Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации

Go down 
+6
free_drift
Unlimited
Snoop
Role[X].
CeciiChaa
Spirit
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyСъб 26 Сеп 2015 - 20:53

Spirit написа:
От сега ти казвам - не купувай от eVarna. Абсолютно всички мнения за тоя магазин са отрицателни. Smile

Подкрепям с 2 ръце.
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyСъб 26 Сеп 2015 - 22:07

Я споделете... Аз съм нямал никакви проблеми.
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyСъб 26 Сеп 2015 - 22:35

Много хора са имали части съвсем различни от тези написани в обявата. Някои са имали супер негадърно сглобени компютри с измислени части. И хората които са ходили да си искат парите за неработеща машина или проблем - винаги са ги рязали и не са им признавали нито гаранция нито нищо.. Така че по-добре никога не купувайте от eVarna - само главоболия ще си имате и разправии..
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyСъб 26 Сеп 2015 - 22:42

Spirit написа:
Много хора са имали части съвсем различни от тези написани в обявата. Някои са имали супер негадърно сглобени компютри с измислени части. И хората които са ходили да си искат парите за неработеща машина или проблем - винаги са ги рязали и не са им признавали нито гаранция нито нищо.. Така че по-добре никога не купувайте от eVarna - само главоболия ще си имате и разправии..

Както и изобщо не виждам конкретни части на компютрите сложени на сайта им... Това 4 ядрен процесор работещ на еди си колко GHz, 2000ГБ хард, 4ГБ видео нищо не говори. Има много марки за всяка част и всяка си има своите + и -. Имам подозрения, че внасят и частите от чужбина и не са нови, но това не знам дали е на 100% вярно.
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyСъб 26 Сеп 2015 - 22:49

Ето "най-добрата" им геймърска машина:
[You must be registered and logged in to see this image.]

От цялото описание всичко е неизвестно... Сложили някви цифри и готово, пък кви са частите - само те си знаят(ако и те знаят въобще, което ме съмнява Laugh). Не знам как все още не са я затворили тая фирма.. А съм чел че доста хора са пускали оплаквания към нея. Пълна комедия.
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyНед 27 Сеп 2015 - 11:50

Хмм, интересно. За сефте чувам подобни оплаквания. Както казах аз си взех моята конфигурация от там, но лично на място, където доуточнихме компоненти, кутия и др. дреболии. Нямал съм проблеми с тях.
Върнете се в началото Go down
BMW MPOWER
Начинаещ
Начинаещ
BMW MPOWER


Брой мнения : 150

Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 EmptyНед 27 Сеп 2015 - 22:04

Изключително много ви благодаря момчета! Ще помисля коя от двете конфигурации да избера. Надявам се скоро да съм с нов компютър. Banana Dance
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации   Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Дискусия относно обществотони в LFS
» Нови конфигурации за отворените писти
» Новака с досадните си въпроси..
» Конкурс за снимки - Дискусии и въпроси
» Дискусия около нов Racing шампионат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: