Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Touge Dreamers (touge race)

Go down 
+12
s0un7b0y
Nikecyy
Drifter_99
Simeon013
Swing59
minitek
Stoyancho0o
Neskuik
integrale4life
Pionner
Unlimited
trdcressidarx70
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyНед 12 Окт 2014 - 20:57

Колко сладко. Мислиш си,че си интересен. Нито си интересен,нито оригинален.Обикновен варненски келеш Smile
Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyНед 12 Окт 2014 - 21:01

Stoyancho0o написа:
...циничен и вулгарен език са абсолютно недопустими!
Stoyancho0o написа:
Колко сладко. Мислиш си,че си интересен. Нито си интересен,нито оригинален.Обикновен варненски КЕЛЕШ Smile

Харесва ми как цитираш правила, а в същото време ги нарушаваш. Евала! good
Върнете се в началото Go down
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyНед 12 Окт 2014 - 21:23

Гледам, че както обикновено всички са доволни ( организатори, участници, екип на форума, Бойко Борисов, едно, друго ), точно както след всяко българско събитие, след всяка стъпка на някого на някъде или никъде.

Е браво, никога няма да пребъде ( :


Последната промяна е направена от M[]NSTER на Нед 12 Окт 2014 - 21:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyНед 12 Окт 2014 - 21:40

Направих клипчета от моята и от колата на minitek, заедно с всички джаджи. Значи аз съм виновен, че не искам да дрифтя и да си хабя гумите? Ако той е толкова бърз, има места които позволяват изпреварване. А това че съм го затворил си е твое мнение, защото аз друга траектория на тоя завой не виждам. От друга страна това си беше рейс инцидент и въобще не подлежи на бан, щото ако за това банваха по състезания, нямаше да има хора!


Върнете се в началото Go down
minitek
Редовен
Редовен
minitek


Брой мнения : 414

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyНед 12 Окт 2014 - 21:59

Не мисля, че Алекс заслужаваше бан. Не ми пречеше, а и не е длъжен да се отдръпне, тъй като не е застигнат с 1 обиколка. Запазва си правото да следва друга траектория, а това че не съм успял да го изпреваря тогава, вероятно щеше да стане малко по-късно, когато имам по-добра възможност.
Върнете се в началото Go down
free_drift
Създател
Създател
free_drift


Брой мнения : 2040

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyПон 13 Окт 2014 - 3:37

не е трудно да се изиска дисциплина,на първо място трябва да има точки и ясни правила и НАЙ-ВАЖНОТО!!!
ТОЗИ КОЙТО ХОСТВА СЪБИТИЕТО ДА УВАЖАВА ПРИСЪСТВАЩИТЕ!!!
не знам какво е станало но имам само съвети за вас...
когато отивате като участници-играйте по правилата които са написани
когато сте там като организатори-уважавайте дошлите!


-мир и спокойствие искам след мене Drunk
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
trdcressidarx70
Начинаещ
Начинаещ
trdcressidarx70


Брой мнения : 173

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyПон 13 Окт 2014 - 7:55

Извинявам се но не мога да гледам навсякъде,да гледам кой какво прави,микрофона ми е много умрял,хостера и soarera не ме чуват по скайп кво им говоря (хостера пак се лигавеше) с две думи опитах се да правя нещо и не стана.''Взех си петтях пари'' както казах нищо лично към всеки баннат.
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/116384738@N08/
integrale4life
Начинаещ
Начинаещ
integrale4life


Брой мнения : 130

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyПон 13 Окт 2014 - 9:23

Аз лично се извинявам на организатора, че не успях да присъствам. Направо изключих, че има състезание. Сетих се чак в 23:30 Laugh
Върнете се в началото Go down
Yasen
Модератор
Модератор
avatar


Брой мнения : 1947

Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 EmptyПон 13 Окт 2014 - 14:15

integrale4life
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Touge Dreamers (touge race)   Touge Dreamers (touge race) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Touge Dreamers (touge race)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Touge Drifters Club
» Bulgarian Race Leauge race 1
» TBO RACE
» DTM RACE LFS
» XFG FUN RACE

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Общност :: Събития-
Идете на: