...Дори имам и свидетели не ме карайте да ги викам! Ако искаш ще ти докажа Smile
Това е от скайпа със тоя Бъстед ли къв е там..:
[5:10:53 PM] ·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳGabrielҳ̸Ҳ̸ҳ●•٠: Lape lape banvash hora bez hackove i tvoq server shte padne dolo spox Smile
 ROFL Колко грешиш млади момко.. Та както казах само в Българските сървъри съм виждал хакове и тук там, но много рядко в чуждестранните..Култура братлета, то за това няма български сървърчета...оо да ''лапе'' благодаря ти за комплимента  ROFL И ако може малко по-грамотно писане ще е супер..Отвори си една литература отколкото да играеш лфс  Laugh Group -_- Относно банна банът си за 1 ден...Вече втори път си банван..Унбанвам те сега, но видя ли пак по ип.. Заключвайте темата нямаше смисъл от нея...

Pionner е прав...
Върнете се в началото Go down
Vasil.Nedqlkov
Нов потребител
Нов потребител
Vasil.Nedqlkov


Брой мнения : 1

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 20:20

Хахахахахаха да бе братле ;) точно така беше сиг ПХАХАХАХА много си зле Smile Бях в разговора когато с тоя Николай казахте , че пускате хака ;) а и ти не спря да се молиш на Джани да ти даде XRT Smile аре моля ти се.... не са ти дали нещо на готово и веднага почваш да драматизираш само и само да прецакаш хубавият сървър ;) Сървара си е чук!
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 21:36

О да ревал съм за XRT. Кажи друг виц момче :
Върнете се в началото Go down
Mychooo
Начинаещ
Начинаещ
Mychooo


Брой мнения : 118

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПон 13 Яну 2014 - 23:04

Pionner написа:
О да ревал съм за XRT. Кажи друг виц момче :
Той говори за тоя Бъстед ли е какъв е  Smile 
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyВто 14 Яну 2014 - 14:32

Аз честно казано ако почна да казвам, кой какво прави и какво ми иска.. Сигурно една страница няма да ми стигне...
Върнете се в началото Go down
drif7aaa
Предупреден
Предупреден
drif7aaa


Брой мнения : 13

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyВто 14 Яну 2014 - 16:43

purvo ne sum govoril s Nikolai i izobshto ne znaesh koi sum v igrata taka che ne mi se prai tuka che sum bil spamil za xrt i drugi neshta are begai

Пиши само на кирлица!
Прочети правилата!!!


От: star94
Върнете се в началото Go down
drift_lfs2
Нов потребител
Нов потребител
drift_lfs2


Брой мнения : 72

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyНед 26 Яну 2014 - 19:51

Хора играл съм няколко седмици в сървъра и ме обвиниха че съм играл с хак както момчето което е направило поста, и така баннаха ме направих си нов лиценз и пак играх оказа се че са ме баннали без причина, след това ме баннаха че съм крадял парите им макар че съм бил със 13,854 долара или каквото е там и 2 лиценз точки, Джани, човече не искам да ти го казвам ама като админ си много отворен, казваш някакви правила и не ги спазваш ти самият. В италианските и немските сървъри съм виждал играчи - обикновени, който са 1000 пъти по-културни от теб. Не искам да се обиждаме но си е така, играчите играят по правилата, администраторите също си играят по правилата, запознах се със Жузепе - Французин от сървъра(немския). Момчето е с 6 години по-малко от мен и все пак е адски възпитан играч спазва правилата и е администратора на сървъра. Не те сравнявам и не искам, но просто трябва да оправиш начина си на ръководене на сървъра и да се опиташ да не обвиняваш всеки играч че е с хак!
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyВто 28 Яну 2014 - 18:05

В тоя сървър са пълни малоумници.Днес бях баннат,понеже полежах човек,който ме е блъснал да ми плати.Няма к'во да говорим,даже не искам да ме унбанват.Мизерници!
Извинявам се,че отново повдигам темата...
Върнете се в началото Go down
Ideal Drift
Изгонен
Изгонен
Ideal Drift


Брой мнения : 63

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПет 31 Яну 2014 - 16:19

Ся го направиха без ип дано няма изобщо хора
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyПет 31 Яну 2014 - 16:20

Дано да млъкнеш
Върнете се в началото Go down
Ideal Drift
Изгонен
Изгонен
Ideal Drift


Брой мнения : 63

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСъб 8 Фев 2014 - 13:51

Аз имах 900 долара и ме обвиниха че съм им крадял парите аз си събирах пари и си купувах коли умният Джани вярва че съм аз и ме банна по ИП
Върнете се в началото Go down
TheLfsDrift
Нов потребител
Нов потребител
TheLfsDrift


Брой мнения : 10

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСря 25 Юни 2014 - 8:16

То и в bg drаg и bg drift постоянно има некви турци които спамат като ненормални!
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСря 25 Юни 2014 - 13:31

TheLfsDrift написа:
...

Директен и остър ще съм малко, 'ма сори.

1 предупреждение ти правя,не повдигай стари теми в които вече не се пише което значи,че проблемът им е решен,ще следя мненията ти навсякъде.Виждам,че вече my bro Yasen те е предопредил за последователните постовете което значи,че това ти е 2 забележка при 3-та си аут.
Върнете се в началото Go down
Velmir
Нов потребител
Нов потребител
Velmir


Брой мнения : 11

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСря 10 Сеп 2014 - 1:12

Приятели дайте да намерим някой друг сървър, че в Driving [GT] админът се мисли за бог. Днес например ме баннаха защото казах, че един играч бутна няколко гуми и те ме поднесоха и за малко да се обърна в тревата.. грозна работа, нямам думи просто Smile)
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСря 10 Сеп 2014 - 1:30

В раздел сървъри виждам няколко круиза. Избора е твой, като не ти харесва въпросния.
Върнете се в началото Go down
Drifter_99
Напреднал
Напреднал
Drifter_99


Брой мнения : 294

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСря 10 Сеп 2014 - 10:27

Velmir написа:
Приятели дайте да намерим някой друг сървър, че в Driving [GT] админът се мисли за бог. Днес например ме баннаха защото казах, че един играч бутна няколко гуми и те ме поднесоха и за малко да се обърна в тревата.. грозна работа, нямам думи просто Smile)

ROFL Кажи ако няма да играеш да ти трия поне акаунта ROFL За това ли ми се молиш в скайпа..моля те ънбани ме LOL
П.П Нещо не си разбрал защо те баннах АЗ! Банахте, защото караш като луд..ние караме 5-10 коли на колона и ти сечеш пътя изпреварваш и не можеш да ни изпревариш на ляво на дясно и бум...После на кръговото намалих и бум отзад ме удари... Такива като тебе не заслужават да играят в круиза!
Върнете се в началото Go down
Velmir
Нов потребител
Нов потребител
Velmir


Брой мнения : 11

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyСря 10 Сеп 2014 - 12:42

Понеже ми се разцъква и няма къде да влезна, така че ако си навит дай да играем като хората няма да правя такива неща, но и вие бъдете справедливи! Smile
Върнете се в началото Go down
DanyMakoi
Нов потребител
Нов потребител
DanyMakoi


Брой мнения : 2

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyНед 1 Мар 2015 - 9:26

Така е тоя GoodBoy i Simple има и други полиция- 1 от полицията само се блъскат непрестанно и после банват ей така за нищо щото те се блъскат и заради това хората не могат да играят спокойно да не говорим че са лапетии на по 14-16г
Върнете се в началото Go down
DanyMakoi
Нов потребител
Нов потребител
DanyMakoi


Брой мнения : 2

Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо EmptyНед 1 Мар 2015 - 9:28

Drifter_99 написа:
Velmir написа:
Приятели дайте да намерим някой друг сървър, че в Driving [GT] админът се мисли за бог. Днес например ме баннаха защото казах, че един играч бутна няколко гуми и те ме поднесоха и за малко да се обърна в тревата.. грозна работа, нямам думи просто Smile)

ROFL Кажи ако няма да играеш да ти трия поне акаунта ROFL За това ли ми се молиш в скайпа..моля те ънбани ме LOL
П.П Нещо не си разбрал защо те баннах АЗ! Банахте, защото караш като луд..ние караме 5-10 коли на колона и ти сечеш пътя изпреварваш и не можеш да ни изпревариш на ляво на дясно и бум...После на кръговото намалих и бум отзад ме удари... Такива като тебе не заслужават да играят в круиза!


И аз търся друг круиз но не намирам
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Driving [GT] Cruise банват за нищо   Във Driving [GT] Cruise банват за нищо Empty

Върнете се в началото Go down
 
Във Driving [GT] Cruise банват за нищо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [DBC]Driving Cruise
» Driving GT cruise
» NRG●Cruise Driving
» Driving [GT] Cruise
» Driving GT Cruise

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Оплаквания-
Идете на: